Objevte nejlevnější lety

Nizozemsko Terneuzen

Letenka Nizozemsko Terneuzen


Letenka do nizozemského města Terneuzen je ideální volbou pro cestovatele, kteří hledají způsob, jak ještě více prozkoumat nádhernou zemi plnou středověkých památek, kanálů, květinových polí a moderních měst. Terneuzen se nachází v provincii Zeeland, v jižní části Nizozemska nedaleko hranice s Belgii. Město je obklopeno vodou a je ideální pro turisty, kteří hledají klid, krásnou přírodu a možnost navštívit řadu atrakcí, jako je též vlakové nádraží v bezprostředním sousedství.

Cesta z České republiky do Terneuzenu je dostupná, a to jak letadlem, tak i vlakem nebo autobusem. Letenky koupíte například u aerolinek KLM nebo Brussels Airlines z letiště Václava Havla v Praze. Trasa může trvat zhruba dvě hodiny, a to včetně krátkého přestupu v Amsterdamu nebo v Bruselu. Po přistání v Terneuzenu se můžete přemístit do centra města pomocí taxíku nebo autobusu, které zastavují v blízkosti letiště.

Terneuzen a jeho okolí nabízejí nekonečné možnosti pro zábavu a poznávání. Turisté by neměli vynechat návštěvu některé z památek, jako například zámek Zaamslag, nedalekého historického města Sluis, nebo navštívit přírodní park Zwin, kde najdou řadu vodních sportů, včetně kitingu, windsurfingu, nebo surfování. Zajímavou aktivitou je i návštěva námořního muzea v Flushing, vzdáleného zhruba třicet kilometrů od Terneuzenu, nebo se projet po místních kanálech na lodi.

Navzdory tomu, zda cestujete do Terneuzenu s úmyslem vidět památky, nebo vychutnávat si krásy přírody, je letenka velmi praktickou a efektivní volbou pro návštěvu tohoto nádherného regionu Nizozemska. Před nákupem tiketu byste měli porovnat ceny letenek různých aerolinek a zkontrolovat, zda-li tyto letenky obsahují dopravu na letiště, parkování a jiné služby, které pomohou usnadnit vaše cestování.


Ubytování Nizozemsko Terneuzen


Terneuzen se nachází v jižní části Nizozemska, poblíž hranic s Belgii. Město je oblíbeným cílem turistů, kteří hledají ubytování v blízkosti krásné přírody a historických památek.

Nejčastěji se v Terneuzenu můžete ubytovat v hotelech a penzionech, které nabízejí široké spektrum ubytovacích možností od pokojů s vlastní koupelnou až po hostely s sdílenými sociálními zařízeními. Díky dostupnosti internetu je možné najít své ideální ubytování přímo na internetu a to velmi snadno.

Jedním z nejvíce oblíbených hotelů v Terneuzenu je Grand Hotel Terneuzen. Tento průměrně velký hotel nabízí široké spektrum luxusních pokojů a apartmánů s vlastní koupelnou, klimatizací, satelitní TV a dalšími moderními vybaveními. Pokud si chcete užít relaxaci, můžete se vykoupat v bazénu a využít wellness služby, jako jsou masáže a sauny.

Dalším skvělým ubytováním je Hotel Triniteit. Tento luxusní hotel nabízí pokoj s vlastní koupelnou, satelitní TV a Wi-Fi zdarma. Hosté mohou využít hotelovou restauraci, kde si pochutnají na tradičních nizozemských specialitách a mezinárodní kuchyni. K relaxaci je zde také k dispozici sauna a fitness centrum.

V případě, že hledáte levnější ubytování, hostely jsou pro vás tou správnou volbou. Hostel De Voerman nabízí pokoje s jednoduchým vybavením a sdílenou koupelnou. Hosté mohou také využít kuchyňku a společenskou místnost. Hostel se nachází pouhých pár minut chůze od nádraží Terneuzen, což vám umožní snadnou a rychlou dostupnost přesun na další místo.

V Terneuzenu není obtížné najít ideální ubytování, které splní vaše požadavky. Toto město nabízí rozmanité a pestré ubytování všech typů. Ať už se jedná o moderní luxusní hotely, tradiční penziony nebo útulné hostely, Terneuzen má vše, co potřebujete pro příjemný pobyt v Nizozemsku.


Dovolená Nizozemsko Terneuzen


Dovolená v Nizozemsku může být velice zajímavou zkušeností. Pokud se rozhodnete navštívit město Terneuzen, určitě nebudete litovat.

Terneuzen je město v jižní části Nizozemska, nedaleko od hranic s Belgií. Toto město leží na břehu řeky Schelde, a je významným přístavním městem. Terneuzen je ideální pro ty, kteří chtějí zažít městskou atmosféru, ale zároveň i klidnou dovolenou.

