Objevte nejlevnější lety

Seychely Anse Intendance

Letenka Seychely Anse Intendance


Letenka na Seychely je pro mnoho lidí snem. Tato kouzelná destinace v Indickém oceánu je synonymem pro nekonečné pláže, tyrkysovou vodu a luxusní plážové hotely. Mezi nejkrásnější pláže na Seychelách patří Anse Intendance.

Letiště na ostrově Mahé

Seychely jsou tvořeny 115 ostrovy, z nichž největší je Mahé. Na Mahé se také nachází mezinárodní letiště. Z letiště se lze dostat na Anse Intendance různými způsoby. Nejjednodušší a nejrychlejší způsob je pronajmout si auto a jet po silnici. Trasa z letiště na Anse Intendance trvá zhruba 30-40 minut. Alternativou je využití místních dopravních služeb.

Anse Intendance

Anse Intendance je považována za jednu z nejkrásnějších pláží na Seychelách. Nachází se na jihozápadním pobřeží ostrova Mahé. Pláž je dlouhá zhruba 1,5 kilometru a je obklopena zelení tropického lesa. Voda na pláži je klidná, průzračná a zahřátá. Vzhledem k tomu, že pláž není tak turisticky vyhledávaná, je zde větší klid.

Co vidět v okolí Anse Intendance

V okolí Anse Intendance se nachází mnoho zajímavých míst. Například nedaleko se nachází Botanická zahrada. Zahrada je domovem mnoha exotických rostlin a květů, stejně tak i pestré fauny a flóry. Kromě botanické zahrady se v okolí nachází zajímavé písečné pláže třeba Grand Anse nebo Takamaka Beach.

Luxusní hotely na Anse Intendance

Na pláži se nachází několik luxusních plážových hotelů. Patří sem například Banyan Tree Seychelles, který nabízí luxusní apartmány s vlastním bazénem a vyhlídkou na moře. Dalším luxusním hotelem je Kempinski Seychelles Resort, kde si můžete užít relaxaci v luxusních pokojích a bazénech a vychutnat si gastronomickou nabídku v několika restauracích. Oba hotely jsou ideální volbou pro náročné klienty, kteří si chtějí užít pobyt na Seychelách naplno.

Závěr

Anse Intendance je jednou z nejkrásnějších pláží na Seychelách. Pokud se vydáte na cestu na tuto destinaci, rozhodně byste neměli opomenout návštěvu této nádherné pláže. Na pláži se nachází také řada luxusních hotelů, které poskytují komfortní ubytování a široké spektrum služeb. Anse Intendance zkrátka přináší zážitek, na který nezapomenete.


Počasí Seychely Anse Intendance


Seychelské ostrovy jsou známé svými bílými plážemi, tyrkysovou vodou a exotickou faunou a flórou. Mezi nejkrásnější pláže na Seychelách patří Anse Intendance, která se nachází na jihozápadním pobřeží ostrova Mahé.

Toto místo je obzvlášť populární mezi surfaři díky silným vlnám, které přicházejí z otevřeného oceánu. Pláž se ale také hodí k odpočinku a relaxaci, díky čemuž ji ocení i ti, kteří nevyhledávají adrenalinové zážitky.

Počasí na Seychelách je podobné po celý rok díky poloze ostrovů v tropické oblasti. V Anse Intendance panuje celoročně teplé a vlhké klima s teplotami mezi 24 a 30 stupni Celsia. Nejteplejší měsíce jsou na Seychelách od března do května, kdy teploty mohou dosáhnout až 34 stupňů Celsia. Průměrná roční srážková hodnota se pohybuje okolo 2100 mm, největší srážky padají během období od listopadu do února.

Hlavní sezónou na Seychelách je období od května do září, kdy jsou teploty příjemné a srážky nižší než v dalších měsících. Vzhledem k tomu, že Anse Intendance je oblíbenou turistickou destinací, tato pláž bývá v období hlavní sezóny velmi zaneprázdněná.

Většina návštěvníků Seychel přijíždí v období evropské zimy, tedy od listopadu do dubna. V této době je na Seychelách horko a vlhko, ale jinak jsou podmínky pro turisty velmi příjemné. Pokud plánujete návštěvu Anse Intendance v této době, měli byste si rezervovat ubytování a letenky s dostatečným předstihem, jelikož bývá v této době velký zájem.

Celkově je Anse Intendance skvělým místem pro dovolenou na Seychelách díky krásné pláži a vhodnému počasí. Bez ohledu na to, kdy se na tuto pláž vydáte, určitě si ji užijete.


Nejčastější dotazy a odpovědi Seychely Anse Intendance


1. Jak se dostat na Anse Intendance na Seychelách?
Anse Intendance se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova Mahé. Lze se sem dostat autem z hlavního města Victoria nebo pomocí místních taxi služeb.

2. Je Anse Intendance vhodná pro koupání?
Ano, Anse Intendance je krásná pláž s jemným bílým pískem a teplou vodou, která je vhodná pro koupání.

3. Existují na Anse Intendance nějaké koupací omezení?
Ano, na pláži jsou některé oblasti značeny červenými vlajkami, což upozorňuje na silné proudy a vysoké vlny. Je důležité dodržovat varování a nevstupovat do vody v těchto oblastech.

