Objevte nejlevnější lety

Řecko Samos Kampos

Počasí Řecko Samos Kampos


Počasí na řeckém ostrově Samos v oblasti Kampos se může lišit v závislosti na ročním období. Většina turistů obvykle navštěvuje ostrov v létě, kdy jsou teploty vysoké a slunce svítí po většinu dne. V oblasti Kampos jsou pak teploty v létě velmi příjemné od 25 až do 35 stupňů Celsia, což z něj dělá ideální destinaci pro dovolenou u moře.

V létě však může být na ostrově i velmi vydatné deště a bouřky, obzvlášť na konci léta a na podzim. Tyto bouřky jsou typické pro celé Řecko a většinou trvají jen několik hodin, po kterých je obloha opět modrá a slunce svítí. Z tohoto důvodu je vhodné mít s sebou vždy deštník nebo pláštěnku.

Zima na ostrově Samos je mírná, ale chladná. Teploty se pohybují od 5 až do 15 stupňů Celsia. V zimě mohou být na ostrově občas srážky, ale nejsou tak časté jako v létě.

Nejlepší období k návštěvě ostrova Samos je na jaro a na podzim. V těchto obdobích jsou teploty velmi příjemné a turistů je méně. Ideální je tedy navštívit Kampos na jaře v květnu a červnu nebo na podzim v září a říjnu.

Celkově je ostrov Samos s oblastí Kampos velmi příjemným místem pro dovolenou nejenom díky příjemnému počasí, ale také díky krásným plážím, historickým památkám, dobrodružnému horskému terénu a vynikajícím místním specialitám. Pokud hledáte ideální kombinaci krásného počasí a příjemného letoviska, rozhodně zvažte návštěvu tohoto kouzelného ostrova.


Ubytování Řecko Samos Kampos


Řecko je synonymem pro krásné pláže, modré moře a přátelské obyvatele. Mezi oblíbená místa turistů patří ostrov Samos, který se nachází v Egejském moři. Samos nabízí mnoho možností pro odpočinek a relaxaci, ale také mnoho zajímavých turistických atrakcí. Pokud hledáte klidné místo, kde se můžete skutečně odpočinout, neváhejte navštívit Kampos.

Kampos je klidné a malebné letovisko na Samosu, které se nachází na východním pobřeží ostrova. Má četné pláže s jemným pískem a křišťálově čistou vodou, ideální pro koupání nebo potápění. Z Kamposu je také skvělý výchozí bod pro výlety po ostrově, jako například k městu Vathy nebo klášteru Moni Vrondados.

Kampos nabízí mnoho možností pro ubytování. Nejvíce se zde nacházejí malé hotely a apartmány v blízkosti pláže. Tyto ubytovací zařízení jsou velmi pěkné a moderní, a nabízejí vám vše, co potřebujete k vašemu pohodlí a relaxaci. Pokud preferujete více soukromí, můžete si také pronajmout vilu nebo apartmán s vlastním bazénem.

Pokud hledáte něco stálejšího, rozhodně zvažte koupi hotového ubytování v Kamposu. Můžete si zde koupit apartmán nebo vilu, kterou budete moci používat jako vaši dovolenou na Samosu, ale také jako investici do budoucna. Kampos je stále méně známé a v této chvíli je to ideální čas si koupit zajímavé ubytování za férovou cenu. Pokud hledáte investiční příležitost, Kampos může být tou správnou volbou.

Celkově řečeno, Kampos je malebné letovisko, kde se můžete skutečně odpočinout a užít si klidné dovolené. Nabízí mnoho zajímavých možností pro ubytování od malých hotelů až po luxusní vily s vlastním bazénem. Je skvělým výchozím bodem pro výlety po Samosu a v kombinaci s nádhernou přírodou a krásnými plážemi, je Kampos ideálním místem pro vaši dovolenou v Řecku.


Dovolená Řecko Samos Kampos


Dovolená na Řeckém ostrově Samos je ideální volbou pro ty, kteří hledají klidné a relaxační prostředí a zároveň si chtějí užít nádherných pláží, slunce a jasného modrého nebe. Jedním z míst, které stojí za návštěvu, je obec Kampos, která se nachází na severu ostrova.

Kampos je malá rybářská vesnice s tradičními domy a uličkami plnými květin a kaktusů. Život zde plyne pomalu a v klidu, což je výborné, pokud chcete odpočinout od shonu velkých měst. Večer se zde můžete projít po pobřeží a pozorovat úchvatné západy slunce, které vytvářejí nádherné barvy na obloze.

Pláže v Kamposu jsou právě tak krásné jak si můžete představit z řeckých pohlednic. Jednou z nejznámějších je Pláž Kampos. Tato pláž má dlouhý písčitý pobřeží a krásně zelenou krajinu kolem. Je vhodná k relaxaci i plavání a většinou nebývá přeplněná turisty. Pokud si přejete nějakou větší aktivitu, můžete si pronajmout vodní skútry nebo se projet na lodi po okolí.

Další pláže, které stojí za návštěvu jsou Tsabou a Lemonakia, která jsou součástí chráněného přírodního parku. Tyto pláže mají jemný písek a křišťálově čistou vodu. Na pláži Tsabou můžete také navštívit malou rybářskou vesničku, kde si můžete vychutnat místní speciality.

