Objevte nejlevnější lety

Maledivy Rihiveli The Dream Island

Ubytování Maledivy Rihiveli The Dream Island


Maledivy jsou světoznámé pro své luxusní pláže a nádherný panoramatický výhled na oceán. Pokud chcete prožít nezapomenutelnou dovolenou v tomto tropickém ráji, určitě byste si měli zarezervovat ubytování v resortu Rihiveli The Dream Island.

Tento luxusní resort se nachází na ostrově Rihiveli, který je součástí atolového souostroví Maledivy. Ostrov Rihiveli je velmi malý, pouhých 900 metrů dlouhý a 200 metrů široký. To znamená, že užijete si zde téměř soukromou plážovou dovolenou, přičemž se budete moci procházet po dlouhých plážích nebo relaxovat pod palmami.

Rihiveli The Dream Island nabízí různé druhy ubytování, jako jsou plážové vilky, vily na vodě nebo exkluzivní apartmány. Všechny ubytování jsou skvěle vybavené a nabízejí nádherný výhled na oceán.

Plážové vily jsou ideální pro ty, kteří chtějí být co nejblíže k pláži. Tyto vily jsou prostorné a nabízejí soukromou terasu a zahradu. Vily na vodě jsou zase perfektní pro ty, kteří si chtějí užít panoramatický výhled na oceán. Tyto vily jsou prostorné a mají vlastní terasu s přímým vstupem do vody.

Apartmány jsou nejluxusnějším typem ubytování v resortu Rihiveli The Dream Island. Tyto apartmány mají velkou terasu s výhledem na oceán, soukromou pláž a bazén. Navíc mají kuchyň, jídelnu a obývací pokoj.

Resort Rihiveli The Dream Island nabízí mnoho aktivit, které se dají využít během pobytu. Například k dispozici je tenisový kurt, stolní tenis, fitness centrum a potápěčské centrum. Nezáleží na tom, zda cestujete s rodinou, s partnerem nebo s kamarády, tady se každý najde.

Jídlo v resortu Rihiveli The Dream Island je také velmi bohaté a různorodé. Nabízí se řada restaurací, aby si každý vybral jídlo podle svého gusta. Restaurace nabízejí jak místní speciality, tak i mezinárodní jídla.

Pokud se chcete odreagovat a užít si krásného pobytu na Maledivách, Rihiveli The Dream Island je přesně to, co hledáte. Tento resort nabízí všechny přednosti tropického ráje na jednom místě. Proto neváhejte a zarezervujte si svůj pobyt v této oáze klidu a pohody.


Nejčastější dotazy a odpovědi Maledivy Rihiveli The Dream Island


Dotaz: Jaký je nejlepší způsob, jak se dostat na Maledivy Rihiveli The Dream Island?
Odpověď: Nejlepší způsob, jak se dostat na Maledivy Rihiveli The Dream Island, je letadlem z mezinárodního letiště Male. Poté se můžete přepravit rychlou lodí do resortu.

Dotaz: Jaká je nejlepší doba na návštěvu Malediv Rihiveli The Dream Island?
Odpověď: Nejlepší doba na návštěvu Malediv Rihiveli The Dream Island je od prosince do března, kdy jsou méně srážek a příznivější podmínky pro potápění a šnorchlování.

Dotaz: Nabízí resort plážový pobyt nebo je zde možnost nějakých aktivit?
Odpověď: Resort nabízí plážový pobyt, ale také mnoho aktivit, jako jsou potápění, šnorchlování, rybaření a různé vodní sporty.

Dotaz: Má resort restauraci a jaká je nabídka jídla?
Odpověď: Resort má vynikající restauraci s nabídkou tradiční kuchyně Malediv a mezinárodních jídel. Nabízí také několik barů pro relaxaci a pití koktejlů.

Dotaz: Nabízí resort soukromé pláže?
Odpověď: Ano, resort nabízí několik soukromých pláží pro hosty, kteří hledají klid a soukromí.

