Objevte nejlevnější lety

Portoriko Playa Negra

Nejčastější dotazy a odpovědi Portoriko Playa Negra


Několik nejčastějších dotazů a odpovědí Portoriko Playa Negra jsou:

1) Má Playa Negra Park vstupné?
- Ne, Playa Negra je veřejné místo a není zpoplatněno vstupné.

2) Můžu na Playa Negra surfovat?
- Ano, Playa Negra je dobře známá pro své vysoké vlny a je velmi oblíbeným místem pro surfování a další vodní aktivity.

3) Je Playa Negra vhodná pro plavání?
- Ne, Playa Negra je známá svými silnými vlnami a proudy a není bezpečná pro plavání.

4) Je v blízkosti Playa Negra restaurace?
- Ano, v okolí Playa Negra se nachází několik restaurací a kaváren, které nabízejí tradiční portorickou kuchyni.

5) Mohu na Playa Negra stanovat?
- Ne, stanování na Playa Negra není povoleno, protože se nachází v chráněné oblasti.

6) Je Playa Negra přístupná pro vozíčkáře?
- Bohužel, kvůli terénu a vysokým kamenným schodům není Playa Negra přístupná pro vozíčkáře.

7) Kdy je nejlepší čas navštívit Playa Negra?
- Nejlepší čas k návštěvě Playa Negra je od prosince do dubna, kdy jsou nejlepší vlny pro surfování a počasí je nejstabilnější.

8) Je na Playa Negra k dispozici parkování?
- Ano, Playa Negra má parkoviště pro návštěvníky.

9) Je Playa Negra vhodná pro rodiny s dětmi?
- Kvůli silným vlnám a nebezpečným proudům není Playa Negra vhodná pro rodiny s malými dětmi.

10) Kde se nachází Playa Negra?
- Playa Negra se nachází v městě Isabela na severozápadním pobřeží Portorika.


Letenka Portoriko Playa Negra


Portoriko je karibský ostrov, který se pyšní nádhernými plážemi, křišťálově čistým mořem a neobyčejně přátelskými lidmi. Jednou z těch nejkrásnějších pláží na ostrově je bezesporu Playa Negra.

Pokud se chystáte navštívit tuto pláž, prvním krokem je koupě letenky. Naštěstí najít levné letenky na Portoriko není problém. Mezinárodní letiště Luis Muñoz Marín se nachází nedaleko San Juanu, hlavního města Portorika. Z Prahy se na Portoriko můžete dostat s přestupem v New Yorku či Miami za cenu zhruba 15 tisíc korun.

Jakmile přistanete v Portoriku, navštivte San Juan, který je považován za jeden z nejkrásnějších karibských měst. Centrum města, známé jako La Ciudad Amurallada (opevněné město), je obehnané 5 kilometrů dlouhou hradbou. Zde se osobitě prolínají španělská a karibská kultura, a je tu spousta historických památek, jako například Castillo San Felipe del Morro nebo katedrála San Juan Bautista.

Po prohlídce tohoto krásného města se vydáte směrem na západ ostrova, kde se nachází Playa Negra. Tato pláž se nachází v oblasti Aguadilla. Křišťálově čisté moře, bílý písek a tmavé skály tvoří nádhernou scenérii pro slunění a vodní sporty. Pláž je dostatečně velká, a tak se rozhodně nestrachujte, že by tu bylo příliš mnoho turistů.

Pokud chcete zažít ještě více dobrodružství, doporučujeme navštívit nejznámější surfařskou pláž na ostrově - Rincon. Tato pláž se nachází pouhých 30 minut jízdy od Playa Negra a je oblíbeným místem pro surfaře z celého světa.

Portoriko je dokonalou destinací pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou na pláži, a zároveň zažít neobyčejnou atmosféru karibského ostrova. Vydejte se na Playa Negra a přesvědčte se o tom sami!


Počasí Portoriko Playa Negra


Portoriko je karibský ostrov plný krásných pláží, které přitahují miliony turistů z celého světa. Jednou z nejkrásnějších pláží na ostrově je Playa Negra, která se nachází ve městě Aguadilla.

Playa Negra je oblázková pláž s černým pískem, který vznikl v důsledku vulkanické činnosti v této části karibského souostroví. Tento černý písek dává pláži jedinečný vzhled, který ji odlišuje od ostatních pláží na ostrově.

Jako většina pláží na Portoriku, i Playa Negra má velmi horké a slunečné počasí po většinu roku. Teploty se pohybují mezi 25 a 30 stupni Celsia, což je ideální počasí pro slunění a koupání v moři. I v zimě, kdy jsou teploty většinou nižší, je počasí stále teplé a slunečné.

Na pláži Playa Negra najdete mnoho obchodů s potravinami a restaurací, kde si můžete koupit občerstvení nebo se občerstvit studenými nápoji. Pro ty, kteří hledají nějakou aktivitu, nabízí pláž řadu vodních sportů, jako je surfování a windsurfing.

