Objevte nejlevnější lety

Bahamy Andros Island

Letenka Bahamy Andros Island


Bahamy, malý karibský ostrov, jsou oblíbenou turistickou destinací a pro ty, kteří touží po skutečném dobrodružství, je tu Andros Island.

Andros Island je největším a nejjižnějším ostrovem v Bahamách, s neuvěřitelnou krásou, která přitahuje turisty z celého světa. Ostrov je rozdělen na tři části: severní, střední a jižní část, každá s vlastním kouzlem.

Střední část Andros Islandu je známá svými mnoha zálivy a bažinami, které přitahují rybáře z celého světa. Tyto vody jsou domovem pro různé druhy ryb, včetně populárního bonefish. Proto není divu, že Andros Island patří mezi nejlepší světové destinace pro rybolov.

Severní část ostrova Andros se pyšní mnoha krásnými a tajemnými vodopády, jako je například "Rainbow Blue Hole". Tento vodopád byl objeven až v roce 2008 a je to jeden z největších podvodních vodopádů na světě.

Jižní část Andros Islandu je známá díky svým krásným, písečným plážím s bílým pískem a průzračnými modrými vodami karibského moře. Tato část ostrova je skutečnou turistickou destinací pro ty, kteří chtějí relaxovat pod sluncem a užít si krás a klidu.

Abychom mohli navštívit Andros Island, musíme se nejprve dostat na Bahamy a poté použít některý ze způsobů dopravy. Existují dvě možnosti, jak se dostat na Andros Island - buď přistáním na vlakové zastávce v některé z hlavních měst Baham, například Nassau nebo Freeport, a poté použitím trajektu, nebo rezervací letenky přímo na Andros Island.

Pokud se rozhodnete pro letenku, některé z nejlepších aerolinií vám nabízejí přímé lety na Andros Island z různých destinací. V závislosti na vašich cestovních plánech můžete letět do Nassau nebo Freeport a poté již pokračovat letadlem na Andros Island.

Pokud plánujete dovolenou na Bahamách, Andros Island by měl být na vašem seznamu. Krása tohoto ostrova a jeho mnoho turistických lákadel určitě nezklamou jakéhokoli turistu, a to nejen rybáře. Pokud tedy hledáte krásné a neobvyklé místo na dovolenou, Andros Island je skvělou volbou.


Ubytování Bahamy Andros Island


Bahamy jsou jednou z nejkrásnějších a nejoblíbenějších turistických destinací na světě a Andros Island, který se nachází na západním pobřeží Baham, je skutečně klenotem v koruně Baham. Ostrov je proslulý svými nádhernými plážemi, průzračnou vodou a bohatým podmořským životem. Pokud plánujete navštívit Bahamy, Andros Island by měl být na vašem seznamu.

Pokud hledáte ubytování na Andros Island, je dobré věnovat pozornost různým možnostem ubytování, které jsou k dispozici. V této části se podíváme na některé z nejlepších možností ubytování na Andros Island, aby vám pomohly rozhodnout o tom, kde strávíte svůj pobyt na Bahamách.

1. Kamalame Cay

Kamalame Cay je luxusní soukromý ostrov, který se nachází na souostroví Andros v Bahamách. Jedná se o ideální místo pro ty, kteří hledají klid a pohodu. Nabízí krásné pláže, klid a velmi osobní prostředí. Kamalame Cay je skvělou volbou pro páry a rodiny.

Celkem nabízí Kamalame Cay 27 vil a apartmánů s vysokým standardem, které jsou vybaveny vším potřebným pro pohodlný pobyt. Hosté zde mohou užívat neomezený vodní sporty, včetně potápění, šnorchlování a rybaření, stejně jako soukromou pláž a venkovní bazén. Kromě toho zde najdete také lázně, restauraci a bar.

2. Small Hope Bay Lodge

Small Hope Bay Lodge je rodinný resort, který se nachází na severozápadě Andros Island. Tento resort nabízí všestrannou nabídku zábavy a aktivity, jako je potápění, plachtění, šnorchlování, rybaření a horská kola.

Díky svému jedinečnému umístění zde najdete krásné pláže a klidné vody. Nabízí také několik typů ubytování, včetně vil a apartmánů. Restaurace zde nabízí širokou škálu jídel, včetně bahamských specialit a mezinárodní kuchyně.

3. Tiamo Resort

Tiamo Resort se nachází ve východní části Andros Island a nabízí exkluzivní možnost ubytování v malebné oblasti. Jsou zde k dispozici soukromé vily a apartmány, které jsou vybaveny moderním nábytkem a vybavením.

Tento resort nabízí širokou škálu vodních sportů a turistických aktivit, stejně jako služby lázní. Restaurace zde nabízí širokou škálu chutí, včetně tradiční bahamské kuchyně a mezinárodních jídel.

Výše uvedené jsou jen některé z nejlepších možností ubytování na Andros Island. Bez ohledu na to, které ubytování si vyberete, Andros Island nabízí úžasnou kombinaci nádherné přírody, historie a kultury. Bude to nezapomenutelný zážitek, který ocení všichni, kteří se rozhodnou navštívit toto místo.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Andros Island


Dotaz: Jak se dostat na Andros Island?
Odpověď: Nejjednodušší způsob přepravy na Andros Island je letecky z hlavního města Baham Nassau. Existují také trajektové spoje z řady přístavů.

