Objevte nejlevnější lety

Španělsko Tenerife

Ubytování Španělsko Tenerife


Tenerife je jedním z nejpopulárnějších ostrovů Kanárských ostrovů a jedním z nejnavštěvovanějších turistických destinací v Evropě. Nachází se v Atlantském oceánu a patří k Španělsku. Ostrov nabízí nejen nádherné pláže, ale také mnoho památek, atrakcí a aktivit, které mohou turisté po celý rok využívat. Aby se člověk mohl Tenerife opravdu užít, je důležité najít si vhodné a pohodlné ubytování, které bude odpovídat jeho požadavkům.

Jedním z možných způsobů ubytování jsou hotely. Tenerife má mnoho hotelů, které se liší výhledem na pláže, vybavením pokojů, velikostí a mnoha dalšími faktory. Pokud tedy chcete být v blízkosti turistických atrakcí a pláží, hotelové ubytování je pro vás vhodnou volbou.

Další možností ubytování jsou apartmány nebo vily. Většina z nich se nachází blízko moře nebo pláží, takže si můžete užít krásné výhledy a pohodlnou dostupnost k plážovým aktivitám. Apartmány často nabízejí více soukromí, jako vlastní kuchyň i koupelnu, takže si můžete připravit své oblíbené jídlo nebo využívat volnosti v plážovém stylu života. Vily na druhé straně nabízí ještě více soukromí a luxusu. Pokud tedy hledáte místo k odpočinku a relaxaci, je vila na Tenerife pro vás tou pravou volbou.

V poslední době se stále více turistů rozhoduje pro ubytování v rekreačních domech, kde si mohou užít pohodlí jako doma. Tyto domy jsou vybaveny pro rodiny nebo skupiny, takže si můžete užívat své dovolené s přáteli nebo s rodinou. Většina rekreačních domů jsou pronajaté na krátkodobého ubytování, takže si můžete zvolit délku svého pobytu podle vašich potřeb a plánu dolové dovolené.

V každé oblasti Tenerife se najde několik hostitelských zařízení, kde si můžete najít ubytování za méně peněz. Tyto ubytování mohou být společné s dalšími cestovateli, takže pokud cestujete sami a chcete se potkat s novými lidmi, je to pro vás vhodná volba.

Kromě uvedených možností existují další alternativy ubytování, jako jsou motely, penziony, lodě nebo dokonce kempy. Každý typ ubytování má své vlastní výhody a nevýhody, takže si vyberte to, co nejlépe odpovídá vašim požadavkům.

Ať již se rozhodnete pro kteroukoliv z uvedených možností ubytování na Tenerife, měli byste si vybírat podle vašich potřeb. Mějte na paměti, že cena neznamená všechno a náležitě vybírejte ubytování, které bude nejen pohodlné, ale také útulné a čisté. Tenerife je skvělým místem pro dovolenou, takže si užijte svůj pobyt na ostrově naplno!


Nejčastější dotazy a odpovědi Španělsko Tenerife


1. Jaké jsou nejlepší pláže na Tenerife?
- Nejlepší pláže jsou Playa de las Teresitas, Playa del Duque, Playa de las Américas, Playa de Los Cristianos a Playa del Médano.

2. Jak se nejlépe dostat na Tenerife?
- Nejlepší způsob, jak se na Tenerife dostat, je letadlem. Mnoho evropských měst má přímé lety na letiště Tenerife South.

3. Jaké jsou nejlepší památky na Tenerife?
- Mezi nejlepší památky patří národní park Teide, pyramidy v Guimar, Město San Cristobal de La Laguna a katedrála Santa Cruz de Tenerife.

4. Jaké jsou nejlepší restaurace na Tenerife?
- Nejlepší restaurace na Tenerife jsou La Posada del Pez, Restaurante el Molino, El Rinco de Juan Carlos a El Calderito de La Abuela.

5. Kde se dají vidět delfíni a velryby na Tenerife?
- Nejlepší místa pro pozorování delfínů a velryb jsou v blízkosti Los Gigantes na západním pobřeží ostrova a v přístavu v městečku Puerto de la Cruz.

6. Jaké jsou nejlepší aktivity pro děti na Tenerife?
- Děti se mohou bavit na pláži, vodním parku Siam Park, procházkou v zábavním parku Jungle Park a návštěvou Butterfly Park.

7. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Tenerife?
- Nejlepší čas na návštěvu Tenerife je mezi květnem a zářím, kdy jsou teploty během dne příjemné a slunečno. V zimě jsou teploty nižší a může být více deště.


Počasí Španělsko Tenerife


Počasí na kanárském ostrově Tenerife je ovlivněno především mírným oceánským klimatem a polohou v blízkosti afrického pobřeží. Díky tomu se zde můžete těšit na velmi příjemné počasí po celý rok.

Nejteplejší měsíce jsou červenec a srpen, kdy teploty dosahují i přes 30°C. V zimě je povětšinou kolem 20°C a v noci klesají teploty ke 14°C. Oblačnost je vnitrozemí ostrova nízká a na převážné většině území Tenerife svítí slunce. Na severu ostrova bývá více vlhka a chladněji než na jihu. Na vrcholu nejvyššího pohoří na Kanárských ostrovech, Pico de Teide, může být dokonce sněžení, což uživatele přitahuje k zimní turistice.

Na Tenerife se tedy dá koupat po celý rok, i když v zimě je už tohle umění pro méně zimnínáky. Pokud chcete užívat pláže, ideální období jsou léta. Pokud milujete sportovní aktivity jako je běh, turistika či kolo, ideální je tato činnost v zimě.

