Objevte nejlevnější lety

Jordánsko Ma'in Hot Springs

Nejčastější dotazy a odpovědi Jordánsko Ma'in Hot Springs


Dotaz: Jaké jsou aktivity nabízené v resortu Ma'in Hot Springs v Jordánsku?
Odpověď: Resort nabízí mnoho aktivit, jako například turistiku a výlety do okolí, plavání v minerálních pramenech, sauny, masáže a wellness procedury.

Dotaz: Jaké jsou ceny za ubytování v resortu Ma'in Hot Springs v Jordánsku?
Odpověď: Ceny se mohou lišit v závislosti na sezóně a typu pokoje. Nicméně, cena za standartní pokoj začíná na 200 EUR za noc.

Dotaz: Jak se dostat do resortu Ma'in Hot Springs?
Odpověď: Nejjednodušší způsob, jak se dostat do resortu, je letem do mezinárodního letiště Queen Alia a poté buď pronájem auta nebo taxi. Resort se nachází asi 60 km od letiště.

Dotaz: Je možné rezervovat pro rodinu v resortu Ma'in Hot Springs v Jordánsku?
Odpověď: Ano, resort nabízí ubytování pro rodiny a mnoho aktivit pro děti.

Dotaz: Jaké wellness procedury nabízí resort Ma'in Hot Springs?
Odpověď: Resort nabízí mnoho wellness procedur, jako například klasickou masáž, masáž lávovými kameny, alpskou aromaterapii, reflexologii a mnoho dalších.


Dovolená Jordánsko Ma'in Hot Springs


Jordánsko je známé svými úžasnými turistickými a historickými atrakcemi, ale má také něco k oslavě – termální prameny, které se těší celosvětovému uznání. Mezi nejlepší termální prameny v Jordánsku patří Ma’in Hot Springs, které se nachází na východě Jordánska.

Ma’in Hot Springs jsou oblíbeným cílem pro mnoho turistů, kteří přijedou do Jordánska. Termální prameny se nacházejí v údolí Jordánu, které se rozkládá na východ od města Džeráš. Tyto prameny jsou považovány za úžasnou přírodní lázeň – prameny tu vyvěrají z podzemí a teplota vody se v nich pohybuje kolem 45-60 °C. Voda v těchto pramenech obsahuje mnoho minerálů, jako je například síra, hořčík či vápník, které mají pozitivní účinky na tělo. Například síra je skvělá pro pokožku, má protizánětlivé a antioxidační účinky.

Ma’in Hot Springs jsou ideálním místem pro odpočinek a uvolnění se. Zde si můžete užít různé druhy masáží, jako je tradiční thajská masáž, ale i jordánskou či fytoterapeutickou masáž. Kromě toho, Ma’in Hot Springs poskytují také bláto se zázračnými vlastnostmi – na bázi této látky se provádí také regenerační a detoxikační procedury.

Pro milovníky historie je v okolí lázní také mnoho navštíveníhodných míst. Nejznámější jsou pravděpodobně archeologické zbytky města Džeráš, které pochází ze 3. století před n. l. Kromě toho, jsou tu také kruhovité stavby – bejtínky, které tvořily v minulosti místa pro setkávání a konání trhů.

Návštěva Ma’in Hot Springs je skvělým zážitkem pro všechny. Tyto termální prameny uklidní tělo i mysl a budete mít pocit, jako byste byli na jiném světě. Tak proč nevyrazit na dovolenou do Jordánska a vychutnat si všechno, co tento úžasný kout světa nabízí?


Počasí Jordánsko Ma'in Hot Springs


Jordánsko je země s rozmanitou přírodou a klimatem. V oblasti Ma’in se nacházejí horké prameny, které jsou jedním z nejznámějších lázeňských míst v zemi.

Horké prameny v oblasti Ma’in se nacházejí v překrásné krajině v blízkosti malebného kaňonu Wadi Mujib. Voda v pramenech má teplotu okolo 45°C a slavné jsou pro své léčebné účinky. Místní lidé využívají teplé vody při léčbě tělesných bolestí, zánětů, dýchacích potíží a kůži. Voda z těchto pramenů obsahuje hojnost minerálů a je považována za jednu z nejúčinnějších terapií pro mnoho nemocí.

Kromě léčivých účinků jsou horké prameny v oblasti Ma’in oblíbeným místem pro relaxaci a odpočinek. Lázně nabízejí množství služeb a aktivit, jako jsou vyhlášené masáže, vířivky, bazény a sauny. Kromě toho jsou zde různé typy ubytování, od luxusních hotelů až po venkovské apartmány, takže si každý návštěvník může najít to svoje.

Jednou z dalších míst, která stojí za návštěvu, jsou blízké pouště, které jsou ideální pro dobrodružné a adrenalinové aktivity. Návštěvníci si mohou pronajmout terénní vozidlo a projíždět se v písčitých dunách, pořídit si jízdu na koni nebo tradiční arabské „camel trek“. Kromě toho jsou zde různé turistické trasy, které jsou ideální pro výlety do okolní krajiny. Navštívit můžete také blízké pustině v oblasti Wadi Rum, které poskytují jedinečné zážitky dobrodruhům, milovníkům přírody a všem, kteří touží zažít bohatou historii této oblasti.