Jižní část města Aguadilla je rovněž známá jako surferské mekka v Portoriku. Pláž Playa Negra je oblíbená především mezi začátečníky a středně pokročilými surfaři, kteří hledají vlny vhodné pro jejich schopnosti. Můžete zde najít řadu surfových škol, které nabízí lekce pro nováčky.

Celkově lze říci, že počasí na pláži Playa Negra je ideální pro ty, kteří chtějí užívat si slunce, moře a vodní sporty. Nezapomeňte však na opalovací krém a dostatečné množství vody, abyste se vyhnuli slunečnímu úpalu a dehydrataci. Při návštěvě Portorika si určitě nenechte ujít návštěvu této jedinečné pláže!


Ubytování Portoriko Playa Negra


Portoriko Playa Negra je krásné letovisko na severovýchodním pobřeží Portorika, které se pyšní úžasnou pláží Playa Negra. Pokud plánujete dovolenou na tomto ostrově, určitě byste si neměli nechat ujít tuto oblast, která nabízí skvělé možnosti pro aktivní dovolenou a relaxaci.

Ubytování v Portoriko Playa Negra je velmi různorodé. Můžete si vybrat mezi luxusními hotely, malebnými bungalovy, vilami a apartmány. Všechny tyto možnosti jsou vhodné pro různé typy cestovatelů.

Luxusní hotely v Portoriku jsou velmi oblíbené mezi lidmi, kteří chtějí mít všechno na dosah. Tyto hotely vám nabídnou veškeré vybavení, které si můžete přát, jako jsou bazény, wellness centra, restaurace, bary a mnoho dalších služeb. Mezi nejlepší hotely v Portoriku patří například San Juan Marriott Resort a The Symphony Suites.

Pro milovníky přírody a klidu jsou ideálním ubytováním malebné bungalovy, které se nacházejí přímo u pláže. Tyto bungalovy jsou obvykle vybaveny kuchyňkou, ložnicí a koupelnou. Pokud hledáte něco klidnějšího a příjemného, může být toto ideální volbou.

Mnoho lidí se rozhodne pro ubytování v domech a apartmánech. Tyto možnosti jsou vhodné pro rodiny nebo grupy přátel. Tyto apartmány a domy jsou obvykle velmi dobře vybavené, včetně kuchyní, ložnic, koupelen a obývacích pokojů. Tyto ubytovací možnosti jsou obvykle cenově dostupnější než luxusní hotely nebo malebné bungalovy, ale stále vám poskytnou veškerý komfort.

Celkově je tedy ubytování v Portoriko Playa Negra velmi různorodé a vybere si z něj každý. Zdejší letovisko je ideální pro aktivní dovolenou, takže určitě vyrazte na kouzelnou pláž Playa Negra a užijte si nezapomenutelnou dovolenou v Portoriku.


Dovolená Portoriko Playa Negra


Portoriko je ostrov v Karibiku s nádhernými plážemi a překrásnou přírodou. Pokud hledáte pláž, kde si můžete užívat klid a pohodu, tak byste měli navštívit Playa Negra.

Playa Negra je jedna z mála pláží na ostrově, která je téměř neporušená lidmi a turisty. Nachází se v oblasti Isabela a je proslulá svou černou písčitou pláží. Tato pláž je skvělá pro ty, kteří chtějí odpočívat a relaxovat, ale také pro surfaře, kteří hledají místo pro své oblíbené sportovní aktivity.

Pláž Playa Negra nabízí mnoho aktivit pro návštěvníky. Hlavně pro surfery, kteří sem přijíždějí za přírodními vlnami. Ty jsou na této pláži poměrně silné a vysoké, takže si přijdou na své i ti nejzkušenější. Kromě surfu se zde dá také plavat a potápět, a to i s profesionálními instruktory. Pokud se nevěnujete vodním sportům, tak si můžete jen tak lehnout na pláž, relaxovat, opalovat se a užít si nádherný výhled na Karibské moře.

Pro ty, kteří rádi zkoumají okolní přírodu, je tu mnoho možností pro pěší turistiku. V blízkosti Playa Negra se nachází národní lesní rezervace Guajataca, kde se můžete projít po turistických trasách azkoumat divokou přírodu této oblasti. Zde najdete nádhernou flóru a faunu, jako jsou palmové háje, ořešáky a mnoho druhů zvířat.

Co se týče ubytování, tak v okolí pláže Playa Negra najdete mnoho možností od butikových hotelů až po menší hostely. V blízkosti pláže jsou také restaurace, bary a obchody, takže se nemusíte nikam daleko vozit.

Celkově je Portoriko a zejména Playa Negra skvělým místem na dovolenou, pokud hledáte klid a relaxaci,v kombinaci s krásnou přírodou a možností surfování. Určitě stojí za to navštívit tuto pláž a užít si to nejlepší z tohoto krásného karibského ostrova.


Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 % spokojených zákazníků

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Prohledat letenky