Objevte nejlevnější lety

Turecko Okurcalar

Nejčastější dotazy a odpovědi Turecko Okurcalar


1. Jaké jsou nejlepší pláže v Okurcalaru?

V Okurcalaru je mnoho krásných pláží, ale nejlepší jsou obvykle spojeny s hotely. Mezi nejoblíbenější patří pláž před hotelovým komplexem Concordia Celes Hotel, pláž u hotelu Eftalia Island a pláž u hotelu Eftalia Ocean.

2. Jaké jsou nejlepší aktivity v Okurcalaru?

V Okurcalaru je mnoho aktivit, jako jsou vodní sporty, potápění, jachting, rybolov a turistické výlety do okolního horského kraje. Nejznámějšími destinacemi jsou Pamukkale, Antalya a Side.

3. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Okurcalaru?

Nejlepší čas na návštěvu Okurcalaru je od dubna do října. V létě jsou teploty nejvyšší, ale také je větší množství turistů. V před- i nachází se ceny hotelů a letenek na nižší úrovni.

4. Jaká je místní kuchyně v Okurcalaru?

Místní kuchyně v Okurcalaru přináší tradiční turecké speciality, jako je kebab, baklava, dolma, turecká káva a další. V tureckých restauracích se často podávají různé druhy mezí, jako je hummus, baba ganoush nebo tabbouleh.

5. Které hotely se hodí pro rodiny s dětmi?

Okurcalar má mnoho hotelů, které se zaměřují na rodiny s dětmi. Mezi nejlepší patří Splendid Holiday Resort, Alara Kum Beach Resort & Spa a Aska Just In Beach Hotel.

6. Jak se nejlépe dopravit do Okurcalaru?

Nejjednodušší způsob, jak se dostat do Okurcalaru, je letadlem. Okurcalar se nachází asi 50 km od mezinárodního letiště Antalya, které má denní spojení s mnoha evropskými městy. V okolí je také možné cestovat autobusy.


Letenka Turecko Okurcalar


Letenka do Turecka Okurcalar - ideální cesta za sluncem a zážitky

Okurcalar je oblíbeným letoviskem na turecké riviéře, které často navštěvují turisté ze všech koutů světa. A není se čemu divit, neboť Okurcalar nabízí nejen krásné pláže a bohatou historii, ale také kulinářské speciality a mnoho zábavy. Pokud tedy chcete odletět do Turecka Okurcalar, vyberte si letenku, kterou najdete v nabídce mnoha leteckých společností.

Letecké společnosti nabízejí letenky do Okurcalar za různé ceny, v závislosti na sezóně a dny v týdnu. Je však dobré vědět, že v letních měsících jsou letenky do Turecka Okurcalar poněkud dražší, než v ostatních měsících, neboť se jedná o hlavní sezonu. Proto se vyplatí zarezervovat si letenku s větším předstihem a využít tak speciální nabídky a slevy.

Nejlepší letiště, z kterého lze do Okurcalar cestovat je letiště v Antalyi, které je vzdáleno asi 100 km od letoviska a nabízí řadu přímých a přestupových letů z celého světa. Mnoho leteckých společností nabízí i přímé lety z hlavních evropských měst, což zrychluje cestování a zmenšuje obtíže spojené s přestupy.

S letenkou do Turecka Okurcalar se můžete těšit na spoustu zábavy a relaxace. Pláže jsou vynikající a nabízejí v ideálním případě zlatý písek a křišťálově čisté moře. Okurcalar je také obklopen horami a překrásnou přírodou, což umožňuje mnoho turistických stezek a cyklotras, kde se můžete projít a užít si krásy Turecka. Kromě toho užijete skvělou kulinářskou zkušenost a absolvujete prohlídku místních historických památek, jako například hradu Alanya a Perge.

Pokud se chcete vydat do Turecka Okurcalar, neváhejte a objednejte si letenku. Užijete si tam krásné počasí, vysoce kvalitní zázemí a především zážitky, které vás budou provázet po celý život. Ať už si vyberete letenku s jakoukoli leteckou společností, okurcalarský pobyt vám určitě splní všechny očekávání.


Dovolená Turecko Okurcalar


Dovolená v Turecku je vždy velmi příjemným zážitkem. Přímořská letoviska nabízejí nádherné pláže, čisté moře, bohatou gastronomii a mnoho dalších aktivit, které vám pomohou relaxovat a užít si nezapomenutelný pobyt. Okurcalar je jedním z méně známých letovisek v Turecku, ale nabízí mnoho skvělých možností pro relaxaci a odpočinek.

Okurcalar se nachází v regionu Alanya, který je známý svými nádhernými plážemi a archeologickými památkami. Letovisko Okurcalar je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci, daleko od rušného města. Okurcalar obklopují hory a zelené lesy, což z něj činí jedno z nejkrásnějších míst k odpočinku v Turecku.

V letovisku Okurcalar najdete mnoho luxusních hotelů s vysokou úrovní služeb. Turecko je známé svou pohostinností a přívětivostí a personál v těchto hotelech nezklame. K dispozici jsou také mnohé restaurace, kavárny a bary, kde si můžete vychutnat tradiční turecké jídlo a nápoje.

Hlavní atrakcí v Okurcalar je nádherná pláž s jemným pískem a čistým mořem. Na této pláži si můžete užít nejen opalování a koupání, ale také mnoho vodních sportů, jako jsou windsurfing, kajak, apod. Pro milovníky památek je v okolí mnoho míst k návštěvě. Kromě Alanyi se můžete vydat do Side, kde najdete mnoho antických památek, jako jsou například amfiteátr a chrám Apollóna.

