Objevte nejlevnější lety

Dominikánská republika Playa Grande Golf Course

Letenka Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Playa Grande Golf Course je prestižní golfový resort nacházející se v souostroví Karibiku v Dominikánské republice. Tento luxusní resort se rozprostírá na více než 2 000 akrů břehu oceánu a je považován za jedno z nejkrásnějších golfových hřišť na světě.

Historie

Playa Grande Golf Course byl navržen světoznámým španělským architektem Robertem Trentem Jonesem. Jones se do Dominikánské republiky poprvé dostal v roce 1970, kdy přizpůsoboval tamní klima a terén pro stavbu golfových hřišť.

Design hřiště

Playa Grande Golf Course je architektonickým skvostem s nádherným výhledem na oceán a impozantními pobřežními skalami. Jones využil jedinečných vlastností terénu, aby vytvořil jedno z nejnáročnějších golfových hřišť, které je zároveň i jedním z nejkrásnějších.

Hřiště je umístěno v národním parku s rozlohou přes 7 000 hektarů, který si udržuje původní přírodní krásy. Tento park je domovem více než 100 druhů ptáků, zvířat a rostlin, které se vyskytují v této části světa.

Hřiště je složeno z celkem 18 jamek a je postaveno z čistě bílého písku, který se pro něj dovážel z okolních pláží. Každá jeho část je navržena tak, aby byla maximálně v souladu s přírodním prostředím a současně nabídla velmi náročnou hru.

Rozměry hřiště jsou následující:

- Par: 72

- Délka: 7 090 yardů

- Skóra: 74,5

- Stream: 146

Golfové zařízení

Kromě nádherného hřiště nabízí Playa Grande Golf Course také mnoho dalších atrakcí. K dispozici jsou moderní a komfortní golf cluby a prodejna s golfovými potřebami, kde jsou k dispozici profesionální trenéři a instruktoři.

V areálu se nachází luxusní hotel, restaurace a bar, které nabízejí nejlepší gastronomické zážitky. Součástí resortu je také několik bazénů, vířivky a wellness centrum.

Jak se tam dostat

Cestovat do Dominikánské republiky je velmi snadné z velkých měst po celém světě. Nejlepším způsobem, jak se dostat do Playa Grande Golf Course, je letecky.

Letecké společnosti nabízejí denně lety do hlavního města Dominikánské republiky, Santo Domingo. Cesta na golfový resort trvá přibližně 2 hodiny a 30 minut.

Závěr

Playa Grande Golf Course je neodolatelnou golfovou destinací pro golfisty, kteří hledají kombinaci nádherného prostředí a náročné hry. Pokud máte rádi golf a chtěli byste strávit dovolenou v překrásné přírodě, navštivte Playa Grande Golf Course v Dominikánské republice!


Nejčastější dotazy a odpovědi Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


1. Jak dlouho trvá hra na hřišti Playa Grande?

Hra na hřišti Playa Grande trvá obvykle asi 4-5 hodiny, v závislosti na počtu hráčů a rychlosti hry.

2. Jaké jsou poplatky za hru na hřišti Playa Grande?

Poplatky za hru na hřišti Playa Grande se liší v závislosti na sezóně a čase dne, ale obecně se pohybují od 200 do 300 dolarů za 18 jamek.

3. Jak zajistit rezervaci na hřiště Playa Grande?

Rezervaci na hřiště Playa Grande lze zajistit buď přes webové stránky hřiště, nebo prostřednictvím golfového klubu, který s Playa Grande Golf Course spolupracuje.

4. Je na hřišti Playa Grande možné si půjčit golfové vozíky?

Ano, na hřišti Playa Grande jsou k dispozici golfové vozíky za poplatek.

5. Je na hřišti Playa Grande povolená dress code?

Ano, na hřišti Playa Grande je povinný dress code a hráči by měli nosit polokošile s límečkem a kalhoty. Jeans a trička s nápisy nejsou povoleny.

6. Jaké jsou nejlepší místní restaurace v okolí hřiště Playa Grande?

V okolí hřiště Playa Grande se nachází několik kvalitních restaurací, včetně La Catalina, La Enoteca, La Casita de Yeya a Los Balcones. Většina z těchto restaurací servíruje tradiční dominikánská jídla a místní speciality.


Počasí Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Dominikánská republika je známá pro svůj nádherný golfový terén, z nichž nejznámější je Playa Grande Golf Course. Tento golf resort je velmi oblíbený a láká na sebe golfisty z celého světa. Jedním z důvodů, proč je Playa Grande tak oblíbený, je jistě počasí této oblasti.

Dominikánská republika se nachází v tropickém klimatickém pásu, což znamená, že zde panuje horké a vlhké klima, zvláště v letních měsících. Naštěstí Playa Grande má dobře fungující a vyspělé zavlažovací systémy, takže i v období sucha se zde zeleně drží.

Jaro a podzim jsou v Playa Grande klidnější období, pokud jde o počasí. Teploty se pohybují kolem 26 až 30 °C a vlhkost vzduchu je příjemná. V letních měsících může být teplota v Playa Grande i 35 °C nebo vyšší. V tuto dobu je vhodné trávit den na hřišti buď časně ráno nebo pozdě odpoledne, kdy slunce není tak silné. V těchto horkých měsících se také mohou vyskytnout deštivé období, ale jsou obvykle krátkodobé a stoupají vlhkost vzduchu do extrému. Tento fenomén se nazývá "Caribbean shower".