Vzhledem k tomu, že se horké prameny atypického Jordánska Ma'in nachází v oblasti vysokých hor a okolní krajina dodává místu jedinečnost, vznikají zde netradiční projekty a objekty, jako například terénní bazény, které dodávají místu nádech soukromí a klidu, což je ideální pro přátelské setkání nebo soukromou večeři a oslavu.

Zkrátka, Jordánsko Ma'in Hot Springs nabízí nezapomenutelné zážitky a terapie v nádherném prostředí. Pokud plánujete návštěvu této země, nenechte si ujít jedinečnou příležitost odpočinout si od každodenního shonu a zažít podmanivou atmosféru místních horkých pramenů a okolní pouště.


Letenka Jordánsko Ma'in Hot Springs


Jordánsko je země plná krásných památek, země plná historie a přírodních záznamů, a to jak s nízkými tak vysokými nadmořskými výškami. Mezi ně patří Maledivy krásné pláže v Rudém moři a relaxace v Ma'in Hot Springs.

Když si představíte Jordánsko, nejspíš si představíte skalní město Petra a poušť Wadi Rum. Ale Jordánsko mí právě tolik více nabízí! Jedním z nejlepších příkladů přírodních záznamů v Jordánsku jsou křišťálově čistá termální jezera a vodopády v Ma'in Hot Springs.

Ma'in Hot Springs se nachází v blízkosti města Madaba, jen asi 60 km od hlavního města Ammánu. Je to krásné tajemné místo s bohatou historií, které bylo známé již v římské době. Odtud pochází i název 'Hammamat Ma'in', což znamená lázně Ma'in.

Termální jezera zde mají léčivé účinky a lázně byly v I. století po n. l. vyhlášené jako místo pro léčení. Kromě léčebné funkce lázní je zde také pramenitě krásná příroda. Ma'in Hot Springs nabízí nádherné hory a zelené údolí, které je okouzlující zážitek pro turisty.

Pokud sem přijedete, získáte zážitek doopravdy ohromujících skutečností. Můžete si zde odpočinout a vychutnat si krásnou přírodu ve spojení s lázeňským léčením. Kromě toho tu najdete také velké množství atrakcí, jako je pěší turistika, horská kola, canyoning a mnoho dalšího.

Akce se konají celoročně a turisté mohou navštívit Ma'in Hot Springs kdykoli chtějí. Kromě vodopádů a lázní je možné navštívit také přírodní rezervaci Ajloun, kde se nachází nádherná jezera, vodopády a mnoho dalších přírodních krás.

Hledáte nová a zajímavá místa, která jsou plná přírodních krás a historických památek? Pak byste neměli nechat ujít příležitost navštívit Ma'in Hot Springs a zažít jedno z nejkrásnějších a nejrelaxačnějších míst Jordánska!


Ubytování Jordánsko Ma'in Hot Springs


Jordánsko je země plná přírodního bohatství, a jedním z mnoha pokladů, které tato destinace nabízí, jsou Ma'in Hot Springs. Tyto horké prameny, ležící asi 120 kilometrů od hlavního města Ammánu, nabízejí návštěvníkům luxusní ubytování a nezapomenutelný zážitek.

Ma'in Hot Springs jsou díky svému geologickému původu a minerálnímu složení ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. Voda v pramenech má vynikající terapeutické účinky, které jsou využívány již po staletí. Navíc, voda má i blahodárné účinky na celkové zdraví, od detoxikace po omlazení kůže. Osvěžte se ve vodě s teplotou až 45 stupňů, která má antioxidační, protizánětlivé a zklidňující účinky.

Jsou zde nabízena dvě ubytovací zařízení s pohledem na horké prameny, Evason Ma'in Hot Springs a Six Senses Spa. Evason Ma'in Hot Springs má 97 pokojů ve stylu beduínského příbytku, šest bazénů a restauraci s velkým výběrem jídel z místní kuchyně. Six Senses Spa je luxusní resort s 97 pokoji, který se pyšní svými nejnovějšími technologiemi, jako je podvodní hudba během relaxačních procedur a interaktivní stoly v restauraci.

Každé ubytování je navrženo tak, aby se hosté cítili pohodlně a uvolněně. Interiér je prostorný, elegantní a plný luxusu. Nabízejí se také zajištění všech možných doplňkových služeb, jako jsou masáže, horké koupele, jógová cvičení nebo kulturní výlety.

Pokud hledáte luxusní a zdravotní pobyt, tak je ubytování v Jordánsku Ma'in Hot Springs jasnou volbou. Připojte se k tisícům turistů, kteří každý rok sem míří a užijte si nezapomenutelný pobyt plný relaxace a komfortu. Nechte se omamit krásou tohoto místa a odpočiňte si s rodinou nebo s partnerem. Zaručeně to bude jedno z nejlepších rozhodnutí, které jste kdy učinili.


Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 % spokojených zákazníků

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Prohledat letenky