Objevte nejlevnější lety

Dominikánská republika Playa Grande

Dovolená Dominikánská republika Playa Grande


Dominikánská republika je krajina plná krásných pláží, jiskřivě modrého moře a přírodních krás. Jedním z nejkrásnějších míst, které si určitě nesmíte nechat ujít, je Playa Grande - pláž obklopená přírodním parkem El Choco.

Playa Grande se nachází severně od města Puerto Plata a nabízí návštěvníkům nádherný výhled na palmové háje a jemný světle zlatý písek. Pláž je ideální pro ty, kteří chtějí užít si klid a relaxaci, daleko od shonu a ruchu města.

Tento krásný kout Dominikánské republiky je také ideálním místem pro milovníky surfování. Playa Grande je považována za jednu z nejlepších pláží na ostrově pro surfaře, kteří si zde mohou užít skvělé vlny.

V okolí Playa Grande se nachází také mnoho dalších vynikajících pláží, jako je například Playa Rincon, která je často považována za jednu z nejkrásnějších pláží na světě. Zde se můžete ochladit v průzračně modrých vodách a pozorovat delfíny, kteří se tu pravidelně objevují.

Jedním z nejvýznamnějších prvků pláže Playa Grande je však El Choco National Park. Tento národní park nabízí prostor pro mnoho aktivit, jako například pěší turistiku, horolezectví, kajakářství a mnoho dalšího. Návštěvníci se mohou projít krásnými tropickými lesy, podívat se na úchvatný vodopád a pozorovat ptáky a další zvířata, která zde žijí.

Kromě toho mohou hosté také navštívit místní rybářské vesnice, kde si mohou vychutnat čerstvé mořské plody, a to vše v autentické a příjemné atmosféře.

Zkrátka, pláž Playa Grande a její okolí nabízí nevšední zážitky, krásnou přírodu a velké množství aktivit pro ty, kteří mají rádi nejen klid, ale i trochu dobrodružství. Všechny tyto věci spolu tvoří jedinečné místo v Dominikánské republice, které byste si určitě neměli nechat ujít.


Počasí Dominikánská republika Playa Grande


Dominikánská republika je známá svými nádhernými plážemi a úchvatnou přírodou. Jednou z nejkrásnějších pláží v této zemi je Playa Grande, která si získala srdce mnoha turistů. Jedná se o oblíbené místo pro odpočinek a relaxaci. Před tím než se však vydáte na cestu, je důležité vědět, jaké počasí vás čeká.

Playa Grande se nachází v severovýchodní části země, na pobřeží Atlantského oceánu. Díky této poloze zde vládne tropické podnebí, které je charakteristické horkými a vlhkými léty a mírnými a suchými zimami.

Léto na pláži Playa Grande

Hlavní turistickou sezónou na této pláži je léto, které zde trvá od června do září. Během letních měsíců je zde velmi teplé a vlhké počasí. Průměrná teplota se pohybuje mezi 30 až 35 stupni Celsia, takže je nutné se chránit před sluncem a pravidelně hydratovat.

V létě zde bývají také silné deště a bouřky kvůli tajícímu ledovci na vrcholcích hor. Tyto bouřky obvykle trvají pouze krátkou dobu, ale mohou být velmi intenzivní. Kromě toho může být také vysoká vlhkost, což může být pro některé turisty nekomfortní.

Zima na pláži Playa Grande

Zimní sezóna na pláži Playa Grande trvá od prosince do února. Během této doby je zde, na rozdíl od léta, poměrně suché a mírné počasí. Průměrná teplota se pohybuje mezi 22 až 27 stupni Celsia, takže není taková potřeba chránit se před sluncem jako v létě.

V zimě se zde také vyskytují místní větry, které mohou být občas silné a studené. Tyto větry jsou však často velmi příjemné a ochlazují horký vzduch na pláži.

Celoročně na pláži Playa Grande

Playa Grande je celoročně krásným místem, které stojí za návštěvu. V období mimo letní a zimní sezónu jsou zde mírné teploty a nižší vlhkost, což je ideální pro turisty hledající klid a ticho.

Celkově lze říci, že počasí na pláži Playa Grande je pro turisty velmi příjemné. Nicméně, nezapomeňte se chránit před sluncem a hydratovat se, abyste si mohli užít to nejlepší z vaší dovolené.


Letenka Dominikánská republika Playa Grande


Dominikánská republika je největším karibským ostrovem, jenž nabízí úžasné pláže, kde se můžete slunit, surfovat, potápět, rybařit a hrát si v krásných vodách. Jednou z těchto krásných pláží je Playa Grande, která patří mezi nejkrásnější pláže na severním pobřeží ostrova.

