Objevte nejlevnější lety

Gambie Tendaba Camp

Ubytování Gambie Tendaba Camp


Tendaba Camp se nachází v srdci Gambie, kousek od stejnojmenného městečka. Ubytování v Tendaba Campu je ideálním způsobem, jak ochutnat život v Gambii a strofeverdách a divoké zvěři přímo v přírodě.

Tendaba Camp je umístěn na nádherném místě přímo u řeky Gambie, a je oázou klidu a pohody. Nabízí ubytování v klimatizovaných pokojích, pláži, bazén, restauraci a mnoho jiných vynikajících zařízení.

V Tendaba Campu je k dispozici několik typů ubytování, včetně standardních pokojů, deluxe pokojů a bungalovů. Standardní pokoje jsou vybaveny dvěma jednolůžky, koupelnou a balkónem s výhledem na řeku. Deluxe pokoje nabízejí královská lůžka, venkovní sprchu a výhled na bazén. Bungalovy jsou ještě více soukromé a jsou umístěny mezi mangrovy.

Kromě skvělého ubytování nabízí Tendaba Camp svým hostům mnoho zajímavých aktivit a zájezdů. Můžete si například pronajmout kanoe a vychutnat si projížďku řekou Gambie a pozorovat mnoho druhů ptáků a další zvěře. Tendaba Camp také nabízí safari a noční průzkumy, při kterých můžete vidět slony, opice a další divokou zvěř.

Restaurace v Tendaba Campu je skvělá a nabízí mnoho tradičních gambijských jídel, stejně jako mezinárodní speciality. K dispozici je také bar, kde si můžete vychutnat drink a relaxovat.

Tendaba Camp je vynikající volbou pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou v Gambii v klidném a příjemném prostředí. Ubytování v Tendaba Campu vám nabídne nezapomenutelný pobyt v Gambii s mnoha unikátními zážitky.


Nejčastější dotazy a odpovědi Gambie Tendaba Camp


1. Jak se dostat do Tendaba Camp v Gambii?
Odpověď: Nejlepší způsob, jak se dostat do Tendaba Campu, je cestovat autem z Banjulu nebo z dopravního uzlu v Brikama.

2. Můžeme si objednat transfer z letiště na Tendaba Camp?
Odpověď: Ano, Tendaba Camp poskytuje dopravu z a do letiště letiště Yundum.

3. Jaké aktivity nabízí Tendaba Camp?
Odpověď: Tendaba Camp má spoustu aktivity, jako jsou safari v parcích, projížďky lodí po řece, pěší výlety a vodní sporty.

4. Jaká je nejlepší doba roku k návštěvě Tendaba Campu?
Odpověď: Nejlepší doba k návštěvě Tendaba Campu je od listopadu do července, kdy je suché období. Během deštivé sezóny je mnoho aktivit nemožných.

5. Musíme se předem registrovat, abychom v Tendaba Campu mohli pobývat?
Odpověď: Ano, musíte se předem registrovat a platit zálohu, abyste mohli pobývat v Tendaba Campu.


Počasí Gambie Tendaba Camp


Gambie je země, která se nachází na západním pobřeží Afriky. Jedním z turisticky nejnavštěvovanějších míst země je Tendaba Camp, který se nachází v oblasti vzdálené přibližně 200 kilometrů od hlavního města Banjul. Kvůli své pozici na břehu řeky Gambia a v blízkosti mangrovových lesů Tendaba Camp nabízí nejen krásné výhledy, ale i unikátní přírodní scenérie.

Gambie má tropické podnebí, což znamená, že teploty jsou v průměru vysoké a vlhkost vzduchu je poměrně vysoká. V Tendaba Camp lze očekávat celoročně teploty kolem 30°C během dne a kolem 23°C v noci. Nejteplejší období v Tendaba Camp jsou měsíce od listopadu do května. V této době může být velmi horko a návštěvníci se musí velmi hýčkat hydratací. V létě, od června do září, je období dešťů a během této doby mohou být teploty mírně sníženy a jednotlivé přeháňky mohou být poměrně intenzivní.

V Tendaba Camp je nejlepší navštívit od prosince do března, kdy jsou nejkrásnější slunečné dny a málo dešťů. V tomto období můžete vidět mnoho druhů ptáků a další zvěři, které obývají okolí kempu. Můžete si také užít plavbu po řece Gambia a pozorovat místní krokodýly a hipopotamy. Červenec a srpen jsou nejlevnější období pro návštěvu Tendaba Camp, ale turisté musí být připraveni na období intenzivních dešťů.

V Tendaba Camp byste měli být připraveni na vlhké podnebí. Místní obyvatelé doporučují nosit lehké oblečení, které je pohodlné a snadno se schnou. Obuv by měla být odolná proti vodě, protože v některých částech kempu bývá dostatek vody. Pokud navštívíte Tendaba Camp v období dešťů, měli byste také vzít s sebou deštník nebo pláštěnku.