Ve městě Terneuzen si můžete užít krásné procházky podél řeky nebo se vydat na prohlídku historických památek. Například můžete navštívit budovu bývalého městského zámku, která slouží jako muzeum nebo se projít ulicemi plnými historických budov.

Pokud máte rádi kulturu a umění, určitě nevynechejte návštěvu Muzea de Meester. Toto muzeum vám nabídne nejen zajímavé výstavy, ale i zábavné interaktivní prvky.

Co se týká ubytování, v Terneuzenu máte na výběr z mnoha možností. Můžete si vybrat z moderních hotelů, ale i z tradičnějších a romantických penzionů. Pro ty, kteří chtějí zažít něco netradičního, doporučujeme unikátní ubytování na lodích, které jsou kotveny v přístavu.

Pokud jste vyhladovělí, Terneuzen nabízí mnoho skvělých restaurací s tradičními nizozemskými jídly, například s kroketami a bitterballen. Pokud ale preferujete něco jiného, v Terneuzenu najdete také mnoho mezinárodních restaurací s různými druhy kuchyně.

Pokud máte rádi nakupování, můžete se vydat do centra města, kde najdete mnoho obchodů s oblečením, sportovními potřebami nebo elektronikou.

Celkově je Terneuzen ideální destinací pro ty, kteří chtějí zažít krásnou nizozemskou atmosféru, prakticky bez turistického ruchu. Město nabízí mnoho aktivit a zážitků jak pro jednotlivce, tak i pro rodiny s dětmi. Pokud se chystáte na dovolenou do Nizozemska, nechte se unést krásou Terneuzenu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Nizozemsko Terneuzen


Několik nejčastějších dotazů a odpovědí týkajících se Nizozemska a města Terneuzen:

1. Jak dlouho trvá cesta z Terneuzenu do Amsterdamu?

Cesta z Terneuzenu do Amsterdamu trvá přibližně 2 hodiny autem, vlakem zhruba 3 hodiny.

2. Jaké jsou nejlepší aktivity v Terneuzenu?

V Terneuzenu si turisté mohou užít návštěvu Muzea De Vier Ambachten, procházku po pobřeží esnuejského kanálu nebo navštívit tradiční trh v centru města.

3. Existuje nějaký letiště poblíž Terneuzenu?

Nejbližší letiště je v belgickém městě Antverpy, které je vzdálené přibližně 45 minut jízdy autem.

4. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Nizozemska?

Nizozemsko nabízí své unikátní zážitky po celý rok. Nicméně, nejlepší čas pro návštěvu jsou jaro a začátek léta (březen až červen), kdy se kvetou tulipány.

5. Je Terneuzen bezpečné město?

Terneuzen je poměrně bezpečné město, ale jako všude jinde se musí turisté chránit před kapsáři a dalšími druhy kriminálních aktivit.

6. Jak se dostat z Terneuzenu do Bruselu?

Nejlepší způsob jak se dostat z Terneuzenu do Bruselu je vlakem. Z Terneuzenu musíte nejprve dojet do Gentu a odtud pokračovat do Bruselu (celková cesta by měla trvat zhruba 3 hodiny).


Počasí Nizozemsko Terneuzen


Nizozemské město Terneuzen se nachází v provincii Zeeland na jihozápadě země. Jeho poloha poblíž pobřeží Severního moře ovlivňuje místní klimatické podmínky. V průměru zde panuje poměrně mírné a vlhké oceánské podnebí, které se vyznačuje mírnými zimami a častými srážkami během celého roku.

Průměrná teplota v Terneuzenu se pohybuje kolem 10 stupňů Celsia. Nejteplejším měsícem je červenec s průměrnou teplotou okolo 19 stupňů Celsia, zatímco nejchladnějším měsícem je leden s průměrnou teplotou kolem 3 stupňů Celsia. Přestože jsou zimy poměrně mírné, občas může být velmi chladno a foukat silný vítr z Severního moře.

Srážky jsou v Terneuzenu rovnoměrně rozděleny po celý rok. Nejvlhčím měsícem je listopad, kdy může spadnout až 90 mm srážek. Naopak nejsuchším měsícem je únor s průměrnou srážkou pouze 40 mm.

Přestože jsou podnebné podmínky v Terneuzenu celkově mírné, město může být ovlivněno extrémními počasími jako jsou bouřky, silné větry či dokonce vlny tsunami. Kvůli své poloze na pobřeží Severního moře se místní obyvatelé a turisté musí v létě připravit na možnost vlny horka či bouřlivé moře. V zimě mohou být naopak problémy s vysokými hladinami řek, což může vést k záplavám a dalším katastrofám.

Vzhledem k vlivu Severního moře na místní klimatické podmínky může být počasí v Terneuzenu nevypočitatelné. Pokud plánujete návštěvu tohoto nizozemského města, je proto doporučeno sledovat předpovědi počasí a vybavit se vhodným oblečením pro všechny případy.


Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 % spokojených zákazníků

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Prohledat letenky