Objevte nejlevnější lety

Čierna Hora Herceg Novi

Letenka Čierna Hora Herceg Novi


Čierna Hora je jednou z nejkrásnějších zemí Balkánu s nádhernou přírodou, historickými památkami a krásnými plážemi. Když hledáte prázdninovou destinaci s překrásným mořem, úžasnou atmosférou a mnoha aktivitami, Herceh Novi v Černé Hoře je jedním z nejlepších míst, které stojí za návštěvu.

Herceh Novi se nachází na pobřeží Jaderského moře, 35 km jižně od Dubrovníka a 45 km západně od centra města Kotor. Tento malebný město s přibližně 30 000 obyvateli bylo založeno na přelomu 15. a 16. století a nabízí návštěvníkům mnoho zajímavostí a památek.

Pokud plánujete cestu do Herceh Novi, nejlepší způsob, jak se tam dostat, je letecky. Letenky do Herceh Novi jsou poměrně dostupné a nabízejí mnoho možností pro cestující z celého světa.

Letiště Tivat je nejbližší letiště k Herceh Novi a nachází se přibližně 25 km vzdálené od města. Letiště Tivat je moderní a dobře vybavené a nabízí cestujícím širokou škálu služeb, včetně obchodů, restaurací a parkovacích ploch. Letiště je napojeno na celou řadu mezinárodních letovisek jako jsou Londýn, Moskva, Belgrad, Paříž atd.

Další leteckou alternativou je Letiště Podgorica, které je vzdáleno přibližně 90 km od Herceh Novi. Letiště Podgorica leží v blízkosti hlavního města Černé Hory a v nedávné době podstoupilo rozsáhlou modernizaci a vylepšení. Letiště poskytuje spojení s mnoha dalšími evropskými destinacemi a také několika destinacemi na Blízkém východě.

Výběr mezi Letištěm Tivat a Letištěm Podgorica závisí na vaší konkrétní situaci, ale obě možnosti jsou vzdálenosti přiměřeně k Herceh Novi a nabízejí cestujícím dostatek pohodlí a výhod.

S nákupem letenek do Herceh Novi neváhejte příliš dlouho, jelikož když se blíží letní sezóna, ceny letenek stoupají a nabídka klesá. Při plánování svých prázdnin v Černé Hoře sledujte letový rozvrh a hledejte nejlepší nabídky, aby byly vaše dovolené v Herceh Novi krásné a nezapomenutelné.


Počasí Čierna Hora Herceg Novi


Čierna Hora, překrásná země Balkánu nabízí množství krásných míst k návštěvě a poznání. Mezi jedno z takových míst patří i úchvatné městečko Herceg Novi, které je situováno u samotného jižního vstupu k Bokokotorskému zálivu. Zkrátka řečeno, Herceg Novi je v portfoliu autobusových zájezdů a letních dovolených synonymem pro nádherné pobřeží a stále nabízí to samé – nádherné výhledy, historické památky, klidné pláže a pochoutky připravené z čerstvých místních produktů.

V rámci počasí je Čierna Hora Herceg Novi zvlášť slavná pro své slunečné a horké léto, které se táhne přibližně od května do října. Průměrná teplota vzduchu v letních měsících se vystupňuje na pekelných 30 °C, což by mohlo být pro někoho až příliš, ale většinou se lidé při teplých letních dnech dávají na pláž a vychutnávají si teplejší mořskou vodu, která se pohybuje okolo 25 °C a je dokonalá pro koupání.

Jednou z výhod pobytu v Herceg Novi je to, že městská pláž je zdarma a může se pyšnit čistou vodou a příjemnými podmínkami pro všechny turisty. Pokud se někdo cítí více na dobrodružství, může si pronajmout kajak a vyrazit do okolí, které nabízí krásné a neopakovatelné výhledy.

V období mimo letní sezonu má Herceg Novi i svůj kouzlo. Podzim a zima jsou období, která nabízejí klid a pohodu, a zároveň umožňují návštěvníkům poznat místní kulturu a tradice zblízka. Průměrná teplota vzduchu v těchto měsících se pohybuje kolem 15–20 °C, takže to není příliš chladné, ale vyžaduje si vhodné oblečení a případně i teplou nápojovou nabídku v podobě místních vín a destilátů.