Co se týká nákupů, nemusíte daleko chodit, abyste našli vybavení pro svou dovolenou. Okurcalar má několik obchodů se suvenýry, různými potřebami a obchody s oblečením. Pokud však hledáte větší nákupní zóny, můžete vyrazit do Alanyi, kde najdete mnoho obchodů s místními výrobky, potravinami a tradičními suvenýry.

Pokud tedy hledáte klidné letovisko, kde se můžete dobře odpočinout a užít si tureckou pohostinnost, Okurcalar je skvělou volbou. Nabízí vše, co potřebujete k relaxaci a k užití si krásného pobytu u moře. Dovolená v Turecku může být nezapomenutelným zážitkem pro celou rodinu a Okurcalar je ideálním místem pro ty, kteří hledají něco jedinečného a krásného.


Ubytování Turecko Okurcalar


Turecko je krásná země plná přírodních krás, kulturního dědictví a úchvatných pláží. Pokud hledáte dokonalé místo pro dovolenou s rodinou nebo přáteli, může být Okurcalar v Turecku naprosto ideální volbou.

Okurcalar se nachází na jihovýchodě Turecka, mezi Antalyou a Alanyou. Okurcalar se může chlubit 14 kilometrů dlouhým pobřežím s křišťálově čistou vodou a jemným pískem. S překrásnou krajinou, která nabízí ostrůvky, kaňony, hory a řeky, není divu, že Okurcalar se stává oblíbeným turistickým cílem.

Ubytování v Okurcalar je rozmanité a nabízí různé možnosti od vil a apartmánů až po luxusní hotely. Většina ubytování se nachází v blízkosti pláže, takže návštěvníci mohou snadno vyrazit k moři, aby si užili slunce a relaxovali. Kromě toho je většina hotelů vybavena moderním vybavením a atrakcemi, včetně bazénů, spa a fitness center.

Pokud hledáte luxusní ubytování, můžete si vybrat z mnoha pětihvězdičkových hotelů, které nabízejí prvotřídní služby a širokou škálu aktivit. V takových zařízeních najdete příjemné pokoje s balkony a terasami s výhledem na moře, vybavené všemi moderními pohodlími jako je např. Wi-Fi, satelitní TV, klimatizace a minibar.

Přestože luxusní hotely jsou atraktivní, pro mnoho návštěvníků je ubytování v apartmánech nebo vilách ideální volbou. Tyto typy ubytování nabízí větší svobodu a soukromí a jsou také relativně cenově dostupné. Pro rodiny s dětmi jsou taková ubytování ideální, protože představují celý byt nebo dům s kompletním zařízením včetně kuchyně, koupelny a ložnic.

Kromě toho, když se ubytujete v samostatném apartmánu nebo vilce, máte možnost si uvařit jídlo sami, což může být pro cestovatele, kteří se nechtějí spoléhat na restaurace, velice výhodné.

Pokud se rozhodnete pro ubytování v Okurcalaru, určitě si užijete nádherné pláže s bělostným pískem a azurovým mořem. Můžete si užít širokou nabídku vodních sportů, jako jsou např. windsurfing, kitesurfing a vodní lyže, nebo si prostě jen tak odpočinete a opalujete se na slunci.

V Okurcalaru můžete také zkusit zajímavý výlet, např. do Alanya, kde navštívíte historickou pevnost, nákupní centra a mnoho restaurací. Můžete také navštívit výletní loď pro objevování mnoha ostrůvků a nádherných pláží v okolí.

Shrnutí

Okurcalar je dokonalou destinací pro ty, kteří hledají nádhernou plážovou dovolenou. Má mnoho možností ubytování s možností využít širokou škálu aktivit a atrakcí. Bez ohledu na to, zda sháníte luxusní hotel nebo si chcete užít soukromí v samostatném apartmánu, Okurcalar nabízí řešení pro všechny cestovatele. Turecko Okurcalar je skvělou volbou pro vaši další dovolenou.


Počasí Turecko Okurcalar


Okurcalar je malebné město ležící na pobřeží Středozemního moře v jižním Turecku. Toto místo je oblíbené zejména díky svému slunečnému počasí a teplým teplotám, které se v létě vyšplhají i nad 30 stupňů Celsia.

V létě je v Okurcalaru velmi suché a slunečné počasí, což vydává ideální podmínky pro plážové aktivity. Průměrná teplota v letních měsících se pohybuje kolem 30 stupňů Celsia ve dne a kolem 20 stupňů Celsia v noci.

V zimě se počasí v Okurcalaru mění a může být nevyzpytatelné. Průměrná teplota klesne na 15 stupňů Celsia a nocní teploty mohou být dokonce chladné. V zimě se zde také občas vyskytují deště.

Jaro je obdobím, kdy se počasí v Okurcalaru postupně zlepšuje. Průměrná teplota se pohybuje kolem 22 stupňů Celsia ve dne a kolem 15 stupňů Celsia v noci. V této době se může vyskytnout menší množství deště, ale slunce zůstává stále viditelné na obloze.

Podzim je podobný jako jaro, ale teploty klesají postupně dolů směrem k zimě. Průměrná teplota v podzimních měsících se pohybuje kolem 25 stupňů Celsia ve dne a kolem 20 stupňů Celsia v noci.

Celkově je počasí v Okurcalaru většinou příjemné a slunečné s nebezpečím deště pouze v zimě a na podzim. Pokud plánujete dovolenou v Turecku, Okurcalar je skvělým místem, kde můžete užít si slunce, moře a písek během celého roku.


Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 % spokojených zákazníků

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Prohledat letenky