Objevte nejlevnější lety

Kostarika La Paz Waterfall Gardens

Nejčastější dotazy a odpovědi Kostarika La Paz Waterfall Gardens


1. Jak dlouho trvá návštěva La Paz Waterfall Gardens?
Návštěva La Paz Waterfall Gardens trvá obvykle 2-3 hodiny, ale může se lišit podle toho, kolik času věnujete každé atrakci.

2. Jak se dostanu do La Paz Waterfall Gardens?
La Paz Waterfall Gardens se nachází asi 30 minut od San José, hlavního města Kostariky. Nejjednodušší způsob, jak se dostat tam, je pronajmout si auto nebo využít služby taxi.

3. Musím být v dobré fyzické kondici, abych navštívil La Paz Waterfall Gardens?
Ne, nejsou nutné žádné zvláštní kondiční předpoklady k návštěvě La Paz Waterfall Gardens. Avšak některé atrakce, jako je například chůze k vodopádu, vyžadují malou fyzickou aktivitu.

4. Kdy je nejlepší čas na návštěvu La Paz Waterfall Gardens?
Nejlepší čas k návštěvě La Paz Waterfall Gardens je během suchého období (od ledna do dubna a od června do srpna), kdy je nejméně pravděpodobné, že bude pršet.

5. Musím si s sebou vzít nějaké speciální věci na návštěvu La Paz Waterfall Gardens?
Nejsou vyžadovány žádné speciální předměty, ale doporučujeme pohodlné oblečení a obuv, abyste se cítili pohodlně při procházkách a aktivitách. Také si nezapomeňte vzít fotoaparát na zachycení krásné přírody Kostariky!


Ubytování Kostarika La Paz Waterfall Gardens


Kostarika je země plná exotické přírody, divokého deštného pralesa a fascinujících vodopádů. Mezi nejkrásnější z nich patří La Paz Waterfall Gardens, které leží v horském údolí v oblasti Varablanca, asi hodinu jízdy od San José. Pokud hledáte ubytování blízko této krásy, nemusíte hledat dlouho – zdejší hotel přímo pod vodopády vám nabídne nezapomenutelný pobyt.

Hotel La Paz Waterfall Gardens se nachází v prostorné zahradě, kterou obklopuje bujná příroda. Zdejší pokoje jsou prostorné a vkusně zařízené, a co je nejdůležitější, nabízejí úchvatné výhledy na okolní krajinu. Většina pokojů má balkon, kde si můžete vychutnat svůj ranní kávový nápoj a pozorovat ptáky a opice, které se rády prohánějí po stromech.

V hotelu je k dispozici několik druhů pokojů – od běžných pokojů s jednou postelí až po luxusní apartmány s výhledem na vodopády. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV, telefonem a vlastní koupelnou.

Jednou z největších předností hotelu je jeho poloha přímo u vstupu do La Paz Waterfall Gardens. Tato atrakce nabízí návštěvníkům přehlídku několika vodopádů, přírodní orchidejové zahrady, motýlí pavilon, terárium s hady a dalšími plazy, výběh se zvířaty a mnoho dalších zajímavostí.

Kromě prohlídek můžete v zahradě také strávit celý den – ať už využitím jedné z několika turistických tras nebo vychutnáním místní gastronomie v restauraci, která se specializuje na tradiční kostarické pokrmy.

Pro ty z vás, kteří touží po relaxaci, nabízí hotel La Paz Waterfall Gardens také wellness centrum s bazénem, jacuzzi, masážemi a saunou. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází také několik zahrad a parků, kde si můžete užít klidné procházky a pozorovat místní fauna a flóru.

Celkově lze říci, že hotel La Paz Waterfall Gardens je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a přírodu. Jeho poloha v blízkosti jedné z nejkrásnějších turistických atrakcí Kostariky a luxusní a vkusné ubytování nabízí skvělou kombinaci relaxace a dobrodružství.


Letenka Kostarika La Paz Waterfall Gardens


Kostarika, ležící v jižním Středním Americe, nabízí nádhernou přírodu s horskými oblastmi, tropickými lesy a dech beroucími plážemi. Mezi turisty oblíbené místo je La Paz Waterfall Gardens, což je park přírody, který se nachází na východě země, asi 35 kilometrů východně od San José.

La Paz Waterfall Gardens je domovem pro mnoho druhů exotických rostlin, zvířat a ptáků, které přitahují tisíce návštěvníků z celého světa. Park přírody se rozkládá na rozloze 28 hektarů a nabízí návštěvníkům mnoho věcí, které si mohou prohlédnout a zažít.

Mezi hlavní atrakce v parku patří čtyři vodopády, které patří mezi nejkrásnější na světě. Tyto vodopády jsou La Paz, Encantada, Escondida a Magia Blanca, a každý z nich je jedinečný a působivý. Návštěvníci si mohou prohlédnout vodopády jak zespoda, tak i shora, což jim umožní získat úchvatné pohledy na tuto krásu.