Dotaz: Kde se ubytovat na Andros Island?
Odpověď: Na Andros Island je k dispozici řada hotelů, resortů a vil, stejně jako pronájmy soukromých domů a bytů.

Dotaz: Co na Andros Island dělat?
Odpověď: Andros Island nabízí řadu aktivit a zážitků, včetně potápění, rybaření, turistiky a relaxace na pláži.

Dotaz: Které jsou nejlepší pláže na Andros Island?
Odpověď: Na Andros Island najdete několik krásných pláží, včetně Kamalame Cay Beach, Love Beach, Morgan's Bluff Beach a Tiamo Beach.

Dotaz: Jaká je cena potápění na Andros Island?
Odpověď: Cena potápění na Andros Island závisí na zvoleném potápěčském centru a délce potápění. Cena se většinou pohybuje od 70 do 120 USD.

Dotaz: Kde najdu nejlepší restaurace na Andros Island?
Odpověď: Andros Island má několik skvělých restaurací, které nabízejí místní speciality, včetně plodů moře a karibských pokrmů. Některé z těch nejlepších jsou Andros Lighthouse Restaurant, Graycliff Restaurant a Wild Orchids.

Dotaz: Kdy je nejlepší období na návštěvu Andros Island?
Odpověď: Nejlepší období na návštěvu Andros Island jsou období od ledna do května, kdy jsou teploty příjemné a oblast nedostává příliš mnoho dešťových srážek.


Dovolená Bahamy Andros Island


Bahamy jsou jedním z nejnavštěvovanějších karibských ostrovů, a to nejen díky bílým plážím, azurově modrému moři a palmovým stromům, ale také pro svou neuvěřitelně krásnou přírodu a různé druhy zvířat, která zde žijí.

Jeden z největších ostrovů Baham, Andros Island, se pyšní rozmanitou flórou a faunou, a také tím, že je domovem pro největší přírodní rezervaci na Bahamách. Proto je Andros Island ideálním místem pro ty, kteří se chtějí v průběhu své dovolené věnovat spíše aktivitám než jen lehání na pláži.

Andros Island se rozprostírá na ploše více než 2500 km² a je tvořen řadou malých ostrovů a mělkých lagun. Turisté mohou objevovat okolí na pěších nebo cyklistických výletech, nebo se mohou vypravit na kanoe či kajak po místních vodách. Andros Island je také velmi oblíbený mezi pozorovateli ptáků, kteří zde najdou mnoho různých druhů ptáků, včetně trpasličích kolibríků, čápů nebo supů.

Při pobytu na Andros Island nesmí chybět ani potápění, které se zde provozuje po celý rok. Pod hladinou Andros Island nabízí úchvatné podmořské scenérie a mnoho různých druhů ryb, korálů a dalších vodních živočichů. Pokud se chcete podívat na vraky lodí a potopěné letadla, pak si nenechte ujít lovecký vrak. Pokud chcete vidět něco neuvěřitelného, pak se můžete vypravit na místo zvané "Modrá díra". Jedná se o velmi hlubokou propast, která je obehnaná korálovými útesy.

Na Andros Island je mnoho restaurací, kde si můžete vychutnat tradiční bahamskou kuchyni, jako jsou ryby, humry a další mořské plody.

Celkově lze říci, že Andros Island je ideálním místem pro ty, kteří hledají aktivní dovolenou, zapomenout na stres a odloučit se od každodenního shonu. Andros Island nabízí úchvatnou přírodu, nádhernou krajinu a mnoho možností pro aktivní odpočinek.


Počasí Bahamy Andros Island


Bahamy jsou známé svým krásným a tropickým počasím, které se týká i ostrova Andros Island. Tento ostrov se rozprostírá na ploše 5 957 kilometrů čtverečních a je nejen největším ostrovem Baham, ale také jedním z nejkrásnějších.

V období od června do listopadu se na Andros Island vyskytuje největší množství srážek, které mohou být doprovázeny i bouřemi a hurikány. Pokud však žádná bouře není, tak jsou tyto měsíce ideální pro pozorování exotické fauny a flóry tohoto ostrova. Díky velkému množství srážek se zde nachází mnoho přírodních parků, které jsou oázou roztodivných živočichů a rostlin.

V období od prosince do května se na Andros Island střídají období sušších dnů a období deštivých dnů. Zvláště v měsících leden a únoru jsou na ostrově velmi příjemné teploty, které se pohybují kolem 22 °C. V těchto měsících se na Andros Island nachází mnoho turistů, kteří si zde užívají slunce, bílé písky a tyrkysovou hladinu moře.

Teploty na Andros Island bývají velmi příjemné a pohybují se mezi 20 a 30 °C. Nejteplejší měsíce jsou červenec a srpen, kdy se teploty mohou vyšplhat až na 35 °C. Vzhledem k této horké teplotě je nutné dodržovat pitný režim a chránit se před přímým slunečním zářením.

Andros Island je velmi oblíbeným turistickým místem, které nabízí nejen výjimečné počasí, ale také pestré vodní a aktivní sporty, jako jsou potápění, rybaření nebo plavání s delfíny. Pokud hledáte místo na relaxaci a načerpání nových sil, tak Andros Island je správnou volbou.

Konečný verdikt? Andros Island nabízí celoročně příjemné počasí, kde si můžete užít krásné panorámy ostrova a aktivní dovolenou nebo naopak relaxační pobyt u pláže. Ať už zvolíte jakoukoliv variantu, Andros Island Vás jistě nezklame.


Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 % spokojených zákazníků

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Prohledat letenky