Objevte nejlevnější lety

Singapur National Gallery Singapore

Počasí Singapur National Gallery Singapore


National Gallery Singapore je umělecké muzeum nacházející se v srdci Singapuru. Toto impozantní a architektonicky fascinující místo je skvělým zdrojem inspirace pro milovníky umění a historie.

Stejně jako všechna místa v Singapuru, i počasí v National Gallery Singapore je velmi teplé a vlhké. Město má tropické podnebí, což znamená, že je zde vysoká teplota po celý rok a množství srážek se výrazně mění v průběhu roku.

Měsíce od června do září jsou nejteplejší v roce, přičemž teploty mohou stoupat až k 32 °C, s vysokou vlhkostí vzduchu. Na druhé straně měsíce od listopadu do ledna jsou nejchladnější, přičemž teploty mohou klesnout až na 23 °C.

Celkově vzato, nejvhodnější období pro návštěvu National Gallery Singapore jsou měsíce od února do května, kdy jsou teploty nižší a srážky menší. V tuto dobu si návštěvníci mohou užít pohodlnou atmosféru a zároveň vychutnat krásy uměleckých děl, která muzeum nabízí.

Na druhé straně, během období dešťů, které trvají od září do ledna, jsou srážky silnější a může docházet k nebezpečným povodním. Proto je nutné být připraven na toto počasí a být opatrný při pohybu v okolí muzea.

Celkově lze říci, že návštěva National Gallery Singapore je nezapomenutelným zážitkem v každém ročním období. Bez ohledu na počasí, muzeum nabízí svým návštěvníkům úžasnou možnost vidět jeden z největších a nejvýznamnějších sbírek uměleckých děl v jihovýchodní Asii.


Letenka Singapur National Gallery Singapore


Pokud hledáte jedinečné místo, abyste si užili kulturu, umění a historii, National Gallery Singapore je ideálním místem pro vás! Tento kulturní komplex se nachází v srdci Singapuru a nabízí neuvěřitelnou sbírku umění a historických artefaktů.

National Gallery Singapur se nachází v bývalé budově Soudního paláce a budově City Hall, která byla postavena v roce 1929. Tato budova je významná nejen pro hledisko architektonického stylu, ale také pro historii tohoto města-státu. V návaznosti na to, že se jedná o dvě historické budovy, které byly spojeny dohromady, aby stvořily jeden kulturní komplex, můžete zde vidět spojení starého a nového.

V National Gallery Singapore můžete navštívit několik výstav, které přinášejí mistrovská díla z celého světa. V expozici "Siapa Nama Kamu?" můžete navštívit kolekce uměleckých děl z jihovýchodní Asie, včetně malajského, indonéského a thajského umění. V "Reframing Modernizmu" zase naleznete vystaveny umělecké kousky vycházející z odkazu modernistického hnutí v západní kultuře. V "Wu Guanzhong Gallery" se můžete podívat na mistrovské dílo jednoho z nejvýznamnějších umělců Číny, který měl rovněž svůj vztah s Singapurem.

Za zmínku rozhodně stojí i Architektonická výstavu o historii a vývoji budov, v nichž se National Gallery nachází, stejně jako vystavení "Between Declarations and Dreams: Art of Southeast Asia Since the 19th Century," které přináší historické díla umělecké tvorby z období 1800-2000.

Když už jste v National Gallery, rozhodně stojí za návštěvu i restaurace, které se zde nachází. Provision's, místní kavárna, nabízí světlou a vzdušnou atmosféru, kde si můžete odpočinout a ochutnat některé z tradičních kávových specialit z celého jihovýchodní Asie.

Za návštěvu rozhodně stojí i shop Gallery & Co., kde najdete unikátní dárky nebo připomínky z vaší návštěvy v National Gallery Singapore.

Vstupenky na expozice jsou dostupné online a levnější možnosti nabízejí omezené časy, takže je dobré chytit výhodné termíny a zarezervovat si svou návštěvu včas. National Gallery Singapore je místem, kde se můžete podívat na nezapomenutelné díla z celého jihovýchodního Asie, obklopeni krásou historické architektury. Navštivte Nacional Gallery Singapur a nechte se zbláznit krásou uměleckého světa a okolitého prostředí.


Ubytování Singapur National Gallery Singapore


Singapur je mnohem více než jen město a národní stát, je to také kulturní a umělecké centrum jihovýchodní Asie. Pokud hledáte ubytování v Singapuru, National Gallery Singapore by mohla být vaší volbou. Nachází se v bývalé budově Soudního dvora a Městské radnice v srdci historického okrsku, a nabízí nejen fascinující uměleckou scénu, ale také luxusní a stylové ubytování.

National Gallery Singapore byla otevřena na začátku roku 2015 a stala se jedním z nejvýznamnějších muzeí umění v jihovýchodní Asii. Zahrnuje dva hlavní bloky budov, které byly původně postaveny v roce 1929 a 1937, a nabízí velkolepé galerie rozdělené do čtyř různých křídel: Singapurské umění, Jihovýchodní Asie, Asijské umění a Mezinárodní moderní a současné umění.

V zrekonstruované budově, kde se dříve nacházela Městská rada, máte nyní možnost ubytovat se v luxusním hotelu Sofitel Singapore City Centre. Hotel nabízí špičkové vybavení a služby, jako je např. venkovní bazén, spa, posilovna a restaurace. Pokoje jsou prostorné a zařízené moderně a vkusně, s velkými okny a výhledem na zahrady nebo panoramatický výhled na město.

Pro umělecké nadšence je National Gallery Singapore ideálním místem, kde strávit celé dny. Můžete se zde projít kolem uměleckých děl pocházejících ze Singapuru a jeho okolí, dále pak Jihovýchodní Asie a dalších částí Asií. V galerii můžete také navštívit několik výstav, které se periodicky mění.

