Objevte nejlevnější lety

Gruzie Martvili Canyon

Ubytování Gruzie Martvili Canyon


Gruzie se stala oblíbeným turistickým cílem v posledních letech a není divu. Tato země nabízí úchvatné přírodní krásy, bohatou historii a kulturu a také skvělou gastronomii. Pokud plánujete navštívit Gruzii a hledáte skvělé ubytování, Martvili Canyon je jednou z nejlepších možností.

Martvili Canyon se nachází v západní Gruzii, nedaleko města Martvili. Tuto oblast v minulosti obývali Mingrelové, kteří zanechali mnoho kulturních a historických památek. Mezi nejznámější patří zřícenina pevnosti, která se nachází nedaleko od Martvili Canyon. Tento historický a kulturní význam oblasti dělá z Martvili Canyon ideální základnu pro objevování západní Gruzie.

Ubytování v Martvili Canyon nabízí několik možností. Můžete si vybrat mezi luxusními hotely, penziony a příjemnými apartmány. Většina ubytování je situována v blízkosti canyonu, takže se můžete těšit na úchvatné výhledy. Pokud hledáte něco skutečně jedinečného, pronájem ubytování v tradičních mingrelovských domech v oblasti může být vaším vstupenkou do západogruzínské kultury.

Kromě ubytování Martvili Canyon nabízí mnoho aktivit a zábavy. Největší atrakcí oblasti je samozřejmě canyon s celou řadou krásných vodopádů a jezer. Můžete se vydat na pěší turistiku, projížďku lodí nebo si pronajmout kánoe, aby se více ponořili do krás přírody. V blízkosti canyona se nachází také několik krásných jezer a památek, jako jsou například kláštery a pevnosti.

Celkově nabízí ubytování v Martvili Canyon skvělou základnu pro objevování západní Gruzie. Pokud hledáte luxusní a komfortní ubytování s krásným výhledem na canyony, Martvili Canyon je pro vás ideální volbou. Pokud jste přívrženci kultury a historie, záběr je rovněž široký. Ať už patříte mezi milovníky přírody nebo kultury, Martvili Canyon vám určitě nabídne to, co hledáte.


Nejčastější dotazy a odpovědi Gruzie Martvili Canyon


Dotaz: Kde se nachází Martvili Canyon?
Odpověď: Martvili Canyon se nachází v regionu Samegrelo, v západní Gruzii.

Dotaz: Jaké jsou otevírací hodiny Martvili Canyon?
Odpověď: Martvili Canyon je otevřen denně od 9:00 do 18:00 (v letní sezóně může být otevřeno déle).

Dotaz: Jaká je cena vstupného do Martvili Canyon?
Odpověď: Vstupné do Martvili Canyon je 15 lari (asi 185 Kč) pro dospělé a 5 lari (asi 62 Kč) pro děti.

Dotaz: Je nutné si předem zakoupit vstupenky do Martvili Canyon?
Odpověď: Vstupenky na Martvili Canyon si není potřeba kupovat předem, lze je zakoupit na místě.

Dotaz: Jak dlouho trvá prohlídka Martvili Canyon?
Odpověď: Prohlídka Martvili Canyon trvá přibližně hodinu a půl až dvě hodiny.

Dotaz: Je nutné si vzít s sebou vhodnou obuv a oblečení pro prohlídku Martvili Canyon?
Odpověď: Ano, je vhodné mít s sebou pohodlnou obuv a oblečení, které neproklouzne a vydrží vlhkost.

Dotaz: Je v Martvili Canyon možné se koupat?
Odpověď: Ano, v Martvili Canyon je možné se koupat, ale pouze v určitých částech.

Dotaz: Jaký je nejlepší způsob, jak se dostat do Martvili Canyon?
Odpověď: Nejlepší způsob, jak se dostat do Martvili Canyon, je autobusem nebo autem z Kutaisi, které se nachází asi 45 km od Martvili.


Letenka Gruzie Martvili Canyon


Letenka do Gruzie je dnes velmi cenově dostupná a mnoho cestovatelů se rozhoduje právě pro tuto zemi jako svůj cíl. Jedním z nejatraktivnějších míst ke navštívení v Gruzii je Martvili Canyon, který se nachází v Imeretské oblasti.

Martvili Canyon je úžasným přírodním zázemím, které kombinuje překrásné skalní útvary, vodopády a průzračnou vodu s nepopsatelnou krásou okolní krajiny. Tento canyon je také znám pro svou historii, protože se v něm nachází mnoho různých archeologických nálezů.

