Objevte nejlevnější lety

Malta Comino

Ubytování Malta Comino


Malta Comino je malý ostrov v Maltském souostroví. Tento ostrov je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidnou a poklidnou dovolenou. Pokud hledáte ubytování, Malta Comino nabízí několik možností, které jsou vhodné pro každého.

Na ostrově Malta Comino nenajdete mnoho hotelů a resortů, ale to vůbec neznamená, že zde nenajdete kvalitní ubytování. Na Cominu se nachází několik malých hotelů a ubytování v soukromí, které nabízí pohodlné a bezstarostné ubytování.

Jedním z nejlepších hotelů na Cominu je hotel Comino. Tento luxusní hotel se nachází na břehu ostrova s krásným výhledem na moře. V hotelu najdete bazén, restauraci a další zařízení. Pokojové služby jsou k dispozici po celý den a personál je vstřícný a přátelský.

Dalším skvělým ubytováním, které lze najít na Cominu, jsou apartmány s výhledem na moře. Tyto apartmány nabízejí příjemné a soukromé ubytování, kde si můžete vychutnat krásný výhled na moře. Výhodou apartmánů je, že si můžete připravit vlastní jídlo, což je velmi praktické.

Na ostrově Comino se také nachází několik campů. Tyto kempy jsou velmi levné a nabízejí základní ubytování. Pokud rádi cestujete s vlastním stanem nebo karavanem, pak jsou campy dobrým řešením. V kempu najdete i zázemí, jako jsou kuchyně, sprchy a toalety.

Kromě těchto variant můžete najít ubytování i přímo u místních obyvatel. Toto ubytování je levné a velmi zajímavé pro ty, kteří se chtějí seznámit s místní kulturou.

Závěrem lze říci, že Malta Comino nabízí kvalitní a různorodé ubytování pro každého. Ať už hledáte luxusní hotel nebo levné ubytování, na Cominu najdete to, co hledáte. Navštivte tento krásný ostrov a užijte si svou dovolenou v pohodlí a klidu.


Letenka Malta Comino


Letenka na Maltu je popularním způsobem, jak se dostat na tuto nádhernou ostrovní zemi ve Středozemním moři. Nicméně, existuje mnoho dalších méně známých ostrovů, které stojí za návštěvu, jako například Comino.

Comino je nejmenší z tří hlavních ostrovů v Maltě a leží mezi Maltou a Gozem. Ostrov má pouze 3,5 km² a je domovem pouhým 4 obyvatelům. Comino je také známý díky svému Modrému Lagúnu, který je jedním z nejkrásnějších míst na Maltských ostrovech a je oblíbeným místem pro turisty, kteří sem přijíždějí, aby si užili slunečního svitu a křišťálově čisté moře.

Z Maltézského hlavního města Valletty lze snadno nalézt letenky na Comino. Let z Valletty trvá pouze 20 minut a během této krátké doby můžete stát své nohy na krásných plážích Comina.

Comino se také řadí mezi ostrovy, kde je jasně vidět Dublovanou věž řádu sv. Jana. Tato věž byla postavena v roce 1618, kdy na ostrov přicházeli piráti. Dnes je věž vyhlídkovou a turistickou atrakcí a nabízí krásné výhledy na okolní moře.

Když si zajistíte letenku na Comino, nezapomeňte přinést si plážové potřeby, protože zde uvidíte některé z nejkrásnějších pláží v Maltě. Ty jsou oblastí plavby kurýrských ferií a lodí a chybí jim turistické vybavení. Přestože jsou tyto pláže nádherné, doporučujeme, aby si každý turista, který se chce tamto místo navštívit, vzal vlastní pitnou vodu a jídlo.

Letenky na Comino jsou cenově dostupné a zajišťují vám možnost návštěvy tohoto malebného ostrova. Pokud chcete uniknout civilizaci a užít si klidné dny bez rušivých elementů, pak je Comino pro vás to pravé místo. Takže zarezervujte si letenku na Comino ještě dnes a užijte si krásné přímořské scenérie!


Dovolená Malta Comino


Pokud hledáte exotickou destinaci pro svou dovolenou, rozhodně nezapomeňte na malé evropské ostrovy Malta a Comino. Tyto malé ostrovy v Středozemním moři jsou domovem neuvěřitelného množství zajímavých památek, přírodních krás a přátelských lidí.

Malta je ostrov s bohatou historií a kulturou, kde najdete neuvěřitelné množství památek, ať už jde o dědictví římského impéria nebo o vliv arabského období. Zdejší památky vás zavedou do jiného světa, kde všechno naoko stojí stále a je možné se kochat krásnou gotickou architekturou ve městečkách a katedrálách.

Na druhém ostrově - Comino, můžete prožít dovolenou v úplném klidu a relaxu. Jedinečné krystalkově průzračné vody, přátelské lidi a krásné pláže s pozvolným vstupem do moře, to vše Vás nechá vynořit se z každodenního shonu. Comino je ideálním místem na pobyt pro ty, kteří hledají odpočinek, ale také pro ty, kteří milujú vodní sporty jako například potápění nebo windsurfing.

Po celý rok zde panuje příjemné středomořské klima se spoustou slunce a vláhy, což je ideální počasí pro průzkum ostrovů. Malta a Comino jsou celoročně otevřené pro turisty, ale nejlepší období pro návštěvu je od května do října, kdy se můžete těšit na teplejší teploty a stále krásnou modrou oblohu.

