Objevte nejlevnější lety

Samoa Giant Clam Sanctuary

Nejčastější dotazy a odpovědi Samoa Giant Clam Sanctuary


Dotaz: Kde se nachází Samoa Giant Clam Sanctuary?
Odpověď: Samoa Giant Clam Sanctuary se nachází v oblasti Aleipata na ostrově Upolu v Samoi.

Dotaz: Co je Samoa Giant Clam Sanctuary?
Odpověď: Samoa Giant Clam Sanctuary je útočiště pro perleťové měřice trpasličí a velké na ochranu těchto ohrožených druhů a zlepšení ekosystému v oblasti.

Dotaz: Kdy mohu navštívit Samoa Giant Clam Sanctuary?
Odpověď: Samoa Giant Clam Sanctuary je otevřen pro veřejnost celoročně, ale pro přístup k němu je nutné si rezervovat vstupenky.

Dotaz: Kolik stojí vstupenky do Samoa Giant Clam Sanctuary?
Odpověď: Vstupenky do Samoa Giant Clam Sanctuary stojí 20 WS (samojských tala) pro dospělé a 10 WS pro děti do 12 let.

Dotaz: Jaký je nejlepší čas pro návštěvu Samoa Giant Clam Sanctuary?
Odpověď: Nejlepší čas pro návštěvu Samoa Giant Clam Sanctuary je v období od června do srpna nebo v listopadu, kdy je moře klidné a teploty jsou příjemné.

Dotaz: Co mohu vidět v Samoa Giant Clam Sanctuary?
Odpověď: V Samoa Giant Clam Sanctuary můžete vidět perleťové měřice trpasličí a velké, které jsou v různých barvách a velikostech. Můžete také vidět korály a další mořské živočichy.


Ubytování Samoa Giant Clam Sanctuary


Samoa Giant Clam Sanctuary: Oáza klidu a krásy v Tichomoří

Pokud hledáte jedinečné a exotické místo pro svou další dovolenou, pak neváhejte navštívit Samoa Giant Clam Sanctuary. Tento úchvatný komplex se nachází na ostrově Upolu v Samoe a nabízí návštěvníkům neuvěřitelný zážitek plný klidu, krásy a exotických druhů fauny a flóry.

Samoa Giant Clam Sanctuary je chráněné mořské území, kde se nachází rozsáhlé korálové útesy, rybí stáda a mnoho míst, kde můžete pozorovat obrovské lastury. Turisté se tu mohou procházet po krytých stezkách, které vás zavedou do srdce samotného svatostánku. Jedinečným zážitkem pro návštěvníky je pozorování zářícího korálového útesu plného průzračné modré vody a barevných ryb.

V oblasti se nachází i řada speciálně postavených bungalovů pro návštěvníky, kteří chtějí zůstat několik dní. Tyto ubytovací jednotky jsou vybaveny moderním nábytkem a poskytují úžasný výhled na mořský život a okolní přírodu.

Bungalovy jsou plně vybaveny prvotřídním zařízením, včetně klimatizace, stolních her a televizoru. V každém bungalovu je také kuchyňský kout, kde se hosté mohou sami vařit, pokud si to přejí. Samozřejmostí je i koupelna s teplou vodou.

Samoa Giant Clam Sanctuary však nabízí mnohem více než jen krásné ubytování a odpočinek v přírodě. Můžete si tu například objednat prohlídku ostrova a vidět místní památky, nebo si vyzkoušet tradiční výrobu kokosového oleje. K dispozici je také řada vodních sportů, jako je šnorchlování, potápění nebo plavání s delfíny.

Návštěva Samoe Giant Clam Sanctuary je nejen relaxačním zážitkem, ale také vzácným příležitostí k prozkoumání nejkrásnějších oblastí Tichomoří. Určitě si tu najdete aktivitu, která vám přinese nezapomenutelný zážitek.

Samoa Giant Clam Sanctuary je tedy tou správnou volbou pro ty, kteří hledají místo, kde si odpočinou od ruchu každodenního života a ochutnají neuvěřitelnou atmosféru Tichomoří. Pokud se rozhodnete pro návštěvu, určitě si tu užijete nejlepší dovolenou svého života.


Dovolená Samoa Giant Clam Sanctuary


Dovolená Samoa Giant Clam Sanctuary

Pokud hledáte místo pro originální dovolenou plnou přírodních krás, slunce a klidu, pak byste měli zavítat do Samoa Giant Clam Sanctuary. Toto místo vám nabídne nejen krásné pláže a dokonalé zázemí, ale také jedinečné zážitky z pozorování obřích mušlí.

Sanctuary se nachází na západním pobřeží ostrova Upolu a je součástí světoznámého touristického resortu Coconuts Beach Club Resort & Spa. V Sanctuary se nebudete nudit, protože nabízí velké množství aktivit, jako jsou šnorchlování, přírodní túry, plavby lodí, ale také možnost vidět a dokonce podívat se na obří mušle.

Tento Sanctuary je domovem pro největší populace obřích mušlí, které zde najdete více než kdekoli jinde na světě. Mušle se zde úspěšně rozmnožuje, což umožňuje jejich další šíření do světa, ale také zlepšuje environmentální situaci.

