Objevte nejlevnější lety

Filipíny Coron Island

Dovolená Filipíny Coron Island


Filipíny jsou jednou z nejkrásnějších destinací na světě, zejména díky svému tropickému klimatu, bělostným plážím a průzračnému moři. Coron Island je jedním z nejkrásnějších ostrovů a je vyhledávaný zejména pro svou pobřežní krásu.

Pokud hledáte dovolenou plnou aktivit a zážitků, je Coron Island ideální volbou. Tento ostrov nabízí mnoho překrásných pláží, úchvatných vodopádů, bludišť krasových jeskyní a především nádherných koralových útesů.

Coron Island je především známý pro své koralové útesy a potápění a najdeme zde řadu potápěčských center, která nabízejí kurzy pro začátečníky i pokročilé potápěče. Pod vodou se můžete setkat s ohromujícími druhy ryb a korálů, ale také s vraky z druhé světové války, které leží při dně.

Neváhejte též navštívit přírodní barevnou lagunu Kayangan, která je nejznámější v oblasti. Tato laguna láká svou krystalickou vodou, kterou obklopují velké vápencové skalní útesy a pevninská zeleň. Z výše položených útesů se můžete kochat panoramatem laguny a rašeliniště.

Odměnou vám bude také návštěva slavné pláže Twin Lagoon, kde se setkávají hluboké laguny, mezi kterými si všichni užijí plavání a koupání. Pokud máte chuť na skákání ze skal, k vodopádu Barracuda se musíte vydat. Úžasně se poslouchají zvuky padající vody.

Jak vidíte, Coron Island nabízí mnoho aktivit pro všechny typy turistů, od potápěčů až po milovníky pláží. A když se ponoříte do klidné atmosféry ostrova a relaxujete na pláži, můžete si užít úžasného pobytu na tomto nádherném ostrově. Navštivte Coron Island a vraťte se domů s mnoha nezapomenutelnými zážitky a vzpomínkami!


Nejčastější dotazy a odpovědi Filipíny Coron Island


1. Jak se dostat na Coron Island?
- Nejlepší způsob, jak se dostat na Coron Island, je letecky z Manily do letiště Busuanga, odkud je třeba vydat se trajektem na Coron. Alternativou je cesta autobusem z Manily do města Coron.

2. Kdy je nejlepší doba pro návštěvu Coron Island?
- Nejlepší dobou pro návštěvu Coron Island je od prosince do dubna, kdy jsou nejlepší povětrnostní podmínky a voda je průzračná. Nicméně, květen až listopad jsou méně turisticky přeplněné a cenově dostupnější.

3. Co je nejlepší místo pro potápění na Coron Island?
- Nejlepší místa pro potápění na Coron Island jsou vraky japonských lodí z druhé světové války, jako je například vrak Kyokuzan Maru a Okikawa Maru, které leží na dně spoře obydlené části ostrova.

4. Jakou měnu používat na Coron Island?
- Měnou používanou na Coron Island je Filipínské peso (PHP).

5. Které pláže jsou nejlepší na Coron Island?
- Nejoblíbenější pláže na Coron Island jsou Twin Lagoon Beach a CYC Beach, , ale každá pláž má své kouzlo a stojí za to je vyzkoušet.

6. Jaký je průměrný rozpočet na pobyt na Coron Island?
- Průměrný rozpočet na pobyt na Coron Island je asi 1000-2000 PHP denně na dopravu, stravu a ubytování. Nicméně, za luxusnější hostely nebo hotely a výlety může být cena výrazně vyšší.

7. Jaké jsou nejlepší aktivity na Coron Island?
- Populárními aktivitami na Coron Island jsou potápění, morčátské plavání, kajakování, průzkum mangrovů, vodopádů a jeskyní a výlety na okolní ostrovy.


Počasí Filipíny Coron Island


Coron Island je jedním z mnoha krásných míst, která můžete navštívit na Filipínách. Tento ostrov, nacházející se na severu provincie Palawan, je domovem několika nejkrásnějších pláží, lagun a korálových útesů na světě. Navštívit Coron Island je nezapomenutelný zážitek, který si zamilujete.

Pokud budete cestovat na Coron Island, budete mít skvělou příležitost zažít některé z nejkrásnějších pláží na světě. Jednou z nejznámějších je bílá pláž Banol, která je známá svou bílou měkkou pískou, azurovou vodou a nádherným výhledem na okolní hory. Další místem, které musíte navštívit, je Kayangan Lake, které je známo svou křišťálově čistou vodou, která se opírá o útesy a hory. Je to ideální místo pro plavání a potápění.

Coron Island je také znám díky svým nádherným lagunám. Lagoons Twin Peaks jsou například dvě spřízněné laguny oddělené nízkým průchodem v útesech. Tam najdete křišťálově čistou vodu s jedinečným množstvím korálů a různých druhů ryb.

Podvodní svět na Coron Island je ohromující a nezapomenutelný. Můžete si pronajmout potápěčské vybavení a prozkoumat podmořské útesy, které jsou tvořeny množstvím různých korálů a ryb. Podvodní svět zde je neuvěřitelně pestrobarevný a plný nezapomenutelných zážitků.

Pokud chcete navštívit Coron Island, doporučuje se cestovat v období od listopadu do května, kdy je počasí sušší a teplejší. Během deštivých období, obvykle od června do října, může být přístup na některé pláže a útesy omezen.

