Objevte nejlevnější lety

Bahamy Arthur's Town (Cat Island)

Dovolená Bahamy Arthur's Town (Cat Island)


Vydáte-li se na Bahamy, nemusíte se omezovat na ruchavé ostrovy plné turistických atrakcí. Pokud hledáte klidu a autentickou zkušenost, Arthur's Town na ostrově Cat Island je ideálním místem pro váš odpočinek. Cat Island je na Bahamách méně navštěvovaný ostrov, ale přesto nabízí úžasnou atmosféru, bouřlivou historii a především krásné pláže. Zamilujete si ji díky jejímu poklidnému stylu života.

Arthur's Town na Cat Island se nachází na východě ostrova a je malým rybářským městem, kde převažuje místní kultura, což je zjevné v rumových barech, které se nacházejí po celé oblasti. Je zde malý trh, kde se prodávají jednoduché místní produkty, jako ryby, maso, čerstvé ovoce a zelenina. Tento malý rybářský přístav je ideálním místem ke koupi čerstvých ryb.

Pláže v okolí Arthur's Town jsou nádherné. Najdete zde pláž Strachan's Bay se svou bílou pískovou pláží a křišťálově modrou vodou, která se táhne k západní části ostrova. Pláž Port Royal je dalším skvostem s mělkou vodou a bílým pískem.

Arthur's Town je také vynikajícím místem pro lukostřelbu na místní pláži. Na místě pronajímají střelecké vybavení a mohou poskytnout instruktáž, pokud jste začátečník.

Kromě pláží a lukostřelby můžete navštívit místní památky, jako například Hermitage. Tento historický kámen je považován za nejstarší kostel na Bahamách. Zdejší kostel byl postaven v roce 1830 a zůstal nedotčen během mnoha katastrof v regionu.

Arthur's Town je také ideální výchozí bod pro prozkoumávání okolních oblastí. Pokud se rozhodnete prozkoumat Cat Island, můžete navštívit další pláže, mnoho skalních formací a jeskyní. Ostrov je také domovem pro mnoho druhů zvířat a ptáků, a proto je ideálním místem pro pozorování neobvyklých druhů zvířat.

Arthur's Town na Cat Island je místem plným neuvěřitelných zážitků a krás. Pokud hledáte klidné a autentické místo pro svou dovolenou na Bahamách, Arthur's Town je pro vás tou správnou volbou. Je to místo, kde se odpojíte od moderního světa a užijete si přírody v její nejkrásnější formě.


Počasí Bahamy Arthur's Town (Cat Island)


Bahamy jsou jednou z nejnavštěvovanějších turistických destinací na světě. Okouzlují svými plážemi, teplým mořem a nádhernými ostrovy. Mezi nejkrásnější a nejklidnější ostrovy patří ostrov Cat Island, kde se nachází malebné městečko Arthur's Town.

Toto městečko je oblíbené zejména pro turisty, kteří hledají klid a ticho. Proto je zde klima ideální ke koupání, opalování a pro relaxaci v přírodě. Pro každého bude zajímavá také nabídka místních bazarů, restaurací a barů.

Arthur's Town se může pochlubit poměrně rovným terénem a svěžími větry. Průměrná teplota v letních měsících se pohybuje okolo 30 stupňů Celsia a v zimě okolo 25 stupňů. Největší srážky spadnou v období letních hurikánů, které zde občas mohou vzniknout.

Nejlepší doba na návštěvu Bahamů a Arthur's Town je od prosince do dubna, kdy jsou teploty snesitelnější a deště slábnou. V letních měsících je pak vhodné dbát na ochranu před sluncem a hledat stín a osvěžení ve vodě.

Kromě koupání a opalování se můžete v městečku Arthur's Town vydat třeba na pěší turistiku, rybaření nebo prozkoumání místní historie. Mezi nejzajímavější místa patří nejvyšší vrchol ostrova Mount Alvernia, svatyně Panny Marie z neopáleného konceptu a historická pobočka Bahamian Museums and Heritage.

Pokud hledáte místo, kde se můžete odpočinout, užít si tropické klima, krásnou přírodu a poznat zajímavou historii, Arthur's Town na Bahamách je tou správnou volbou. Přijďte se dovolit sem a užijte si krásné dny plné slunce, písku a moře.


Ubytování Bahamy Arthur's Town (Cat Island)


Bahamy jsou zemí, která se může pyšnit nejen nádhernými bílými plážemi a tyrkysovými vodami, ale také neuvěřitelným starověkým dědictvím. Arthur's Town na Cat Island nemusí být tak známý jako jiná turistická místa na Bahamách, ale přesto stojí za to navštívit tuto skrytou perlu. Pokud si plánujete návštěvu této malebné obce, je zde mnoho možností, jak si užít krásný pobyt.

Pokud hledáte ubytování v Arthur's Town, máte na výběr z několika možností. V první řadě většina turistů, kteří přijíždějí na Cat Island, si pronajímá bungalovy. Tyto bungalovy nabízejí útulný pobyt v nejkrásnějších částech ostrova. Pokud máte rádi méně konvenční způsoby přespávání, můžete si také pronajmout stan a užít si noc pod hvězdami. K dispozici jsou také hotelové pokoje, pokud hledáte luxusnější ubytování.