Pokud se rozhodnete navštívit Samoa Giant Clam Sanctuary, můžete se setkat s odbornými průvodci, kteří vám pomohou objevit nejlepší místa k šnorchlování a pozorování mušlí, stejně jako ukážou váš vztah k ochraně přírody. Průvodci jsou také špičkovými fotografiemi, kteří vám pomohou zachytit ty nejlepší okamžiky.

Místo je navrženo tak, aby bylo přístupné a bezpečné pro všechny chovatele a kdykoli se můžete objevit v této krásné lokaci.

Navštívení tohoto Sanctuary je nejen zábavné, ale také velmi poučné. Bude to příležitost potkat mnoho lidí z různých koutů světa, kteří ocení stejné zájmy jako vy a zároveň naučit se ochraně tohoto krásného místa.

Celkově řečeno, Samoa Giant Clam Sanctuary nabízí nejen jedinečný zážitek z pozorování obřích mušlí, ale také skvělé zázemí a mnoho aktivit na čistém a krásném místě. Pokud hledáte odpočinek a zážitky spojené s přírodou, neměli byste si tento přírodní klenot nechat ujít.


Počasí Samoa Giant Clam Sanctuary


Samoa Giant Clam Sanctuary se nachází na ostrově Upolu v Tichomoří. Toto svaté místo bylo založeno s cílem ochránit a obnovit populace živočichů a rostlin v místě, kde často dochází k silnému vlivu lidské činnosti. Jednou z hlavních priorit Sanctuary je ochrana obřích lastur zvaných "giant clams".

Počasí v této oblasti je typické pro tropické oblasti – vlhké a horké. Průměrná teplota se pohybuje mezi 25 až 30 stupni Celsia a srážky jsou během celého roku vysoké. Nejde tedy o ideální místo pro turisty, kteří preferují slunečný a suchý pobyt.

V létě, tj. od prosince do února, se průměrná teplota může zvýšit až na 32 stupňů Celsia. Srážky se zvyšují a lze se setkat s tropickými bouřemi, které mohou být nebezpečné pro plavce a námořníky. V zimě, tj. od června do srpna, jsou srážky nižší a průměrná teplota se pohybuje okolo 25 stupňů Celsia.

Všem návštěvníkům Samoa Giant Clam Sanctuary se doporučuje vhodné oblečení, zejména pro ochranu před sluncem a škodlivým UV zářením. Je nutné mít na paměti, že v této části světa se mohou vyskytovat nebezpečné živočichové, jako jsou krokodýli nebo jedovatí hadi. Je tedy důležité dodržovat pokyny a věnovat pozornost bezpečnosti.

Navzdory náročnému počasí se jedná o nádherné místo s jedinečnou atmosférou. Návštěvníci mohou vidět mnoho druhů ryb a korálů, stejně jako obří lastury, které jsou symbolem Sanctuary. Jedná se o krásné a rozmanité místo, které stojí za to navštívit.


Letenka Samoa Giant Clam Sanctuary


Samoa Giant Clam Sanctuary: Obdivujte unikátní a ohrožené druhy

Samoa, malý ostrovní stát v Tichomoří, je domovem několika unikátních druhů, které nelze nalézt nikde jinde na světě. Jedním z nejvýznamnějších objektů zájmu v oblasti je Samoa Giant Clam Sanctuary, což je útočiště pro obrovské plže, kteří jsou ohroženi po celém světě.

Sanctuary byl otevřen v roce 2008 a nachází se v oblasti kempu Falesia, v oblasti, která je bohatá na život. To je, kde se klíště střetávají s korálovými útesy a podmořskými jeskyněmi, vytvářející ideální prostředí pro rozvoj a rozmanitost života pod vodou.

Giant Clams jsou obvykle nalézáni v tropických a subtropických oblastech Pacifiku a Indického oceánu, a žijí v korálových útesech a mělkých zátokách. Tyto plže dorůstají do velikosti až 1,5 metru a váží až na 225 kg, ale bohužel museli v minulosti čelit hrozbám, jako je rybolov a námořní plavby, což vedlo k poklesu jejich populace.

Díky Samoa Giant Clam Sanctuary mají plže možnost regenerovat se a rozvíjet se v bezpečném prostředí. To umožňuje lidem z celého světa vidět tuto úžasnou a ohroženou druhu v jejich přirozenému prostředí a pomáhat s ochranou tohoto zranitelného druhu.

Navštěvování Samoa Giant Clam Sanctuary je nejen zábavná, ale také vzdělávací zážitek. Poskytuje návštěvníkům informace o životě v oblasti a o problémech spojených s ochranou životního prostředí. Zároveň podporuje ekologické cestování a udržitelný rozvoj ostrova.

Pro ty, kteří chtějí podpořit ochranu Samoa Giant Clam, Sanctuary nabízí řadu způsobů, jak pomoci. Například můžete dát dobrovolný příspěvek na programy vzdělávání a ochrany, nebo si můžete zakoupit suvenýry, které podporují tradiční řemesla a kulturu ostrova.

Navštívit Samoa Giant Clam Sanctuary je nejen nezapomenutelný zážitek, ale také umožňuje podporovat vzdělání a ochranu ohrožených druhů. Takže, pokud se chystáte do Tichomoří, nezapomeňte tuto krásnou destinaci zahrnout do svého itineráře!


Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 % spokojených zákazníků

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Prohledat letenky