Objevte nejlevnější lety

Španělsko Canary Islands

Počasí Španělsko Canary Islands


Španělsko Canary Islands je oblíbenou turistickou destinací s teplým klimatem a sluncem po většinu roku. Tento souostroví leží na západě Afriky a patří k Evropě.

Počasí na Kanárských ostrovech je převážně subtropické s mírnými zimními měsíci a horkými letními měsíci. Průměrná teplota na Kanárských ostrovech v zimě je kolem 20 stupňů Celsia a v létě bývá přes 30 stupňů Celsia.

Jako turista na Kanárských ostrovech byste měli být připraveni na různé klimatické podmínky. Většina ostrovů má například jiné počasí, protože jsou odděleny oceánem. Nejvíce srážek zaznamenává ostrov La Palma, který bývá někdy nazýván jako ostrov věčného jara. Tento ostrov patří k nejzelenějším a nejlépe zavlažovaným ostrovům Canarias.

Ostrov Tenerife, největší ostrov souostroví, má nejvyšší hory, což ovlivňuje jeho klima. Na straně pobřeží bývá slunečno a horko s minimem srážek, zatímco na vnitrozemí a na vrcholcích hor bývá chladněji a deštivěji.

Ostrov Gran Canaria je známý svými dlouhými plážemi, ale i tady může být počasí různorodé až extrémní. Například v letních měsících bývá slunečno a horko, ale v zimě může být na horách sněhová nadílka.

Ostrov Lanzarote je nej suchší ostrov Kanárského souostroví. S pouští v národním parku Timanfaya, která vypadá jako povrch na Měsíci, bývá tu obvykle horko s minimem srážek.

Celkově lze říct, že počasí na Kanárských ostrovech je velmi příjemné po celý rok a můžete očekávat, že tady budete mít slunečné a teplé dny. Nicméně je důležité si uvědomit, že klimatické podmínky mohou být různé podle ostrova a že může přijít i chladnější a deštivější období v průběhu roku. Proto doporučujeme přizpůsobit si své plány podle aktuálních podmínek a být připraveni na změnu počasí.


Letenka Španělsko Canary Islands


Pokud sníte o dovolené, kterou prožijete na krásných plážích, v teplém slunci a okouzlujícím prostředí, pak jsou Kanárské ostrovy ideální destinací pro vás. A co je lepší než využít skvělou nabídku letenek z Španělska do Kanárských ostrovů?

Kanárské ostrovy jsou ideální destinací pro každého, kdo hledá neopakovatelnou atmosféru a krásu přírody. Tuto část Španělska čekáte palmové pláže, malebné vesničky a nejkrásnější zátoky, které vás dostanou. Islas Canarias se nacházejí asi 1 500 km jižně od Španělska a jsou oblíbeným cílem turistů z celého světa.

Letenky do Kanárských ostrovů z Španělska jsou velmi populární, protože zde máte širokou nabídku letů od nejlepších nízkonákladových leteckých společností. Tyto lety se vyznačují pohodlím a rychlostí, díky nimž můžete snadno navštívit jakýkoli z ostrovů v této oblasti. Pokud si chcete užít plnou dovolenou v Španělsku, zůstaňte na jednom z ostrovů, ale pokud chcete prozkoumat všechno, co Islas Canarias nabízejí, můžete cestovat mezi nimi.

Protože nejkrásnější části Kanárských ostrovů jsou nejčastěji navštěvované, můžete se těšit na spoustu turistů, kteří si užívají sluneční svit a krásné čisté vody. Avšak, pokud chcete mít větší kousek pláže pro sebe, vždy je tu nějaká skrytá pláž, kde si můžete užít pohodlí kanárských souostroví.

Kanárské ostrovy mají speciální klima, což znamená velice mírnou zimu a horké léto. Letní sezona trvá od června do září, kdy je zde více turistů a většina hotelů a letenky ke Kanárským ostrovům ze Španělska bývají vyprodané, na druhé straně, duben a květen jsou horoucí sezony určené pro ty, kteří nechtějí plno turistů všude kolem sebe.

Pokud se chcete dostat do kanárských ostrovů, můžete si vybrat mezi několika různými lety, které vám nabízejí nízké ceny. Například Ryanair, Volotea, Vueling, Iberia a spoustu dalších zapojených leteckých společností. K dispozici jsou také mnoho nabídek a slev na kanárské lety, takže si můžete najít letenku ze Španělska do Kanárských ostrovů za velmi nízkou cenu.