Celkově Coron Island nabízí nezapomenutelné zážitky, plné krásné přírody, podmořských pokladů a bílých písků. Pokud plánujete cestu na Filipíny, Coron Island by měla být na vrcholu vašeho seznamu míst, která chcete navštívit.


Letenka Filipíny Coron Island


Filipíny jsou velmi oblíbenou destinací pro turisty z celého světa, a to především díky svému krásnému přírodnímu bohatství a fascinující kultuře. Coron Island je jedním z nejvíce vyhledávaných turistických cílů na Filipínách, díky své nádherné přírodě, čistému moři a bohaté podmořské fauně. Pokud plánujete návštěvu Filipín a zajímá vás Coron Island, pak se dozvíte v tomto článku všechny důležité informace o letenkách na Filipíny a Coron Island.

Letenka na Filipíny

Filipíny jsou od Evropy vzdálené zhruba 10 000 kilometrů, což znamená, že je letenka na Filipíny poněkud dražší než do některých jiných destinací. Nicméně, s nárůstem konkurence mezi lety na Filipíny se ceny staly mnohem dostupnějšími než dříve.

Existují tři hlavní mezinárodní letiště na Filipínách: Ninoy Aquino International Airport v Manile, Mactan-Cebu International Airport a Clark International Airport. Všechny tři letiště poskytují přímé lety z různých míst světa. Pokud hledáte co nejdostupnější let na Filipíny, můžete zvážit let s některou z nízkonákladových leteckých společností, jako je například AirAsia nebo Cebu Pacific Air.

Kdy je nejlepší čas letět na Filipíny?

Filipíny mají vlhké a horké klima, proto je důležité vybrat si správný čas pro vaši návštěvu země. Nejlepší čas návštěvy Filipín je od listopadu do května, což zahrnuje suché období. Tyto měsíce jsou nejen nejsušší, ale také nejlepší pro potápění a další vodní aktivity.

Jak se dostat z Manily na Coron Island?

Pokud plánujete návštěvu Coron Island, můžete se tam dostat několika způsoby. Jeden z nejoblíbenějších způsobů je využití letu z Manily na letiště Busuanga, které se nachází uvnitř Coron Island. Druhou alternativou je vzít si autobus nebo vypůjčit si auto a jet autobusem nebo autem na palubu trajektu z přístavu ve městě Coron v Coron Island na letiště Busuanga.

Co dělat na Coron Island?

Coron Island je pro turisty neodolatelným cílem zejména díky svým krásným plážím, živé koralové fauně a nádherným lagunám. Jednou z nejnavštěvovanějších atrakcí na Coron Island je například laguna Kayangan, která je označována za nejkrásnější lagunu v celých Filipínách. Další zajímavosti zahrnují například ostrov Malcapuy, kde si můžete užít piknik na pláži, nebo potápěčské místo jménem „Manta Ray Reef“, kde můžete vidět celou řadu mořských živočichů včetně žraloků.

Coron Island skrývá spoustu dalších krás a pokladů, takže je to určitě místo, které byste měli na vaší návštěvě Filipín určitě navštívit. A pokud se vám podaří najít levnou letenku na Filipíny, je to určitě skvělá příležitost k tomu, abyste si tuto krásnou zemi a Coron Island užili v plné kráse.


Ubytování Filipíny Coron Island


Coron Island na Filipínách je jedno z nejkrásnějších míst na světě. Leží v severozápadní části Filipínského souostroví a je známým turistickým cílem díky svým úchvatným krajinám a zatopeným vrakům ze druhé světové války.

Pokud plánujete navštívit Coron Island, budete potřebovat ubytování. Naštěstí je zde mnoho možností ubytování pro každý rozpočet a preference.

Začněme těmi nejluxusnějšími volbami. Coron Westown Resort je 4hvězdičkový resort, který nabízí soukromý plážový přístup, bazén, tenisové kurty, restauraci a fitness centrum. Pokojové balíčky zahrnují snídani a jsou k dispozici také večeře a obědy. Další možností je El Rio y Mar Resort, který leží na krásné odlehlé pláži. Nabízí součástky, bazény, vodní sporty a wellness centrum. Pokud hledáte naprostý luxus, můžete se ubytovat v Coron Soleil Garden Resort, který nabízí naprosto stylové a moderní prostředí, bazén a spa.

Pro ty, kteří chtějí zůstat v centru města, je zde množství cenově dostupných hotelů. Mountain View Garden Inn nabízí základní pokoje s klimatizací a je velmi cenově dostupný. Hotel Coron Hilltop View Resort nabízí krásné výhledy na město a je také vybaven bazénem.

Pro ty, kteří hledají základní ubytování, je zde mnoho hostelu. Seahorse Guest House nabízí cenově dostupné ubytování, které má výhled na Coron Bay. Coron Backpacker Guesthouse je další populární volbou pro cestovatele s nízkým rozpočtem.

Všechny tyto možnosti nabízejí výhody a nevýhody, záleží jen na vašich preferencích a rozpočtu. V každém případě je Coron Island vysoce doporučeným cílem pro turisty, kteří hledají nádhernou krajinu a možnost objevovat zatopené vraky ze druhé světové války.


Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 % spokojených zákazníků

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Prohledat letenky