Co se týče dopravy, turisté obvykle hledají letenky na letiště Kutaisi nebo Tbilisi, odkud se mohou vydat na cestu do Martvili Canyonu. Po příjezdu do Gruzie si turisté mohou půjčit automobil, kterým se dostanou až do Martvili Canyonu, nebo využít místní dopravy.

Pro návštěvu Martvili Canyonu doporučujeme letět v období od května do září, kdy je počasí mírné a návštěva tohoto krásného místa je nejvíce příjemná.

Martvili Canyon nabízí návštěvníkům nádherný zážitek a nezapomenutelnou přírodní krasu. Tento krásný kout přírody v Gruzii určitě stojí za návštěvu a letenka do Gruzie je tedy ideálním krokem pro vaše další dobrodružství v těchto neuvěřitelných krajích.


Dovolená Gruzie Martvili Canyon


Gruzínsko je zemí krásných hor, úchvatných pobřeží a údolí skrytých v malebných krajinách. Jedním z nejkrásnějších míst, které Gruzínsko nabízí, je Martvili Canyon.

Martvili Canyon se nachází v regionu Samegrelo, severozápadně od země. Údolí Martvili Canyon je úchvatné a přitahuje návštěvníky z celého světa. Údolí se nachází na soutoku řek Abashis Dila a Martvili a přírodní scenérie je velmi kouzelná. Můžete se zde projít po celoročně se držících kapradinách a hledat místa, kde se skalní stěny třpytí v slunečních paprscích.

Stejně jako většina přírodních krás Gruzie, i Martvili Canyon má svoji historii. Kdysi to bylo oblíbené místo pro místní obyvatele, kteří se sem přišli občerstvit a relaxovat. V období Sovětského svazu pak byla oblast uzavřena a nyní se zase opět otevřela pro turisty.

Pro návštěvníky jsou v Martvili Canyonu k dispozici plavení v kánoi a jiné vodní aktivity. Soutok obou řek vytváří několik kaskád a vodopádů a všech těchto krás se lze nejlépe pokochat na lodičkách. Plavba kanyonem trvá asi hodinu a půl, i když pokud si chcete na místech, která vás zaujmou, odpočinout, můžete plavbu prodloužit.

Dalším možným aktivitou v Martvili Canyonu je procházka po okolním krajině, která vám umožní obdivovat krásu z dálky. Kanyon se nachází v národním parku, a tak máte možnost vidět mnoho jiných zvířat, jako jsou čápi, dravci, vydry a další. V Martvili Canyonu se nachází i několik jeskyní, které jsou pro turisty přístupné.

Pokud chcete na dovolené zažít něco opravdu úchvatného, navštivte Martvili Canyon. Jedná se o kus přírody, který si zaslouží vaší pozornost a kde si budete moci odpočinout od ruchu města a užít si nezapomenutelné zážitky.


Počasí Gruzie Martvili Canyon


Martvili Canyon je krásné místo nacházející se v západní části Gruzie. Pohádkové scenérie, průzračná voda a skalnaté stěny rozhodně stojí za návštěvu. Ale jaké je vlastně počasí v této oblasti?

Martvili Canyon má charakteristické subtropické klima s vysokými letními teplotami a mírně teplými zimami. Průměrná teplota v létě dosahuje 30°C, zatímco v zimě klesá asi na 10°C. Nejvíce srážek pada v průběhu podzimu a zimy, avšak i v létě se zde mohou vyskytnout deštivé dny.

Pokud přemýšlíte o návštěvě Martvili Canyonu, nejlepší období k návštěvě je od května do září. V této době je počasí příjemné, slunce svítí a voda je dostatečně teplá na to, aby jste se mohli koupat. Je však třeba si uvědomit, že v létě může být v této oblasti velmi dusno a horko.

Zimní měsíce jsou v Martvili Canyonu chladné a deštivé. Avšak pokud jste fanoušci zimních sportů, můžete zde najít ideální podmínky pro lyžování a snowboarding v nedalekém ski areálu.

V každém případě byste při návštěvě Martvili Canyonu měli být připraveni na všechny klimatické podmínky. Doporučujeme si vzít s sebou dostatek ochranných prostředků proti slunci v létě, stejně jako teplé oblečení v zimě. Každopádně nezáleží na tom, jaké počasí právě vládne - Martvili Canyon stojí za to navštívit v jakémkoli ročním období.


Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 % spokojených zákazníků

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Prohledat letenky