Celkově lze tedy říci, že Herceg Novi v Černé Hoře je ideálním místem pro letní dovolenou pro ty, kteří chtějí poznat krásu Středozemí, vychutnat si slunce a moře a relaxovat na klidných plážích. Pokud hledáte klidnou dovolenou a vzpomínky, které budou přetrvávat po celý rok, spojení s nabízenými bohatstvími tohoto malého přístavního města by mělo bohatě stačit. Tak na co ještě čekáte? Užijte si svou ideální dovolenou v Herceg Novi!


Ubytování Čierna Hora Herceg Novi


Čierna Hora je jedno z nejkrásnějších turistických míst v Evropě. Leží v jižní části Balkánského poloostrova v blízkosti Jaderského moře a nabízí návštěvníkům krásné pláže, bazény, skvělou kuchyni a ubytování v nejrůznějších typech zařízení. V Herceg Novi, jednom z největších letovisek v Černé Hoře, se můžete těšit na pobyt v hotelu, apartmánu nebo vilce.

Pokoje v hotelech v Herceg Novi jsou prostorné a vkusně zařízené. Oblasti kolem hotelů jsou ideální pro odpočinek a relaxaci. Některé z hotelů nabízejí také wellness služby a fitness centra pro udržení zdraví a kondice. Pokud hledáte luxusní ubytování, pak si můžete vybrat z nabídky několika luxusních hotelů, kde vás čekají krásné pokoje s výhledem na moře, nabídkou gastronomie od nejlepších šéfkuchařů regionu a vysoce kvalitními wellness službami.

Apartmány jsou další velmi oblíbenou formou ubytování v Herceg Novi. Většina apartmánů se nachází v blízkosti pláží a nabízí mnoho komfortu pro vaši dovolenou. Apartmány jsou vybaveny moderními zařízeními, klimatizací, kuchyňským koutem a balkónem s výhledem na moře. Díky těmto výhodám se v apartmánech cítíte jako doma.

Víly jsou posledním typem ubytování, které si můžete v Herceg Novi pronajmout. Tyto krásné vily se nacházejí v soukromí a nabízejí úžasný výhled na moře. Jejich interiéry jsou luxusní a nabízejí vysoký stupeň pohodlí a soukromí. Některé z vil jsou vybaveny bazénem a dalšími luxusními prvky, které jsou nezbytné pro dokonalou dovolenou.

Je třeba poznamenat, že ubytování v Herceg Novi není jedinou výhodou této oblasti. Pláže v oblasti jsou písčité a jsou ideální pro opalování a koupání. Podél pláží se nachází velký výběr restaurací a barů, které nabízejí pestré menu založené na místní kuchyni. Kromě toho, Herceg Novi je vzdálené pouhých několik kilometrů od Dubrovníku v Chorvatsku, což poskytuje další možnosti pro výlety a zábavu.

Když plánujete svou dovolenou v Herceg Novi, musíte vědět, že je to především letovisko, které se svým návštěvníkům snaží poskytnout co nejlepší zážitek. A to se prostě povedlo. Ubytování v Herceg Novi nabízí širokou škálu možností pro každého turistu, od jednoduchých apartmánů, přes luxusní hotely až po krásné vily na samotě. Takže co teď? Vybírem si to správné ubytování a hurá na dovolenou!


Dovolená Čierna Hora Herceg Novi


Čierna Hora je jednou z nejkrásnějších zemí na Balkáně. Nachází se v jihozápadní Evropě a je jedním z nejrozmanitějších a nejplastičtějších regionů, který se může pochlubit idylickými plážemi, horskými oblastmi a starověkými památkami. Mezi nejpopulárnější turistické destinace v Černé Hoře patří město Herceg Novi.

Herceg Novi, které leží v západní části Černé Hory, je často označováno jako "brána k Boki Kotorské zátoce". Je to půvabné město plné historie a kultury a nabízí turistům nespočet krásných pláží, historických budov a lázeňských zařízení.

