Objevte nejlevnější lety

Portoriko Culebra Island

Dovolená Portoriko Culebra Island


Pokud hledáte tropickou dovolenou plnou krásných pláží a přírody, pak je Portoriko a Culebra Island tou správnou volbou pro vás. Toto karibské ostrovní území nabízí nádherné bílé písečné pláže, průzračné mořské vody a korálové útesy.

Culebra Island je nejmenší ze tří hlavních ostrovů Portorika, ale nejvíce obdivovanou pro své pláže jako Flamenco Beach a Playa Tamarindo. Flamenco Beach je jednou z nejkrásnějších pláží v Karibiku s bílým pískem a křišťálově čistou vodou. Kromě užívání sluníčka a koupání, nabízí pláž také mnoho vodních sportů jako šnorchlování, potápění, kajakářství nebo jízdu na prknech.

Dalšími populárními plážemi na Culebra Island jsou Playa Tamarindo, Pláž Zoni, Carlos Rosario Beach a Playa Flamenco. Většina z těchto pláží nabízí k dispozici také restaurace, bary a občerstvení.

Culebra Island je také domovem pro přírodní rezervaci Culebra National Wildlife Refuge, který je domovem pro mnoho druhů ptáků a mořských živočichů. Rezervace nabízí možnost procházek po břehu moře, šnorchlování v korálových útesech, nebo pozorování nádherných pláží a skalnatých klifů.

Dále můžete navštívit i město Dewey, hlavní město Culebra Island, které nabízí mnoho obchodů a restaurací. Můžete si zde vyzkoušet místní speciality jako ryby, krevety, a nápoje z kokosových ořechů.

Cestování na Culebra Island z většiny míst Portorika je možné po silnici a trajektem, nebo letadlem. Na ostrově samotném se přesouváte nejlépe pěšky, na kole nebo na skútru.

Culebra Island je ideálním místem pro dovolenou full of sun, sand and sea. Hovoří mnoho o tom, že je to nejkrásnější ostrov je však lepší si vytvořit vlastní zážitek. Tak proč byste si tuto krásu nezkusili sami na vlastní kůži?


Letenka Portoriko Culebra Island


Portoriko Culebra Island je malý přístav, který se nachází v Karibiku. Leží východně od Portorika, na jeho jižním pobřeží. Toto ostrovní město je domovem mnoha lidí, kteří žijí v přirozeném kráse tropického ostrova a obklopeni azurovým mořem. Jedním z nejlepších způsobů, jak se dostat na tento ostrov, je cestou letadlem. V tomto článku se podíváme na letenky na Portoriko Culebra Island a co od této destinace očekávat.

Culebra Island je malebným ostrovem v Karibiku, kde najdete nádherné pláže, které jsou vyhlášené po celém světě. Přestože se jedná o malý ostrov, najdete zde mnoho turistických atrakcí a nádherných přírodních scenérií. Malý a krásný ostrov získává na popularitě a stává se oblíbeným místem pro turisty z celého světa. Culebra Island je útulnou a přátelskou destinací, což je důvod proč sem tolik lidí rádo přijíždí.

Letadlo je nejrychlejší a nejkomfortnější způsob, jak se dostat na Culebra Island. Existuje mnoho dopravců, kteří létají do Portoriko, ale pro přímý let na Culebra Island musíte najít leteckou společnost, která létá přímo na tento ostrov. Existují dvě možnosti, jak se dostat na Culebra Island - lodí a letadlem. Let s přímým letu na Culebra Island trvá jen necelou hodinu.

Cena letenky na Culebra Island se může lišit v závislosti na ročním období a na vašem odletovém místě. Většinou lze najít letenku za cenu od 100 do 200 dolarů. Toto je průměrná cena, ale může se lišit podle sezóny cestování a počtu letů k dispozici. Nejlepší způsob, jak najít nejlevnější letenky na Culebra Island, je být velmi flexibilní s termínem odletu. Pokud máte jasnou představu, kdy chcete cestovat, ujistěte se, že si tyto letenky zarezervujete co nejdříve, abyste mohli dopravu zajišťovat s včasným předstihem a tím zažívat pohodlnou a snadnou cestu.