Playa Grande, která se nachází v národním parku Parque Nacional Cabo Francés Viejo, nabízí nádherně čistou pláž s jemným bílým pískem, azurovou vodou, úžasnými výhledy a klidem, který si turisté mohou užít mnoha způsoby. Pláž je perfektní pro ty, kteří hledají klid a ticho, stejně jako pro ty, kteří potřebují relaxovat a odpočinout si po celodenním surfování nebo jiných aktivitách. Pro turisty, kteří hledají adrenalin a dobrodružství, Playa Grande nabízí také několik výborných míst k potápění.

Proč si koupit letenku do Dominikánské republiky a jet na Playa Grande? Návštěva této úžasné pláže nabízí nejen typické karibské zážitky, ale poznáte také skvělou kuchyni, místní kulturu a zvyky. Navíc, cena letenky do Dominikánské republiky není moc vysoká v porovnání s ostatními karibskými ostrovy. Ceny letenek jsou velmi dostupné a často se nabízí i slevy, takže si můžete užít krásnou plážovou dovolenou bez přehnaných nákladů.

Když si koupíte letenku do Dominikánské republiky, můžete se těšit na slunce, krásné pláže a nezapomenutelné zážitky. Playa Grande patří mezi nejlepší pláže v zemi a určitě stojí za návštěvu. Můžete se tu užívat pláže, projít se po národním parku a obdivovat místní zvířata a rostlinstvo, nebo podniknout výlet do okolních měst a vesnic.

Tak proč se tedy nevydat na Playa Grande a nezažít nezapomenutelnou plážovou dovolenou v Dominikánské republiky? Stačí si jen koupit letenku a užít si krásy karibského ostrova!


Nejčastější dotazy a odpovědi Dominikánská republika Playa Grande


Otázka: Kde se nachází Playa Grande v Dominikánské republice?
Odpověď: Playa Grande se nachází na severním pobřeží Dominikánské republiky v provincii María Trinidad Sánchez.

Otázka: Jaké jsou nejlepší aktivity v Playa Grande?
Odpověď: V Playa Grande můžete navštívit národní park El Choco, vyrazit na surfování, navštívit vodopády Salto El Limón, procházet se po pláži a podívat se na místní faunu a flóru.

Otázka: Jaké jsou nejlepší hotely v Playa Grande?
Odpověď: Mezi nejlépe hodnocené hotely v Playa Grande patří Amanera, Playa Grande Beach Club a Sea Horse Ranch.

Otázka: Jaká je nejlepší doba k návštěvě Playa Grande?
Odpověď: Nejlepší dobou na návštěvu Playa Grande jsou měsíce mezi listopadem a květnem, kdy je méně vlhko a méně prší.

Otázka: Jak se dostat do Playa Grande?
Odpověď: Nejlepší způsob, jak se dostat do Playa Grande, je letět do letiště v městě Puerto Plata a poté si pronajmout auto nebo sehnat taxík. Autem se lze dostat z letiště do Playa Grande asi za 1 hodinu a 30 minut.


Ubytování Dominikánská republika Playa Grande


Playa Grande se nachází na severu Dominikánské republiky a je jednou z nejkrásnějších pláží na ostrově. Pokud hledáte klidné místo pro relaxaci na pláži a potápění se v čisté vodě, Playa Grande je pro vás ideální volbou. Je to skutečný ráj pro všechny, kdo touží po krásných plážích, ideálních podmínkách pro surfování a hojnosti tropických palmových stromů.

K dispozici je mnoho možností ubytování na Playa Grande, u všech je vždy krásný výhled na moře. Můžete si vybrat typ ubytování, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a způsobu života. Pokud hledáte luxusní resort na pláži, můžete si zvolit některý z mnoha hotelů v oblasti s vynikajícím servisem a zařízením. Existuje také možnost pronájmu soukromých vil a apartmánů, kde si můžete užívat více klidu a soukromí.

Kromě ubytování nabízí Playa Grande také mnoho aktivit. Můžete si například užít surfování na křišťálově čistých vlnách, potápění se v karibském moři, procházky po pobřeží, rybaření nebo prozkoumat okolní tropickou přírodu. Pokud hledáte více akce, můžete si pronajmout skútry nebo jet na výlet do nedalekých měst a oblastí.

Jídlo na Playa Grande je také neuvěřitelné, s množstvím místních jídel a osvěžujícími koktejly a nápoji. Kromě toho se zde nachází mnoho restaurací s mezinárodní kuchyní.

Playa Grande je ideálním místem pro ty, kdo chtějí zažít krásu tropického ráje a užít si pocit odpočinku a uvolnění. Nemusíte se obávat o bezpečnost, jelikož se v oblasti nachází mnoho bezpečnostních služeb. Toto místo je opravdu jedinečné a stojí za to zažít!


Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 % spokojených zákazníků

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Prohledat letenky