Na Maltě dovolená nepatří mezi ty nejlevnější, ale výhodou je, že se zde můžete ubytovat nejen v luxusních hotelech, ale také v menších penzionech a apartmánech, které nabízejí nižší ceny, ale přesto kvalitní servis. Na druhé straně, Comino převážně nabízí luxusní ubytování na exkluzivních místech.

Pokud jste milovníci dobrého jídla, na Maltě nebudete zklamáni. Nachází se zde mnoho skvělých restaurací nabízejících nejen místní speciality, ale i jídla z celého světa. Ať už máte chuť na ryby, mořské plody, maso, nebo výborné tradiční pokrmy, na Maltě najdete vše, co Vaše srdce požaduje.

Celkově řečeno, Malta a Comino jsou úžasnou destinací pro ty, kteří hledají nejen dovolenou, ale i historii, kulturu, přírodní krásy a nadýchaný relax. Návštěva těchto ostrovů Vás zcela určitě nezklame!


Nejčastější dotazy a odpovědi Malta Comino


1. Jaké jsou nejlepší pláže na Maltě a Cominu?
Nejlepší pláže na Maltě jsou Golden Bay, Mellieha Bay, St. Peter's Pool a Għajn Tuffieħa. Na ostatním ostrově Comino stojí za návštěvu pláže Blue Lagoon a Santa Marija Bay.

2. Kdy je nejlepší doba na návštěvu Malty a Comina?
Nejlepší doba na návštěvu Malty a Comina je od dubna do června a od září do října, kdy jsou teploty příjemné a turistický ruch není příliš silný.

3. Jaká je místní měna a kde si mohu vyměnit peníze?
Místní měnou je euro. Peníze si můžete vyměnit v bankách, směnárnách nebo v některých hotelích.

4. Je potřeba vízum pro vstup na Maltu?
Občané EU a mnoha dalších zemí nemusí žádat o vízum pro vstup na Maltu na dobu kratší než 90 dnů. Další informace získáte na vládních webových stránkách nebo v konzulární kanceláři.

5. Jak se dostanu na Comino?
Comino je nejlépe dostupný lodí z přístavu na ostrově Malta nebo z přístavu na ostrově Gozo.

6. Jaké jsou nejlepší aktivity na Maltě a Cominu?
Mezi nejlepší aktivity na Maltě a Cominu patří prohlídka historických památek, potápění, plavba po okolních ostrovech, vodní sporty a turistika v přírodních oblastech.

7. Kde se dobře nají na Maltě a Cominu?
Na Maltě a Cominu se najde mnoho skvělých restaurací nabízejících místní speciality, jako je vařený kanec, ryby, krůta nebo octopus.

8. Jaké jsou nejlepší místa k ubytování na Maltě a Cominu?
Výběr ubytování na Maltě a Cominu je velmi široký a zahrnuje vše od luxusních hotelů až po levné hostely. Nejlepší místo k ubytování závisí na vaší preferenci a rozpočtu.

9. Jaká je doprava na Maltě a Cominu?
Na Maltě a Cominu je možné se dopravovat autobusy, taxi nebo pronajatým autem nebo skútrem. Na ostrově Malta je také k dispozici pravidelná linka metra.

10. Kde si koupím suvenýry a památky na Maltě a Cominu?
Na Maltě a Cominu najdete mnoho obchodů se suvenýry nabízejících tradiční výrobky, jako jsou džbány, sklo a různé druhy kamenů a minerálů. Najdete také mnoho obchodů s výrobky ze zemědělství, jako jsou med a olivový olej.


Počasí Malta Comino


Malta a Comino jsou obě krásná místa, kde se můžete těšit na slunce, moře a historii. Tyto ostrovy jsou skutečně klenotem v jižní části Středozemního moře a jsou známé svým teplým a slunečným počasím.

Pokud se chystáte na dovolenou na Maltu nebo Comino, je důležité vědět, jaké počasí zde očekávat. Průměrná teplota na obou ostrovech se pohybuje mezi 20 a 30 stupni Celsia, což znamená, že průměrná sezóna trvá od dubna do října.

V létě mohou teploty dosáhnout až 40 stupňů Celsia a to je obvykle doprovázeno vysokou vlhkostí. Pro ty, kteří milují pláže a vodní sporty, je to ideální počasí, ale pokud nejste zvyklí na horko, může být trochu náročné.

Zima na Maltě a Cominu je velmi mírná, s průměrnou teplotou okolo 16 stupňů Celsia. To znamená, že bývá stále možné se koupat v moři a vyrazit na procházky po ostrově. Nicméně, v noci mohou teploty klesnout až k 10 stupňům, takže si určitě vezměte s sebou nějaký ten svetr a bundu.

Jaro a podzim jsou krásnými časy na Maltě a Cominu, kdy jsou teploty mírnější a turistická sezóna je méně rušná. Denní teploty se obvykle pohybují mezi 20 a 25 stupni, což je ideální počasí pro procházky po ostrově, návštěvu památek a prozkoumání místní kuchyně.

Obecně platí, že počasí na Maltě a Cominu je velmi příznivé a slunečné. Pokud však nejste zvyklí na velmi horké teploty, může být lepší se vyhnout létu a jet na dovolenou v jiné roční době. V každém případě vás zde určitě čekají krásné pláže, historické památky a nádherné scenérie.


Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 % spokojených zákazníků

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Prohledat letenky