Objevte nejlevnější lety

Řecko Kréta Almyrida

Nejčastější dotazy a odpovědi Řecko Kréta Almyrida


Otázka: Jaké jsou nejlepší pláže v Almyridě?
Odpověď: V Almyridě jsou různé pláže, nejpopulárnější jsou Pláž Almyrida, Pláž Kalives a Bulevard Pláž Kalyves, které mají plný servis, restaurace a kavárny.

Otázka: Jaká je nejlepší doba na návštěvu Almyridy?
Odpověď: Nejlepší doba na návštěvu Almyridy je od května do října, kdy jsou teploty příjemné a turistická sezóna je v plném proudu.

Otázka: Jak se dostat z letiště v Chani do Almyridy?
Odpověď: Nejlepší způsob, jak se dostat z letiště v Chani do Almyridy, je taxi nebo pronájem auta. Existuje také pravidelná autobusová doprava z letiště do oblasti Chania, ale musíte přestoupit na jiný autobus do Almyridy.

Otázka: Jaká je voda v Almyridě?
Odpověď: Voda v Almyridě je obecně velmi čistá a bezpečná k pití. Nicméně je lepší pít balenou vodu, aby se minimalizoval riziko břišních potíží.

Otázka: Kde je nejblíže supermarket v Almyridě?
Odpověď: Nejbližší supermarket v Almyridě je v oblasti centra města. Existují také menší obchodíky s potravinami a pekárny v okolí.

Otázka: Jaké jsou k dispozici zařízení pro vodní sporty v Almyridě?
Odpověď: V Almyridě se můžete věnovat vodní sporty, například windsurfingu, jetovému lyžování a kajakování. Existují také mnoho nabídek pro potápění.

Otázka: Jaká je cena taxíku z Chania do Almyridy?
Odpověď: Cena taxíku z Chania do Almyridy se může lišit v závislosti na ročním období. Obvykle se pohybuje od 30 do 50 eur.

Otázka: Jaké jsou nejlepší restaurace v Almyridě?
Odpověď: V Almyridě je mnoho restaurací nabízejících tradiční kuchyni Kréty, ale oblíbené jsou například taverna Psaros a restaurace Thalami.


Dovolená Řecko Kréta Almyrida


Dovolená v Řecku na ostrově Kréta v oblasti Almyrida je skvělou volbou, pokud hledáte klidné a příjemné prostředí plné slunce, moře, krásné přírody a místní kultury.

Almyrida je malé rybářské městečko na severozápadě Kréty, v krásné zátoce s písčitou pláží. Má poměrně malý počet turistů a je tak ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a pohodlí. Městečko se skládá z několika barů a restaurací, obchodů a tradičních řeckých domů, všechny s výhledem na krásné moře.

Kréta je jedním z největších řeckých ostrovů a nabízí mnoho aktivit a zážitků. Pro milovníky vodních sportů je zde možnost plachtění, šnorchlování, potápění a windsurfingu. Milovníci historie si zase mohou užít návštěvu archeologických nalezišť, jako je palác Knossos, který je nejlépe dochovanou památkou minojské kultury. Pro ty, kteří se chtějí odreagovat a relaxovat, jsou zde nádherné pláže, kde si mohou vychutnat slunce a svačinu.

Když už mluvíme o jídle, Řecko je známé svou fantastickou kuchyní a Kréta není výjimkou. Můžete si užít tradiční řecké pokrmy, jako jsou tzatziki, gyros, suflaki a různé druhy ryb a mořských plodů. Ale nezapomeňte si vychutnat i krétské speciality, jako je zeleninový musaka, což je druh řeckého zapékaného pokrmu s bramborami, lilkem a rajčaty.

Dovolená v Almyride je ideálním místem pro páry, rodiny a kamarády, kteří si chtějí užít klidnou atmosféru, pohodlí a zábavu. Místní lidé jsou velmi přátelští a ochotní vám pomoci s jakýmkoli problémem. Pokud hledáte jiné zážitky, můžete si také vychutnat výlety do nedalekých vesnic a měst, jako je Chania, Rethymno a Heraklion, kde najdete další tradiční řeckou kulturu a krásná místa k návštěvě.

Pro ty, kteří touží po klidném dovoleném místě s nádhernými výhledy na moře, pláže a místní řeckou kulturu, je Almyrida na Krétě ideálním místem pro dovolenou. Tady si můžete užít krásy tohoto místa s čistým srdcem a jasnou mysli.


Ubytování Řecko Kréta Almyrida


Krásná pláž, průzračné moře, úchvatné scenérie a bohatá historie, to vše můžete najít v Řecku na Krétě v malebné rybářské vesnici Almyrida.

Pokud plánujete dovolenou v této oblasti, máte na výběr mnoho možností ubytování. Almyrida nabízí řadu možností, od luxusních hotelů až po cenově dostupné apartmány a studia.

Mezi luxusní možnosti patří například Akrotiri Beach Hotel, kde si můžete užít vyhlídku na moře a bazén. Další populární volbou je hotel Almyrida Residence, který má luxusní apartmány s kompletně vybavenými kuchyněmi.

Pokud hledáte jednodušší a cenově dostupnější ubytování, můžete se ubytovat v apartmánech Clio nebo v hotelu Almyrida Studios. Tyto ubytovací možnosti nabízejí prostorné pokoje s výhledem na moře za cenově dostupné ceny.