4. Co lze vidět a dělat na Anse Intendance?
Na Anse Intendance se lze potápět, šnorchlovat a surfovat. Kromě toho je to ideální místo pro piknik a relaxaci na pláži.

5. Kde se dá ubytovat poblíž Anse Intendance?
V blízkosti Anse Intendance se nachází několik hotelů a resortů, jako je například Banyan Tree Seychelles nebo Kempinski Seychelles Resort. Další možnosti ubytování jsou k dispozici v blízkém okolí.


Dovolená Seychely Anse Intendance


Dovolená na Seychelách je sen mnoha lidí - písečné pláže s tyrkysovou vodou, bohatá podmořská fauna, kokosové palmy a exotické rostliny všude kolem. Jednou z nejkrásnějších pláží, které Seychely nabízejí, je Anse Intendance.

Anse Intendance se nachází na jižním pobřeží Mahé, největšího ostrova Seychel. Pláž je dlouhá asi 1,5 km a je obklopena bujnou zelení, která z ní činí velmi malebné místo. Zdejší voda je průzračná a vhodná jak pro plavání, tak i šnorchlování. Návštěvníci Anse Intendance si mohou pronajmout lehátka a slunečníky, nebo si zahrát volejbal nebo badminton.

Anse Intendance chlubí také luxusními letovisky na pláži. Některá z nich nabízejí nejenom krásné pokoje s výhledem na moře, ale také soukromý bazén, restaurace s gastronomickými zážitky nebo dokonce i golfový hřiště.

V okolí pláže Anse Intendance naleznete také několik atrakcí. Pokud jste nadšenci do přírody, můžete si vzít boty na procházku v přírodní rezervaci Domaine de Val des Près, kde můžete pozorovat mnoho druhů exotických rostlin a živočichů. V blízkosti se také nachází kopec Trois Frères, což je nejvyšší bod ostrova Mahé. Z tohoto místa se naskýtá nádherný výhled na celý ostrov.

Pokud se vrátíte na pláž Anse Intendance, můžete zde ochutnat místní speciality v některé z restaurací nebo stánků s občerstvením. Mezi nejvyhledávanější pokrmy patří ryby, krevety, ale také kokosové ořechy, které zde můžete ochutnat čerstvě rozkrojené.

Celkově lze říci, že Anse Intendance je dokonalým cílem pro ty, kteří hledají klid a pohodu na překrásné pláži. Přátelská atmosféra, nádherné prostředí a možnost objevovat přírodní krásy Seychel budou jistě nezapomenutelnými zážitky na celý život.


Ubytování Seychely Anse Intendance


Seychely jsou bezesporu jedním z nejkrásnějších míst na světě. Tato tichomořská ostrovní země nabízí překrásné pláže, turistům luxusní ubytování, gastronomické zážitky a mnoho dalšího. Jedním z nejoblíbenějších ubytovacích zařízení na Seychelách je krásný hotel na pláži Anse Intendance.

Anse Intendance se nachází na jihu ostrova Mahé. Jedná se o téměř kilometr dlouhou pláž s bílým pískem a azurově modrou vodou Indického oceánu. Pláž je ukryta v nádherném zeleném podhůří na pozadí. Je ideálním místem pro relaxaci a koupání, stejně jako pro líné opalování.

Hotel na pláži Anse Intendance je součástí největšího a nejstaršího hotelového řetězce na Seychelách – Constance Hotels and Resorts. Nachází se přímo na břehu moře a hosté se mohou těšit na nádherné výhledy na oceán a úchvatné západy slunce.

Jedním z nejvýznamnějších důvodů, proč si hosté vybírají hotel na pláži Anse Intendance je pro jeho velké a luxusní pokoje. Každý pokoj má soukromý vnitřní dvorek, koupelnu, klimatizaci, Wi-Fi připojení a mnoho dalších pohodlností. Pokoje jsou velmi vkusně zařízené s použitím přírodních materiálů a pastelových barev.

Dalším z klíčových faktorů, které hosté milují na Seychelách Anse Intendance, je jejich kuchyně. Hotelový výběr restaurací nabízí nádherné gastronomické zážitky, včetně přímo u oceánu položené restaurace, ve které si můžete pochutnat na nejvyšší kvalitě místního rybolovu.

Kromě toho, hotel na pláži Anse Intendance nabízí řadu aktivit pro své hosty. Můžete si zahrát golf na blízkém hřišti, jít si užívat masáže nebo relaxovat v jacuzzi. Pokud chcete být více aktivní, můžete se vydat na spoustu turistických výletů po celém Seychelách, jako například potápění, seznamování se s místní přírodou nebo jízdou na kole.

Zkrátka, hotel na pláži Anse Intendance na Seychelách je ideálním místem pro ty, kteří si chtějí užít relaxaci a luxus svého pobytu na této nádherné tropické destinaci. Pokud si chcete zarezervovat svůj pobyt v tomto hotelu, doporučuje se provést rezervaci s dostatečným předstihem, jelikož jde o velmi oblíbené a vyhledávané ubytování.


Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 % spokojených zákazníků

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Prohledat letenky