Ostrov patří do oblasti subtropického pásu a v tomto případě, podobně jako například na Havajských ostrovech, jeho poloha výrazně ovlivňuje příjemné počasí. Pokud tedy hledáte místo, kde si můžete užít slunce po celý rok, Tenerife je pro vás tou správnou volbou.


Dovolená Španělsko Tenerife


Španělsko je jednou z nejpopulárnějších destinací pro dovolenou v Evropě a Tenerife, jeden z ostrovů Kanárských ostrovů, je jedním z nejžádanějších míst pro turisty. Tenerife je vynikajícím místem pro dovolenou pro každého, bez ohledu na to, zda hledáte relaxaci na pláži, dobrodružství v horách, kulturní zážitky nebo prostě chcete vychutnat krásné okolí.

Pláže jsou největším lákadlem Tenerife a mnoho z nich patří k nejkrásnějším na světě. Oblíbená pláž je Playa de Las Teresitas, legendární pláž na severu Tenerife. Pláž se nachází v zálivu San Andrés a je pokrytá bílým pískem, který byl dovezen z africké Sahary. Pokud hledáte větší klid, můžete navštívit Playa del Duque na jihozápadě ostrova. Tato pláž je menší než Playa de Las Teresitas, ale nabízí bílý písek a čisté, průzračné vody. Pokud máte rádi sporty na vodě, jako je windsurfing a kitesurfing, pak je Playa El Médano tou správnou volbou.

Kromě pláží nabízí Tenerife také spoustu aktivit mimo vodu. Jednou z nejpopulárnějších aktivit je procházka krásnou krajinou. Parque Nacional del Teide je největší turistickou atrakcí a nachází se na středu ostrova. Park je domovem nejvyšší hory Španělska, Pico del Teide, která měří 3 718 metrů. Pokud nejste fanouškem turistiky, můžete využít cykloturistiku.

Kromě přírodních krás nabízí Tenerife také kulturní zážitky. Například historické město La Laguna bylo zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO a nabízí návštěvu mnoha památkově chráněných budov a pláží.

Pokud hledáte luxusní dovolenou, pak je již zmiňovaný Playa del Duque tou správnou volbou. Tato oblast Tenerife nabízí nejen luxusní hotely, ale také nákupní centra a skvělé restaurace s vyhlášenou kuchyní.

Tenerife je velmi snadno dostupné z Evropy. Můžete využít přímé lety z mnoha evropských destinací, nebo vyrazit lodí. Díky svému geografickému umístění nabízí Tenerife celoročně teplé a slunečné počasí, takže se můžete těšit na dovolenou i mimo sezónu.

V souhrnu, Tenerife je dokonalou dovolenou pro každého, avšak především pro ty, kteří hledají slunce, krásné pláže a sportovní vyžití. Pokud milujete přírodu a kulturní zážitky, je Tenerife také pro vás tou správnou volbou. Proto neváhejte a vydejte se na dovolenou, kterou nebudete nikdy chtít opustit!


Letenka Španělsko Tenerife


Letenky do Tenerife z Španělska jsou velmi populární. Tenerife je součástí Kanárských ostrovů, které jsou součástí Španělska. Let na Tenerife z Španělska obvykle trvá pouhé 2-3 hodiny a létají sem řada leteckých společností, jako jsou Iberia, Ryanair, Vueling nebo Level.

Tenerife je krásný a oblíbený turistický cíl. Ostrov nabízí nekonečné pláže, krásné hory, přírodní parky a mnoho sportovních a zábavních aktivit, jako jsou vodní sporty, cyklistika nebo golfové hřiště. Mnoho lidí navštěvuje Tenerife také kvůli jeho klimatu. Tenerife je nazýván "ostrovem věčného jara" a po celý rok zde panuje příjemné teplé a slunečné počasí.

Při plánování cesty na Tenerife si musíte ujasnit, co chcete během svého pobytu vidět a zažít. Pro ty, kteří chtějí relaxovat u moře, jsou na ostrově nejlepší pláže v oblasti Playa de las Americas nebo Costa Adeje. Ti, kteří se chtějí vydat na výlety do přírody, by měli navštívit přírodní parky, jako je například Teide National Park, kde se nachází nejvyšší hora Španělska - Pico del Teide.

Pokud se chystáte na Tenerife navštívit, měli byste si také naplánovat svůj pobyt v závislosti na ročním období. Nejlepší dobu pro návštěvu Tenerife představují jaro a podzim, kdy teploty jsou příjemné a celkově je tam méně turistů. V létě se na ostrově množí turisté, a tak je zde větší rušno.

Ceny letenek na Tenerife závisí na ročním období a na nabídce jednotlivých leteckých společností. Obecně se však dají najít letenky za přijatelné ceny, zejména pokud budete cestovat v nejlepší sezóně.

Většina letů na Tenerife přistane na letišti Tenerife South, které se nachází asi 20 km od turistických oblastí na jihu ostrova. Do oblastí Playa de las Americas a Costa Adeje se můžete dostat taxíkem nebo pronajatým vozem. Lze také využít veřejné dopravy.

V závěru lze říci, že letenky z Španělska na Tenerife jsou ideálním způsobem, jak se dostat na tento krásný ostrov. Pokud si dobře naplánujete svůj pobyt, můžete si zde užít krásné přírodní scenérie, adrenalinové sporty a samozřejmě slunce a pláže.


Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 % spokojených zákazníků

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Prohledat letenky