Dotaz: Nabízí resort masáže a wellness?
Odpověď: Ano, resort nabízí masáže a wellness služby v luxusním spa centru, které je situováno na klidném místě na břehu laguny.

Dotaz: Je zde možnost výletů a objevování okolí?
Odpověď: Ano, resort nabízí výlety a objevování okolí, jako jsou výlety na místní ostrůvky, rybářské výlety a noční šnorchlování. Hostům je také umožněno pronajmout si lodě nebo jiné dopravní prostředky, aby si mohli prohlédnout okolní oblasti.


Počasí Maledivy Rihiveli The Dream Island


Rihiveli The Dream Island je luxusní ostrov na Maledivách, který se nachází v Indickém oceánu. Toto místo je nejen krásné a romantické, ale také obklopené nádherným korálovým útesem, což umožňuje turistům být blízko zvířat, jako jsou želvy nebo rejnoci.

Počasí tohoto místa je typické pro tropickou oblast. V Maledivách se počítá s dvěma sezónami - suchou a deštivou. Suchá sezóna začíná v prosinci a trvá až do dubna. V tuto dobu jsou teploty stabilně nad 30 stupni Celsia a je to nejlepší období na návštěvu, protože jsou mnohem méně srážek. Průměrná teplota vody je v tuto dobu příjemných 27 stupňů Celsia. V deštivé sezóně, která trvá od května do listopadu, se mohou vyskytnout bouřky a silné větry. Průměrná teplota vzduchu bývá okolo 27 stupňů Celsia a voda je v tuto dobu o něco chladnější - kolem 25 stupňů Celsia.

I když může být deštivá sezóna překvapivě krásná, mnoho turistů preferuje návštěvu Malediv v období sucha. V té době je více příležitostí k opalování a k vidění exotických zvířat. Nicméně v deštivé sezóně mohou být ceny nižší a místo bude méně turistické, což dává více soukromí pro ty, kdo hledají klid a odpočinek.

Bez ohledu na to, kdy se rozhodnete navštívit Rihiveli The Dream Island, můžete očekávat krásné výhledy na oceán, ceněné podmínky pro potápění a šnorchlování a pohodlné ubytování v luxusních vilách s výhledem na posvátný modrý oceán. Rihiveli The Dream Island je párem snů a ideálním místem pro milovníky hedonismu, kteří chtějí uprchnout od stresu každodenního života a vychutnat si exotickou atmosféru.


Dovolená Maledivy Rihiveli The Dream Island


Maledivy jsou jedním z nejkrásnějších a nejexkluzivnějších turistických cílů na světě. Tento souostroví, tvořené tisíci korálových ostrovů, leží v Indickém oceánu a nabízí návštěvníkům dokonalý únik z každodenního shonu a stresu. Mezi nejkrásnější ostrovy Malediv patří i Rihiveli - The Dream Island.

Rihiveli patří k nejkrásnějším a nejexkluzivnějším ostrovům Malediv. Nachází se v jižní části souostroví a je celý obklopen tyrkysově modrou vodou Indického oceánu. Ostrov je velice malý a díky tomu má mnoho volného místa na plážích a je příjemný pro relaxaci. Tento rajský ostrov patří k těm nejlepším, které Maledivy nabízejí a jistě nezklame ani ty nejnáročnější cestovatele.

Na ostrově Rihiveli se nachází pouze jedno resort, takže se zde nesejde moc turistů a klid a soukromí jsou zde zaručeny. Resort je navíc postaven tak, aby co nejméně rušil původní přírodu ostrova. V k dispozici jsou zde různé typy bungalovů a vil, z nichž každý nabízí krásný výhled na oceán.

Jako jediný resort na ostrově Rihiveli je tento hotel ideálním místem pro milovníky vodních sportů. Když už se však na ostrově něco jiného než lenošit na pláži chcete, tak si můžete zapůjčit kajak, kanoe nebo ráha (velký kruh, na kterém se držíte a následně sjíždíte vlny). Možností je mnoho a každý si tu najde to svoje.