Při návštěvě Portorika Culebra Island není třeba si dělat starosti s oblečením, protože po celý rok tu panuje tropické počasí. Oblečte se pohodlně, abyste si užili každou minutu svého pobytu. Při balení si nezapomeňte vzít plavky, sluneční brýle, opalovací krém s vysokým ochranným faktorem, klobouk a lehké boty. Pokud plánujete strávit celý den na pláži, bezstarostně se koupat a opalovat, měli byste si s sebou také vzít piknikovou košárku.

Na letenku Portoriko Culebra Island se vydejte, pokud chcete zažít neuvěřitelnou tropickou dovolenou. Zajímavá příroda, nádherné pláže a relaxace vám poskytnou nezapomenutelný zážitek, který si budete pamatovat po celý život. Cestujte s leteckou společností, která Vám poskytne všechny pohodlnosti a je připravena splnit všechny vaše požadavky, aby Vaše cesta byla dokonalá.


Ubytování Portoriko Culebra Island


Portoriko je ostrov v Karibiku, který je známý svými krásnými plážemi a úchvatnými výhledy. Mezi těmito plážemi se nachází i malý ostrov Culebra Island, který jistě nadchne všechny milovníky turistiky a těch, kteří hledají unikátní zážitky.

Pokud plánujete pobyt na Culebra Island, měli byste si zarezervovat ubytování předem. Naštěstí to znamená, že máte mnoho možností, jak najít ideální místo pro vás a vaše spolucestující.

Možnosti ubytování

Na Culebra Island, jakož i na portorických plážích obecně, najdete velké množství malých penzionů, apartmánů a přívěsných vozíků, které se dají najmout. Kromě toho lze najít i luxusní hotely pro ty, kteří si chtějí užít více pohodlí.

Pokud se rozhodnete pro ubytování v penzionu, můžete se těšit na pohodlnou a čistou čtvrť, kde bude snad dostatek místa a soukromí. Tyto penziony jsou často cenově přijatelné a mohou být ideální pro ty, kteří chtějí prozkoumat Culebra Island na vlastní pěst.

Tipy pro ubytování

Jednou z nejlepších možností na Culebra Island je Culebra Beach Villas. Tento hotel poskytuje skvělý výhled na záliv a slunečnou terasu. Kromě toho nabízí i vybavení jako klimatizaci, televizi a Wi-Fi zdarma. Pokud hledáte výhled na otevřené moře, doporučuje se opustit tento hotel a pokračovat na východ k Flamenco Beach, kde se nachází mnoho možností pro snadné ubytování.

Další možností je to, si najmout Airbnb nebo místní pronájem. To vám nabídne maximální soukromí během vašeho pobytu. Tyto ubytování bývají většinou umístěny mezi domy tamních obyvatel. Majitelé těchto bytů pomáhají s tipy na nejlepší kulinářské zážitky nebo naplánováním dalších aktivit.

Ať už vyberete jakýkoli typ ubytování, věřte, že si užijete nádherný výhled na půvabné pláže a křišťálově průzračné moře. Culebra Island je ideální destinací pro zážitkovou dovolenou na Karibském pobřeží.


Nejčastější dotazy a odpovědi Portoriko Culebra Island


1. Jaký je nejlepší způsob, jak se dostat na Culebru Island?

Nejlepší způsob, jak se dostat na Culebru Island, je letadlem nebo lodí. Existují pravidelné lety z San Juanu a lodě z Fajardu a Ceiby.

2. Jaké jsou nejoblíbenější aktivity na Culebru Island?

Nejoblíbenější aktivity na Culebru Island zahrnují koupání, potápění, šnorchlování a prohlídky ostrova.

3. Kde se dá najít ubytování na Culebru Island?

Na Culebru Island se dá najít ubytování v hotelích, apartmánech, penzionech a kempingových místech.