Pro ty, kteří upřednostňují soukromí, jsou zde také vynikající možnosti ubytování v soukromých vilách s výhledem na moře. Tyto vily jsou většinou plně vybavené a nabízejí soukromý bazén a vlastní pláž.

Bez ohledu na to, jakou možnost ubytování si vyberete, Almyrida vám nabídne nezapomenutelnou dovolenou.

Kromě krásné pláže můžete navštívit archeologická naleziště jako je Knossos, Phaestos a Gortys, která jsou v dosahu pár hodin jízdy autem. Můžete také navštívit mnoho tradičních řeckých vesnic a ochutnat místní speciality v malebných tavernách.

Ubytování v Almyride je vhodné pro rodiny s dětmi, páry nebo skupiny přátel. Kréta je také ideální destinací pro ty, kteří si chtějí užít vodní aktivity - potápění, windsurfing a vodní lyžování jsou populárními aktivitami poblíž Almyridy.

Celkově vzato, Almyrida na Krétě nabízí mnoho možností ubytování, aby vyhověla každému rozpočtu a vkusu. Tato oblast je ideální pro relaxaci, poznávání řecké kultury a historie a prožití nezapomenutelné dovolené.


Letenka Řecko Kréta Almyrida


Krásný ostrov Kréta, nacházející se v jihovýchodní Evropě, je oblíbeným letoviskem u mnoha turistů. Pokud se rozhodnete pro dovolenou na Krétě, určitě byste měli navštívit malebnou rybářskou vesnici Almyrida.

Almyrida se nachází na západním pobřeží Kréty, asi 25 kilometrů od města Chania. Toto malé městečko nabízí klid a relaxaci, ale také spoustu možností aktivit a zábavy.

Bez problému se sem dostanete letadlem. Existuje mnoho společností, které nabízejí letenky do Chanie (nejbližšího letiště k Almyridě) z mnoha měst ve střední Evropě. Mezi nejvýznamnější patří Ryanair, Aegean Airlines a SmartWings. Letenky jsou cenově velmi dostupné a pokud máte štěstí, můžete si vybrat i last minute nabídky.

Jakmile přistanete na letišti v Chani, můžete si pronajmout auto či jet autobusem do Almyridy. Autobusová zastávka se nachází v těsné blízkosti letiště a jízdní doba trvá asi hodinu. Pokud preferujete pohodlnost a samostatnost, můžete si pronajmout auto prostřednictvím některé z mnoha autopůjčoven.

Předností pobytu v Almyridě je bezpochyby klidná atmosféra a malebné prostředí. Pláže jsou zde menší a útulnější než na jiných částech ostrova, ale stále nabízí vynikající možnosti koupání v čisté a průzračné vodě. Pokud zde strávíte několik dní, můžete se podívat i na místní památky a zajímavosti. V okolí Almyridy se nachází například zříceniny antických měst, staré kláštery, malé muzea a tradiční řecké vesnice.

Místní kuchyně a gastronomie je další silnou stránkou Almyridy. Zdejší rybí restaurace nabízejí lahůdky připravované z nejčerstvějšího mořského úlovku, ale také vynikající tradiční jídla z místních surovin. U obchodů s potravinami můžete nakoupit čerstvé ovoce a zeleninu, ale také olivový olej, med a další produkty regionu.

Celkově lze konstatovat, že návštěva Almyridy je tou nejlepší volbou pro turisty, kteří si chtějí užít klidnou dovolenou, ale zároveň objevovat krásy řecké kultury, tradiční kuchyně a krásy moře. A s leteckými spojeními přímo do Chanie, se sem dostanete snadno a rychle!


Počasí Řecko Kréta Almyrida


Almyrida se nachází na západním pobřeží Kréty a je malebnou vesničkou s čistými a krásnými plážemi. Skládá se ze dvou pobřežních částí se širokými možnostmi pro vodní aktivity, dobrou nabídkou jídla a mimořádně přátelskými místními obyvateli. Počasí zde je velmi příjemné a atraktivní po celý rok.

Letní počasí na Krétě nabízí ideální klima pro pláže s téměř 3000 slunečními hodinami ročně, přičemž nejteplejší měsíce jsou červenec a srpen, kdy teploty dosahují v průměru až 30 °C. Almyrida nabízí nádhernou pláž s průzračnou vodou, která je ideální pro vodní sporty. Je zde mnoho sportovních aktivit, jako například plachtění, plavání, windsurfing, kajak, skútry a vodní lyže.

Jaro a podzim jsou pro návštěvu Kréty ještě příjemnější a nabízejí mírné teploty a stále slunečné dny. V říjnu a listopadu teploty dosahují stále až 20 °C a tyto měsíce jsou ideální pro turistiku a outdoorové aktivity, jako například horskou turistiku a cyklistické výlety.

Zimní počasí na Krétě bývá mírné s teplotami v průměru kolem 15 °C, ale mohou se zde vyskytnout deštivé dny s bouřemi. Nicméně, zima na Krétě může být velmi krásná a jedinečná, pokud si návštěvníci vyberou pobyt na horách, kde krásné výhledy na okolní krajinu a horskou scenérii jsou zaručeny.

Celkově lze říci, že klima v Almyridě a na Krétě je velmi příjemné, ať už přijedete kdykoliv během roku. Almyrida je ideální destinací pro turisty, kteří chtějí vychutnat krásné počasí, nádherné pláže a vynikající kuchyni v přátelském a příjemném prostředí.


Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 % spokojených zákazníků

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Prohledat letenky