Celkově je Tendaba Camp krásným místem, které nabízí návštěvníkům nejen neopakovatelnou přírodní scenérii, ale také unikátní zážitky. Ať už se rozhodnete navštívit Tendaba Camp v kterémkoliv období, buďte připraveni na počasí a užijte si krásy Gambie plnými doušky.


Dovolená Gambie Tendaba Camp


Dovolená v Gambii je ideální pro turisty, kteří hledají exotický zážitek v Africe. Tendaba Camp je skvělým místem, kde si můžete užít krásy přírody a zároveň si užít odpočinku v kempu. Tendaba Camp je obzvláště oblíbený mezi lidmi, kteří se chtějí setkat s místními kulturami a zvyky.

Tendaba Camp se nachází na břehu řeky Gambie, v blízkosti národního parku Kiang West. Je to ideální místo pro pozorování mnoha druhů ptáků, opic a dalších zvířat. Když se rozhodnete zde strávit svou dovolenou, můžete se těšit na relaxaci v příjemném prostředí, kde se budete cítit jako doma.

Kemp má 52 bungalovů, každý s terasou nad řekou Gambie. Všechny bungalovy jsou vybaveny potřebným vybavením, jako je klimatizace, sprcha a toaleta a stůl se židlemi. Kemp je ideální pro ty, kteří chtějí zažít přírodu na maximum. V blízkosti kempu jsou mnohé turistické atrakce, které stojí za návštěvu.

Jednou z nejpopulárnějších atrakcí v této oblasti jsou místní trhy, kde se prodávají mnoho tradičních produktů a zábavy. Na trzích najdete mnoho zajímavých čajových dýmek, kožešinových klobouků a suvenýrů z afrických zemí. Je tu také mnoho restaurací s tradiční africkou kuchyní, která je velmi chutná a zdravá.

Další zajímavou atrakcí v Tendaba Camp je výlet loďí po řece Gambii. Tento výlet nabízí krásné výhledy na krásnou přírodu a mnoho druhů ptáků a zvířat. Je to ideální aktivita pro ty, kteří chtějí zažít něco nového a odlišného.

V Tendaba Camp se můžete těšit na mnoho aktivit. Mezi ty nejoblíbenější patří rybaření, výlety do okolí a pozorování ptáků. Kemp má také bazén, kde si můžete odpočinout a osvěžit se v teplém počasí.

V Gambii se nachází mnoho překrásných pláží, které stojí za návštěvu. Z Tendaba Camp můžete snadno dojet na některou z nejkrásnějších pláží v Gambii. Pláže jsou ideálním místem pro odpočinek a užívání si slunce a moře.

Pokud planujete dovolenou v Gambii, určitě nezapomeňte navštívit Tendaba Camp. Kemp vám nabídne relaxaci v soukromí a zároveň vám umožní prozkoumat krásy Gambie. Jestliže toužíte po přírodě a kultuře, určitě si zamilujete Gambii a Tendaba Camp.


Letenka Gambie Tendaba Camp


Pokud hledáte exotickou dovolenou mimo obvyklé turistické trasy, Gambie je ideálním cílem. Toto západoafrické státu se pyšní nádhernou přírodou, nejméně devíti národními parcemi a také mnoha historickými památkami. Pro ty, kteří hledají především klid a odpočinek v přírodě, doporučujeme letenky do Gambie, s destinací Tendaba Camp.

Tendaba Camp se nachází v srdci Národního parku, a nabízí ubytování ve stanech s výhledem na řeku Gambie. Kromě příjemného ubytování s výhledem na nádhernou krajinu, nabízí Tendaba Camp také několik aktivit pro své hosty. K dispozici jsou například projížďky lodí po řece, výlety do okolí parku nebo návštěva místních vesnic.

Národní park, kde se kemp nachází, je domovem mnoha druhů ptáků, krokodýlů, opic a dalších zvířat. Pro turisty, kteří hledají adrenalinovější zážitky, je tu možnost výletů na slonech nebo projížďek po řece na kanoe.

Tendaba Camp je nejen místem, kde můžete odpočinout a načerpat energii v nádherné přírodě, ale také ideálním místem, kde můžete poznat místní kulturu a tradice. Kemp organizuje setkání s místními obyvateli, kteří vám rádi ukážou svůj způsob života a sdělí vám mnoho zajímavostí o Gambii.

Pokud se rozhodnete pro návštěvu Tendaba Camp a Národního parku v Gambii, nezapomeňte na očkování proti žluté zimnici a na další preventivní opatření. Navštivte svého lékaře a vše si řádně připravte před odjezdem.

V Gambii se můžete těšit na zajímavé zážitky a krásnou přírodu. Tendaba Camp je skvělou volbou pro ty, kteří hledají klid a odpočinek, ale i pro ty, kteří chtějí poznat nové kultury a tradice. Po návratu z této krásné destinace budete mít plné nabité baterie a mnoho zajímavých zážitků z neobvyklého místa v srdci Afriky.


Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 % spokojených zákazníků

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Prohledat letenky