Herceg Novi bylo založeno v 14. století jako město s pevností, která chránila cestu do Boky Kotorské zátoky. Město bylo historicky pod vládou mnoha různých zemí, včetně Benátské republiky, Osmanské říše a Rakouska-Uherska. Jako cestovní destinace se Herceg Novi začalo rozvíjet v 20. století, kdy se zde začala budovat první lázeňská zařízení.

Tady jsou některé z nejzajímavějších míst, které můžete navštívit, když se rozhodnete provolat Herceg Novi:

1. Staré Město (Stari Grad) - Toto historické centrum Herceg Novi je plné úzkých uliček, historických budov a tradičních kaváren. Staré město je obklopeno městskými hradbami, které pochází z 14. století.

2. Trg Nikole Đurkoviće - Toto náměstí je centrem města a je plné historických budov, kaváren a butiků. Zde se nachází také kostel svatého Mikuláše, jedna z nejstarších památek v Herceg Novi.

3. Letovisko Žanjica - Toto klidné letovisko se nachází jen pár kilometrů od Herceg Novi a nabízí nádherný výhled na Boku Kotorskou zátoku. Letovisko je plné malých pláží a tradičních restaurací.

4. Lázeňské zařízení Igalo - Igalo je lázeňské zařízení, které bylo založeno v roce 1902. Nabízí moderní lékařskou péči v kombinaci s přírodními léčivými prameny. Léčba je zaměřena na léčbu osteoporózy, revmatoidní artritidy a dalších zdravotních problémů.

5. Národní park Lovćen - Národní park Lovćen leží asi hodinu jízdy od Herceg Novi a nabízí nádherné výhledy na horu Lovćen a na celou Černou Horu. Park je plný úchvatných scenérií, nádherné přírody a historických památek.

Herceg Novi je krásné město, které nabízí nespočet možností pro zábavu a relaxaci. Nebojte se vydat se na dovolenou do tohoto nádherného koutu Černé Hory a užijte si historické památky, nádherné pláže a úchvatné scenérie.


Nejčastější dotazy a odpovědi Čierna Hora Herceg Novi


Dotaz: Jaká je v Černé Hoře situace ohledně koronaviru?
Odpověď: Situace v Černé Hoře ohledně koronaviru se neustále vyvíjí a závisí na aktuálním vývoji situace. V současné době jsou v platnosti určité opatření, jako jsou například omezení kapacity pro veřejné akce a nošení roušek v uzavřených prostorech.

Dotaz: Cestování do Černé Hory – potřebuji vízum?
Odpověď: Pro vstup do Černé Hory potřebují občané z mnoha zemí vízum. Vizovou povinnost najdete na oficiálních stránkách Ministerstva zahraničních věcí Černé Hory. Občané EU a některých dalších zemí však mohou do země cestovat bez víza, s platným cestovním dokladem.

Dotaz: Kolik stojí taxi z letiště do Herceg Novi?
Odpověď: Cena taxi z letiště v Podgorice nebo Tivat do Herceg Novi se pohybuje mezi 50 a 80 eury. Cena závisí na délce cesty, počtu osob a výběru taxi služby.

Dotaz: Jaké jsou nejlepší pláže v Herceg Novi?
Odpověď: Herceg Novi nabízí mnoho krásných pláží, jako například pláž Žanjic, pláž Rose, pláž Mirišta nebo pláž Blue Horizon. Každá z pláží má své výhody a krásy, ať už se jedná o čistotu vody, klidnou atmosféru nebo krásnou přírodu v okolí.

Dotaz: Kdy je nejlepší doba na návštěvu Herceg Novi?
Odpověď: Nejlepší doba na návštěvu Herceg Novi je od května do září, kdy jsou teploty příjemné až horké a průměrná teplota moře se pohybuje okolo 25°C. Tato období jsou také ideální pro koupání a slunění na plážích. V období od října do dubna je většinou chladněji a méně slunečno.


Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 % spokojených zákazníků

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Prohledat letenky