Pokud se stane, že po nějakou dobu změní počasí, nemusíte se bát, že se vám bude nudit. Ve vesnici se nachází několik muzeí a galerií, které ukazují historii a kulturu Samosu. Objevit můžete také staré řecké artefakty a klasické řecké umění. V Kamposu se také nachází obchůdky a tržiště, kde si můžete zakoupit místní suvenýry a potraviny.

Kdo má chuť na větší výlet, může navštívit město Vathy, které se nachází vzdálené asi 10 kilometrů. Město leží na kopci a nabízí úchvatné výhledy na moře a pobřeží. Zde se můžete projít po starých uličkách, návštěvovat místní kavárny a restaurace a ochutnat místní speciality.

Pokud hledáte klidné a nádherné místo pro dovolenou, Kampos na ostrově Samos je pro vás tou pravou volbou. Zdejší pláže, krásná příroda a historické památky si vas jistě získají a dají vám tu pravou dávku odpočinku a relaxace.


Nejčastější dotazy a odpovědi Řecko Samos Kampos


1. Jaký je nejlepší způsob, jak se dostat z letiště na Kampos?
- Nejlepší způsob, jak se dostat z letiště na Kampos, je taxi, kterého lze objednat v předstihu nebo najmout přímo na letišti.

2. Kde se dá najít nejlepší pláž ve městě Kampos?
- V Kampos jsou k dispozici různé pláže, z nichž každá má své vlastní kouzlo a specifika. Nejoblíbenější pláže jsou Plaz Kokkari, Tsamadou Beach a Lemonakia Beach.

3. Jaké jsou nejoblíbenější aktivity v Kamposu?
- V Kamposu jsou k dispozici různé aktivity, například plavání, potápění, vodní sporty, jízda na koni a procházky po mořské pobřeží.

4. Kde mohu najít nejlepší restaurace v Kamposu?
- V Kamposu je mnoho restaurací, které nabízejí tradiční řeckou kuchyni, čerstvé ryby a mořské plody. Oblíbené restaurace jsou Klimataria, Taverna Vouros a Taverna Akrogiali.

5. Jaký je nejlepší čas na návštěvu Kamposu?
- Nejlepší čas na návštěvu Kamposu je od května do září, kdy jsou horké letní dny a příjemné podvečerní teploty. V tuto dobu jsou také otevřené pláže, restaurace a bary.

6. Jaké jsou nejlepší hotely v Kamposu?
- V Kamposu je mnoho hotelů, které nabízejí komfortní ubytování s výhledem na moře a bazén. Oblíbené hotely jsou Kalidon Panorama, Proteas Blu Resort a Ino Village Hotel.

7. Kde se nachází nejlepší obchody v Kamposu?
- V Kamposu je mnoho obchodů, kde si můžete koupit suvenýry, oděvy, kosmetiku a potraviny. Oblíbené obchody jsou Almyra Fashion, Gliko kouti a Loukoulos.

8. Jaké jsou nejlepší místa k návštěvě v okolí Kamposu?
- V okolí Kamposu jsou různé zajímavá místa, například starověké město Pythagorio, klášter Panagia Spiliani, chrám Pythagora a archeologické muzeum.

9. Jaké jsou nejlepší výlety z Kamposu?
- Výlety z Kamposu zahrnují různé možnosti, například výlet na sousední ostrovy, vodopády Potami nebo turistiku na hory hraničící s Turky.

10. Jaká je místní klima v Kamposu?
- Klima v Kamposu je středomořské s mírnými zimami a horkými lety. Teploty v letních měsících se mohou vyšplhat až na 30°C, zatímco v zimě klesají na 15°C a pod nulu v noci. V období dešťů je vlhkost poměrně vysoká, což může mít vliv na cestování.


Letenka Řecko Samos Kampos


Pokud hledáte ideální letenku do Řecka, může být Samos Kampos tou nejlepší volbou. Tento malý letiště je ideální pro cestující, kteří hledají klidné a nepřeplněné letiště, které se nachází v blízkosti krásného řeckého pobřeží.

Letiště Samos Kampos se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova Samos a je jedním z nejmenších letišť v regionu. Přestože je Malý, může zde najednou přistát až 8 letadel a obsluhovat tak několik stovek cestujících.

Nejlepší způsob, jak se dostat do Samos Kampos, je využití mezinárodních letovisek v Athénách nebo v Soluni. Odtud si můžete zakoupit letenku do Samos Kampos, která bude trvat asi jeden až dvě hodiny.

Pokud se rozhodnete pro let do řeckého ostrova Samos, určitě nebudete litovat. Tento krasný ostrov nabízí nespočet přírodních krás, místního jídla a výjimečné moře. Návštěvníci zde mohou užívat krásné pláže, nejrůznější turistické stezky a mnoho historických památek.

Osada Kampos se nachází přímo u letiště a poskytuje spoustu možností ubytování a služeb. Obec je obklopena horami a mnoha poli olivovníků, což potvrzuje, že okolí lze celkem snadno prozkoumat na kole nebo pěšky.

Let Samos Kampos je ideálním způsobem, jak zažít to nejlepší z Řecka. Určitě se vydávejte s otevřenýma očima a užívejte si krásy ostrovy Samos.


Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 % spokojených zákazníků

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Prohledat letenky