Další výhodou ubytování v Arthur's Town je, že je to ideální místo pro ty, kteří chtějí kolem sebe klid a ticho. Můžete se procházet po bílých plážích bez toho, abyste se stávali přeplněnými slunečníky a lehátky. Pokud hledáte něco aktivnějšího, Cat Island nabízí vynikající potápěčské lokality, kde si můžete vychutnat neuvěřitelně čistou vodu a úžasné korálové útesy.

Další předností ubytování v Arthur's Town je jeho poloha. Nachází se v blízkosti nejlepších míst na Cat Island a to vám umožňuje snadný přístup k různým aktivitám. Můžete si například pronajmout kajak a projít se po nedotčených lagunách. Pokud se rozhodnete pro návštěvu Arthur's Town v květnu, pak se můžete těšit na místní festival Pineapple Festival, který oslavuje sklizeň ananasu - jednoho z hlavních plodin ostrova.

Celkově lze říci, že ubytování v Arthur's Town je zcela unikátní zážitek. Na Cat Island se můžete těšit na klidnou dovolenou, a přesto se zde nenuda nedostaví. Zkrátka a dobrá volba pro ty, kteří chtějí zažít opravdu nezapomenutelnou dovolenou na ostrově Bahamy.


Letenka Bahamy Arthur's Town (Cat Island)


Bahamy jsou krásným místem pro dovolenou a Arthur’s Town na Cat Island zcela určitě není výjimkou. Pokud tohle místo zvažujete pro svůj plánovaný výlet, chcete určitě vědět vše o letenkách.

Letenky na Bahamy se mohou lišit podle ročního období a když využíváte slevové nabídky leteckých společností. Pokud máte flexibilní plány, čekání na speciální nabídky může být výhodou. Cena letenek se mění denně, což znamená, že pokud vidíte dobrou nabídku, měli byste si ji okamžitě zarezervovat. Když si budete chtít zarezervovat letenku na Bahamy během hlavní sezony, jako jsou měsíce červenec a srpen, můžete se setkat s vyššími cenami než v jiných měsících.

Arthur’s Town se nachází na ostrově Cat Islandu, který je více vzdálený než jiné ostrovy v Bahamách. Proto se mohou ceny letenek na tento ostrov mírně lišit v porovnání s jinými destinacemi v této oblasti. Proto je důležité být připraven na to, že cena letenky na Cat Island bude pravděpodobně o něco vyšší.

Pro zkontrolování dostupnosti letenek na Arthur’s Town můžete použít některé z vyhledávačů letenek, jako jsou Expedia, Kayak a Skyscanner. Tyto nástroje pro porovnání cen Vám umožní najít nejlepší možnosti a ceny letenek na jednom místě. Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte kontaktovat letiště a letové společnosti.

Pokud se rozhodnete pro letenku do Arthur’s Town na Cat Island, připravte se na jedinečnou dovolenou. Budete mít možnost objevit nádherné bílé písečné pláže, které nabízejí dokonalé podmínky pro koupání a odpočinek. Dále můžete navštívit místní památky a zajímavá místa, jako jsou kostely, muzea a přírodní parky.

Celkově lze říci, že letenka na Arthur’s Town na Cat Island je určitě krok správným směrem pro ty, kteří se chtějí unavit od rutiny a užít si krásnou dovolenou. Stačí si pouze zarezervovat letenku a nechat se unášet podmanivou atmosférou Baham.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Arthur's Town (Cat Island)


1. Co je nejlepší způsob, jak se dostat na Cat Island?
- Nejlepší způsob, jak se dostat na Cat Island, je letecky z Nassau nebo Miami.

2. Jaký je nejlepší čas na návštěvu Arthur's Town?
- Nejlepší čas na návštěvu Arthur's Town je mezi prosincem a květnem, kdy jsou nejlepší podmínky pro potápění a rybaření.

3. Kde mohu najít ubytování v Arthur's Town?
- V Arthur's Town je několik hotelů a soukromých pronájmů, které jsou k dispozici prostřednictvím rezervačních portálů jako Booking.com nebo Airbnb.

4. Co musím vidět v Arthur's Town?
- Z nejzajímavějších míst v Arthur's Town patří kostel sv. Jiří, pláž Shanna's Cove a muzeum Heritages of Cat Island.

5. Jsou na Cat Island pláže?
- Ano, na Cat Island je mnoho pláží, včetně pláže Shanna's Cove a pláže Orange Creek.

6. Jaká je tam jedna cesta na Arthur's Town?
- Neexistuje pouze jedna cesta na Arthur's Town. Můžete se tam dostat letadlem z Nassau nebo Miami nebo lodí z New Providence nebo Long Island.

7. Kde se dá najít nejlepší ochutnat Bahamské speciality v Arthur's Town?
- V Arthur's Town a na Cat Island je mnoho restaurací a stánků, kde se dají ochutnat bahamské speciality, např. okra s rýží nebo konchá.

8. Jaká je místní měna na Cat Island?
- Místní měna na Cat Island jsou Bahamské dolary, ale mnoho míst přijímá také americké dolary.

9. Musím si přinést vlastní potřeby a zásoby, nebo jsou k dispozici obchody v Arthur's Town?
- V Arthur's Town jsou některé malé obchody a stánky, ale doporučuje se si s sebou přinést potřebné zásoby.

10. Co dělat a kam jít na Cat Island po celé rodině?
- Rodiny se mohou vydat na prohlídku zábavného parku Ocean Hole Park, návštěvou památníku Plagey Beach nebo potápěním v chráněném útesu.


Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 % spokojených zákazníků

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Prohledat letenky