Pokud zrovna nemáte náladu projíždět se po uměleckých galeriích, můžete si zajít do kavárny, kde si můžete dát něco dobrého k jídlu a pití. Na terase s výhledem na zahrady si můžete vychutnat odpolední čaj, večeři nebo koktejl a nechat se okouzlit kouzlem místa.

National Gallery Singapore v sobě spojuje umění, kulturu a styl, a pokud chcete strávit několik dní v Singapuru, může být vaší ideální volbou ubytování v této historické budově. Zde se setkávají umělecké díla, vkusná architektura a luxusní ubytování, což poskytuje návštěvníkům unikátní zážitek na hranicích umění a módy. Navštivte National Gallery Singapore a zažijte nezapomenutelnou cestu do dějin a na půdoré singapurské umělecké scény.


Nejčastější dotazy a odpovědi Singapur National Gallery Singapore


Zde jsou nejčastější dotazy a odpovědi o národní galerii Singapur (National Gallery Singapore):

1. Kdy jsou otevřena vstupenky do National Gallery Singapore?

Vstupenky na národní galerii Singapur jsou k dispozici kdykoli přes internet nebo v pokladně galerie. Otevírací doba pokladen se liší podle návštěvní doby.

2. Jak se dostanu do National Gallery Singapore?

Národní galerie Singapur lze snadno dostat městskou dopravou, jako jsou autobusy MRT a MRT.

3. Kolik stojí vstupenka do National Gallery Singapore?

Vstupenky do národní galerie Singapur jsou za velmi příznivou cenu a většinou zahrnují vstup do všech výstavních prostor. Vstupenky pro dospělé začínají na kolem SGD 10.

4. Jaké jsou nejoblíbenější atrakce v National Gallery Singapore?

Mezi nejoblíbenější atrakce v národní galerii Singapur patří výstavní sály umění jihovýchodní Asie a moderního umění, galerie, potraviny a kavárny.

5. Jak dlouho bych měl zůstat v National Gallery Singapore?

Pro návštěvu národní galerie Singapur se doporučuje minimálně 2-3 hodiny pro důkladné prozkoumání výstavních prostor.

6. Může národní galerie Singapore pořádat soukromé akce?

Ano, národní galerie Singapur může uspořádat soukromé akce, jako jsou svatby, bankety, firemní a společenské akce. Pro více informací kontaktujte galerii.

7. Je národní galerie Singapore přístupná pro osoby s omezenou pohyblivostí?

Ano, národní galerie Singapur je plně přístupná pro osoby s omezenou pohyblivostí, včetně bezbariérového přístupu a speciálních služeb pro osoby s handicapem.

8. Je fotografování povoleno v National Gallery Singapore?

Většinou je dovoleno fotografování v národní galerii Singapur, ale existují výjimky pro speciální výstavy a určité exponáty. Všechny informace najdete na webu galerie.

9. Jaké jsou nejbližší hotely v okolí National Gallery Singapore?

V okolí národní galerie Singapur se nachází několik hotelů různých cenových kategorií, nejblíže jsou The Fullerton Bay Hotel, The Ritz Carlton a The St. Regis.


Dovolená Singapur National Gallery Singapore


Singapore je jednou z nejmodernějších zemí na světě, která ale nijak nezapomněla na svoji bohatou historii a kulturu. Dokladem toho je i národní galerie – National Gallery Singapore, která se nachází v historických budovách bývalého soudního paláce a úřadu vlády. Dnešní národní galerie je mistrovským kouskem architektury, který propojuje historii s modernou a zároveň nabízí návštěvníkům pohled na mimořádnou sbírku uměleckých děl.

V národní galerii naleznete více než 8 000 uměleckých děl, která pokrývají období od 19. století až do současnosti. Janové, David Hockney, Claude Monet, Salvador Dali, Roy Lichtenstein a mnoho dalších slavných umělců jsou zastoupeni v této galerii. Aby návštěvníci mohli z této mimořádné sbírky co nejvíce vychutnat, byly prostory galerie rozděleny do tematických výstav.

V National Gallery Singapore se můžete podívat na několik trvalých výstav, jako například Singapurí v moderním umění, Singapurí v 19. století, Singapurí v 20. století a moderní a současné umění Jihovýchodní Asie. Zajímavostí je, že návštěvníci mohou sledovat vývoj uměleckého stylu Singapuru od koloniální doby až po současnost, což umožňuje lepší porozumění místní kultuře a historii.

V galerii také najdete pravidelně se měnící výstavy, které představují díla od renomovaných umělců z celého světa. Nejnovější výstavy v galerii zahrnují díla z Japonska, Jižní Koreje, Číny a Thajska. V budoucnu se plánují další mezinárodní výstavy, takže i opakovaní návštěvníci nebudou zklamaní.

Národní galerie nabízí také řadu aktivit pro návštěvníky všech věkových kategorií. Pro děti jsou k dispozici workshops a hry, které jim umožní poznat umění a historii Singapuru. Pro dospělé jsou pak k dispozici veřejné prohlídky, přednášky a kulturní akce, jako jsou koncerty a divadelní představení.

Celkově lze říci, že národní galerie Singapore je skvělým místem pro ty, kteří chtějí poznat více o umění, historii Singapuru a jihovýchodní Asie. Mimořádná sbírka uměleckých děl spolu s impozantní architekturou dělají z této galerie jednu z nejzajímavějších atrakcí v Singapuru. Takže pokud plánujete cestu do Singapuru, nezapomeňte národní galerii zařadit na svůj seznam must-see míst.


Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 % spokojených zákazníků

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Prohledat letenky