Hurikánové období bývá od července do září. V tuto dobu se mohou vyskytovat silné větry a deště kvůli hurikánům. Avšak Playa Grande leží na severním pobřeží a přestože je méně chráněna před velkými vlnami, obvykle se během hurikánové sezóny nestává ničím ohrožená. Zkrátka a dobře, pro hraní golfu na Playa Grande je nejlepší si vybrat dobu mezi říjnem a květnem, kdy jsou teploty příjemné a srážky nízké.

V Playa Grande Golf Course se můžete těšit na krásné panoramatické výhledy na oceán a hory. Trénování golfových dovedností zde je opravdovou radostí. S nádhernými okolními scenériemi, horkým počasím a profesionálně udržovaným hřištěm, Playa Grande je skvělým místem pro všechny nadšence golfu, kteří hledají nejlepší počasí pro své sportovní aktivity.


Dovolená Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Dominikánská republika je exotická země plná nádherných pláží a sportovních rekreačních aktivit pro turisty z celého světa. Jedním z nejoblíbenějších cílů pro milovníky golfu je Golf Course Playa Grande, který se nachází na severovýchodě ostrova ve městě Rio San Juan.

Tento parkový golfový resort je rozložen na ploše přes 220 hektarů a nabízí 18ti jamek. Jeho tvůrce, legendární Robert Trent Jones Sr., tento golfový areál navrhl jako jeden z nejtěžších hřišť na světě. Délka hřiště má celkovou délku 7 090 yardů, což jej činí jedním z nejdelších hřišť v Karibiku.

Hráči na Golf Course Playa Grande mohou vychutnat nádherné scenérie, horské pejsaže, tropické houští a nádherné výhledy na Karibské moře. Samotné hřiště má vysoký nárok na dokonalou techniku, ale také nabízí dostatek volnosti, aby si hráči mohli užívat zábavy z golfu.

V blízkosti hřiště jsou k dispozici i luxusní ubytovací možnosti a rodinné restaurace. Pro turisty, kteří mají rádi další rekreační aktivity, jsou poblíž k dispozici nádherné pláže, vodní sporty, šnorchlování a rybaření.

Kromě toho nabízí Playa Grande Golf Course také výukové lekce golfu s kvalifikovanými trenéry, kteří pomáhají vylepšit hráčův golf a zlepšit jeho herní dovednosti.

Výhodou pro turisty je také to, že Playa Grande Golf Course se nachází v blízkosti některých turistických atrakcí a kulturních památek Dominikánské republiky, například pláže Sosua a Cabarete nebo historického města Santo Domingo.

Celkově je Playa Grande Golf Course skvělou volbou pro golfisty, kteří hledají nový a exotický zážitek, a pro každého, kdo se chce dostat z každodenního hluku a stresu, a užít si relaxaci v tropickém prostředí s dokonalými západy slunce a větrem v palmových hájích.


Ubytování Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Dominikánská republika je pro mnoho cestovatelů jedním z nejoblíbenějších míst pro dovolenou v Karibiku. A jste-li milovníkem golfu, nemůžete si nechat ujít pobyt na Playa Grande Golf Course v severovýchodní části Dominikánské republiky. Tento nádherný 18-ti jamkový golf course nabízí nádherný pohled na nekonečné modré Karibikské moře a čistě bílé pláže.

Ale co ubytování? Máte na výběr několik možností ubytování přímo na místě. Můžete si zarezervovat pokoje v luksusním The Amanera Resort nebo Island House, nebo si pronajmout jednu z plážových vil. Tyto ubytovací možnosti nabízejí luxusní a soukromé přístřešky pro vaši dovolenou s výhledem na hory a pláž.

The Amanera Resort, který je součástí skupiny Aman Resorts, je jedním z nejluxusnějších resortů na Playa Grande Golf Course. Tento resort se nachází na vrcholu útesů s výhledem na pláže a hory. Nabízí 25 luxusních vil s terasami, soukromými bazény, obývacími místnostmi a velkými ložnicemi. Součástí resortu je také restaurace, bar, bazén a centrum fitness.

Island House je další možností, kterou si můžete zvolit pro ubytování na Playa Grande Golf Course. Tento resort nabízí vilky s třemi ložnicemi, soukromými bazény a terasami s výhledem na pláž a moře. Kromě toho má Island House také bar, restauraci a bazén.

Pokud hledáte ještě větší soukromí a více prostoru, můžete si pronajmout jednu z plážových vil, které jsou k dispozici na Playa Grande Golf Course. Tyto soukromé vily nabízejí dostatek prostoru pro rodiny nebo skupiny přátel s výhledem na moře a pláže. Součástí vil jsou také kuchyně, bazény a grilovací plochy.

Ubytování na Playa Grande Golf Course je pro milovníky golfu a luxury jedním z nejlepších míst pro strávení dovolené v Dominikánské republice. S výhledem na pobřeží, bouřlivě modré moře a křišťálově čisté pláže, vás tato dovolená jistě nezklame. Můžete si zvolit různé možnosti ubytování, které jsou připraveny splnit všechny vaše požadavky.


Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 % spokojených zákazníků

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Prohledat letenky