Maledivy jsou také proslulé svými korálovými útesy, a proto je potápění tu obrovská atrakce. Výlet lodí nebo katamaránem na šnorchlovací místní nebo na potápění nabízí možnost poznat nádherný svět pod hladinou. Potápět se tu mohou jak začátečníci, tak i pokročilí potápěči, a získat tak jedinečnou zkušenost podivuhodného podmořského světa a neuvěřitelných korálových útesů.

Na Maledivách se také najde obrovské množství druhů ryb a mořských živočichů, a tak je možné si tuto krásu prohlédnout i bez potápěčského vybavení. Například při kroužení kolem ostrova si můžete všimnout stanovišť delfínů až k velrybám.

Celkový nápad pobytu na Rihiveli - The Dream Island je přijít na ostrov a vychutnat si jeho krásu a klid. Ostrov je místo, kam se lidé odhlásí z realitou a vychutnají si pláže, vodu a přírodu na pohodových víkendech nebo prodloužených pobytech. Pokud vás láká základní první krok pro dovolenou snů: bžíli se to Rihiveli, ostrovy Maledivy budou na vašem srdci navždy.


Letenka Maledivy Rihiveli The Dream Island


Letuška je připravena… a odletěli jsme na Rihiveli The Dream Island na Maledivách!

Tento ostrovový ráj se nachází na souostroví Maledivy v Indickém oceánu a jeho návštěva je opravdovým snem mnoha lidí z celého světa. Leží asi 50 km jižně od hlavního města Male a rozkládá se na ploše 1,2 km².

Jak se tam dostat?

Pokud cestujete z České republiky, musíte se nejprve dostat do jedné z evropských metropolí, odkud budou létat letadla do Malé, hlavního města Malediv. Nejbližšími letišti jsou tedy londýnské Heathrow, francouzský Charles de Gaulle nebo německý Frankfurt. Odtamtud čeká let do Male a z Male je pak třeba si zajistit dopravu k ostrovu.

A co láká turisty k návštěvě?

Především turistickou nabídku ostrova tvoří krásné pláže s ideálními podmínkami pro potápění, když stále ještě hlasujete, jakou dovolenou je pro Vás ta nejlepší, potápění a šnorchlování, vám mohou poskytnout jedinečný zážitek. Pro ty, co si chtějí splnit nějaký ten sen, je tu možnost luxusního ubytování v boutique hotelu, kde si můžete užít různé sportovní aktivity, krásné západy slunce a relaxaci na pláži.

A co kromě užívání si sluníčka, písku a moře?

Procházky po ostrově, plážové hry, surfování, kajak, vodní lyže, wakeboarding nebo rybáření. Vzhledem k vodnímu prostředí je samozřejmě možnost různých vodních sportů. Pokud Vás láká potápění, tak se můžete těšit na krásné korálové útesy a pestrou paletu mořských živočichů.

Luxusní ubytování

Rihiveli The Dream Island nabízí luxusní ubytování v hotelu s 49 pokoji, přičemž každý pokoj má krásný výhled na moře. Tyto pokoje jsou vybaveny klimatizací, minibarem, trezorem a vlastní koupelnou s toaletními potřebami. Luxusní dovolení na této romantické destinaci jistě zapůsobí nejen na páry, ale i na ty, kteří si chtějí užít odpočinku v krásné přírodě, vypnout a načerpat nové síly.

Jaké jsou ceny?

Ceny se v průměru pohybují od 200-300 euro za jednu noc, přičemž cena se může měnit podle aktuální nabídky a obsazenosti hotelu. Nicméně, nezapomeňte si zkontrolovat cenu i v zimním období a mimo sezónu, kdy ceny mohou být omnoho nižší.

Maledivy jsou jedním z nejkrásnějších míst na světě a Rihiveli The Dream Island je pro mnoho lidí snem. Pokud jste plánovali cestu na Maledivy, rozhodně doporučujeme zvážit tuto destinaci. Je to vynikající místo pro relaxaci a užití si splnění snů o dokonalé dovolené.


Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 % spokojených zákazníků

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Prohledat letenky