4. Jaké jsou nejlepší pláže na Culebru Island?

Nejlepší pláže na Culebru Island jsou Flamenco Beach, Tamarindo Beach a Carlos Rosario Beach.

5. Jaký je nejlepší čas na návštěvu Culebru Island?

Nejlepší čas na návštěvu Culebru Island je od prosince do dubna, kdy jsou teploty příjemné a minimální srážky.

6. Je třeba mít na Culebru Islandu vlastní auto?

Je doporučeno mít na Culebru Islandu vlastní auto, pokud chcete prozkoumat celý ostrov, ale není to nezbytně nutné, můžete použít také taxi nebo dopravu na veřejnosti.

7. Jaká je místní měna na Culebru Island?

Místní měnou na Culebru Island je americký dolar.

8. Jaké jsou nejlepší restaurace na Culebru Island?

Nejlepší restaurace na Culebru Island jsou Zaco's Tacos, El Eden a Mamacitas.

9. Je Culebra Island vhodné místo pro rodiny s dětmi?

Ano, Culebra Island je vhodné místo pro rodiny s dětmi kvůli krásným plážím a klidnému prostředí.

10. Potřebuji vízum na návštěvu Culebra Island?

Ne, americké občanství nevyžaduje vízum na návštěvu Culebra Island. Všichni ostatní návštěvníci musí dodržovat pravidla cestování do Portorika.


Počasí Portoriko Culebra Island


Portoriko je karibský ostrov, který se pyšní naprosto božským počasím po celý rok. Toto krásné místo nabízí nekonečné slunečné dny, které by se daly označit jako dokonalé pro dovolené. Není to ale jen Portoriko. Existuje zde mnoho ostrovů, které by dokázaly překvapit každého turistu, například ostrov Culebra. Tento ostrov se nachází asi 17 mil jihovýchodně od Portorika a nabízí návštěvníkům jedinečný zážitek a velice příjemné počasí.

Culebra Island je známa svými úchvatnými bílými plážemi, například Flamenco Beach, která se nachází na západním pobřeží a má průzračnou vodu a měkký bílý písek. Tento ostrov je výjimečný také svými mnoha druhy tropického rybolovu, což je jedna z nejoblíbenějších aktivit, které mohou návštěvníci vyzkoušet. Kromě toho jsou zde k dispozici různé druhy vodních sportů, jako jsou potápění, šnorchlování, plachtění a další.

Ještě důležitější než aktivita je samozřejmě počasí na ostrově. Culebra Island má velmi mnoho slunečných dní, které se konají po celý rok. Průměrná teplota se pohybuje v lednu okolo 26 stupňů Celsia a v srpnu až kolem 31 stupňů Celsia. Nejnižší teplota je okolo 24 stupňů Celsia a nejvyšší může být až kolem 33 stupňů Celsia. Během letních měsíců bývá vyšší vlhkost, ale díky větru, který proudí z Atlantiku, není pocitová teplota tak vysoká.

Deštivé období trvá od května do listopadu, kdy dochází k sezóně hurikánů a tropických bouří , ale i toto období má své kouzlo. Během této doby se voda stává teplejší a pláže jsou méně rušné, což je ideální pro lidi, kteří chtějí relaxovat a užívat si ostrova s větší mírou soukromí.

Vzhledem k tomu, že Culebra Island je malý ostrov, může se počasí velmi rychle změnit a také se může výrazně lišit na různých místech ostrova. Doporučujeme proto návštěvníkům, aby si s sebou vzali oblečení, které bude vhodné pro různé podmínky, jako jsou ochlazené větry, deštivé počasí a slunce.

Když shrneme všechny tyto faktory, je zcela jasné, proč by měli lidé přemýšlet o návštěvě Portorika a s ním spojené Culebra Island. Toto místo nabízí neuvěřitelné počasí, plné slunečných dní, a zároveň se může pochlubit překrásnou krajinou a nezapomenutelnými zážitky. Pokud tedy plánujete dovolenou, doporučujeme vám Culebra Island - opravdu si to zaslouží!


Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 % spokojených zákazníků

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Prohledat letenky