Park přírody také nabízí bohatou flóru a faunu. Návštěvníci si mohou prohlédnout mnoho druhů rostlin včetně orchidejí, helikonii a bromélií. Zvířata v parku jsou také velmi různorodá, mezi nimi patří mnoho druhů opic, kočkovitých šelem, jaguary, tapírů, pum a mnoho dalších.

Navíc mohou turisté v parku přírody La Paz Waterfall Gardens navštívit motýlí dům, kde se mohou setkat s různými druhy motýlů, a také kolibříku zahradu, kde mohou vidět a nakrmit kolibříky.

Jedním z nejlepších způsobů jak se dostat do parku přírody La Paz Waterfall Gardens, je využít letenky Kostarika La Paz Waterfall Gardens a letět do letiště Juan Santamaria International Airport (SJO). Odtud pak můžete pokračovat nájemným automobilem nebo se na místo dostat autobusem.

Celá cesta z letiště do parku trvá asi hodinu a půl, ale nepochybně stojí za to, protože návštěva tohoto parku přírody je zážitkem na celý život. Pokud máte rádi přírodu a chcete si užít krásy Kostariky, určitě byste neměli vynechat La Paz Waterfall Gardens ze seznamu svých zájmu.


Dovolená Kostarika La Paz Waterfall Gardens


Kostarika je země, která se honosí neuvěřitelnými přírodními krásami a La Paz Waterfall Gardens není výjimkou. Tento přírodní park se nachází pouze hodinu jízdy od hlavního města San José a nabízí návštěvníkům neuvěřitelné zážitky.

Areál zahrnuje neuvěřitelných 70 hektarů deštného a mlhavého pralesa, který byl v roce 1998 otevřen pro veřejnost. V parku se nachází nádherné vodopády, horské říčky, vodní zahrady a mnoho druhů zvířat.

Vodopády jsou hlavní atrakcí parku. Rozprostírají se na délce 3,5 kilometru a jsou rozděleny do pěti různých úrovní. Na nejvyšší úrovni se nachází největší vodopád, vysoký 37 metrů. Kromě toho jsou zde další menší vodopády a vodní nádrže, které tvoří krásné scenérie.

Návštěvníci se mohou vydat na stezky vedoucí kolem vodopádů a procházet tak nádherným pralesem. Během cesty budou mít možnost vidět mnoho druhů zvířat, jako jsou tukani, kolibříci, motýli a želvy. V parku se také nachází hnízdiště kolibříků, kde lze pozorovat tyto krásné ptáky.

La Paz Waterfall Gardens se také může pochlubit mnoha zahrady. V parku se nachází Medovahrádky, Orchidejová zahrada, Zahrada kolibříků a Nádherná orchidejová zahrada. Tyto zahrady jsou plné neuvěřitelně krásných rostlin a květin, které jinak nejsou v této oblasti běžné.

Celý areál je velmi přístupný a dobře udržovaný. Návštěvníci si mohou vybrat z několika různých okruhů, které nabízejí různé vzdálenosti a úrovně obtížnosti.

La Paz Waterfall Gardens je ideální destinací pro rodiny i jednotlivce, kteří hledají neuvěřitelné zážitky a krásnou přírodu. Návštěva tohoto parku bude určitě nezapomenutelným zážitkem.


Počasí Kostarika La Paz Waterfall Gardens


Kostarika je známá nejen svými plážemi, ale i svými nádhernými přírodními scenériemi. Jednou z nejnavštěvovanějších turistických atrakcí je národní park La Paz Waterfall Gardens.

Národní park se nachází v centrální části Kostariky, asi hodinu jízdy od hlavního města San José. Park se rozkládá na území o rozloze 70 akrů a nabízí neuvěřitelnou rozmanitost flóry a fauny.

V parku se nachází celkem pět vodopádů, z nichž nejvyšší dosahuje výšky 37 metrů. Každý vodopád je jedinečný, ať už kvůli své velikosti, tvaru či okolnímu prostředí. Kromě vodopádů můžete v parku pozorovat i mnoho druhů rostlin a zvířat, jako jsou kolibříci, opice či motýli.

Pokud se rozhodnete navštívit La Paz Waterfall Gardens, je důležité si vybrat správné období. Kostarika má totiž dvě sezóny - suchou a deštivou. Sušší období trvá od prosince do dubna a je charakterizováno tím, že je více slunce a méně srážek. Naopak deštivé období trvá od května do listopadu a je charakterizováno tím, že je více srážek a méně slunce.

Pokud se rozhodnete navštívit park během suššího období, můžete se těšit na slunečné počasí a jasnou oblohu, což je ideální pro procházky a pozorování přírody. Na druhé straně, pokud se rozhodnete navštívit park během deštivého období, můžete se těšit na více zeleně a plodů. V tomto období je také menší návštěvnost turistů, což znamená, že se můžete v klidu ponořit do krás přírody.

La Paz Waterfall Gardens je tedy skvělým místem pro ty, kteří hledají unikátní zážitek spojený s přírodou Kostariky. Bez ohledu na to, kdy se rozhodnete park navštívit, můžete se těšit na krásné vodopády, rostliny a zvířata, které se zde vyskytují.


Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 % spokojených zákazníků

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Prohledat letenky