V Kanárských ostrovech očekávají výjimečné zážitky pro turisty každého věku, ať již jste dovolenkový pár, rodina s dětmi nebo jednotlivec. Tento souostroví je ideálním místem pro každého, kdo hledá méně turisty místa, kde si užijete krásnou přírodu, pohodlí a sluníčko. Vyberte si svůj let španělské kanárské ostrovy a užijte si nové zážitky a nezapomenutelnou dovolenou!


Ubytování Španělsko Canary Islands


Španělsko je jednou z nejoblíbenějších turistických destinací v Evropě a jednou z nejnavštěvovanějších oblastí Španělska jsou Kanárské ostrovy. Tyto ostrovy se nacházejí v Atlantském oceánu asi 100 km Jihozápadně od Maroka a jsou ideálním místem pro dovolenou díky svému subtropickému podnebí a nádherným plážím.

Kanárské ostrovy jsou velmi rozmanité a nabízejí různé možnosti ubytování, které vyhovují jak aktivním cestovatelům, tak těm, kteří si chtějí užít relaxaci.

Jednou z nejoblíbenějších oblastí na ostrovech jsou Las Palmas de Gran Canaria. To je hlavní město ostrova Gran Canaria a domov mnoha hotelů a apartmánových komplexů. Zdejší ubytování nabízí pohodlí a dobré spojení se zbytkem ostrova.

Další oblíbenou oblastí na ostrovech je Playa del Inglés na jihu Gran Canaria. Tento turistický resort má mnoho hotelů, vily a apartmánových komplexů a je ideálním místem pro dovolenou s rodinou nebo přáteli. Playa del Inglés je známá pro své písečné pláže a noční život.

Tenerife, největší ostrov kanárských ostrovů, má také mnoho možností ubytování. Oblasti jako Playa de las Américas a Costa Adeje jsou ideální pro aktivní turisty, kteří hledají zábavu, adrenalinové sporty a nádherné pláže. Tenerife také nabízí luxusní hotely a vily na klidných místech pro ty, kteří hledají relaxaci.

Menší ostrov Lanzarote, se svou méně turisticky rozvinutou infrastrukturou, nabízí klidnější možnosti ubytování. Zdejší hotely a apartmány jsou rozptýleny po celém ostrově a nabízejí úžasný výhled na oceán a krásnou přírodu.

Každý, kdo navštíví kanárské ostrovy, si může najít ubytování, které mu bude vyhovovat. Bez ohledu na to, zda hledáte luxusní hotel na zlaté pláži, nebo levný apartmán v klidném prostředí. Kanárské ostrovy mají co nabídnout každému, kdo se sem rozhodne vydat na dovolenou.


Dovolená Španělsko Canary Islands


Španělsko je krásná a rozmanitá země, a pokud si chcete užít dovolenou s teplým počasím a krásnými plážemi, pak určitě přemýšlíte o navštívení Kanárských ostrovů. Tato Španělská skupina ostrovů leží na západě Afriky a nabízejí návštěvníkům nádherné krajiny, živou kulturu a mnoho outdoorových aktivit.

Začněme tím, že si připomeneme, jaké ostrovy tvoří souostroví Kanárských ostrovů. K největším z nich patří ostrovy Gran Canaria, Tenerife, Fuerteventura a Lanzarote. Ostrovy jsou široce rozmanité – najdete zde horské oblasti s krásnými výhledy, bažiny, sopečné krajiny a především nádherné pláže.

Pokud se rozhodnete pro dovolenou na Kanárských ostrovech, určitě navštivte hlavní město Las Palmas na ostrově Gran Canaria. Toto malebné město nabízí nádhernou historii a kulturu, a to i v blízkosti krásných pláží. Za tímto účelem navštivte Castilo de la Luz, muzeum Casa de Colón a místní katedrálu.

Jedním z největších turistických centrá v této oblasti je Costa Adeje v Tenerife, která nabízí pláže vhodné pro rodiny s dětmi, sportovní aktivity a podvečerní zábavu. Stojí za to navštívit také kráterové oblasti a parky národního parku Teide.

Pokud chcete zažít klidnější dovolenou, rozhodně si vyberte ostrov Fuerteventura, který nabízí nekonečné pláže a nádherný výhled na Atlantský oceán. Na ostrově se také můžete projít oblíbeným charakteristickým horským hřebenem, který nabízí nádherný výhled na krásné pláže.

Dalším velmi oblíbeným turistickým centrem na ostrově Fuerteventura je Corralejo. Nachází se zde mnoho vodních aktivit, jako je šnorchlování, kitesurfing a windsurfing.

Lanzarote nabízí několik sopečných oblastí s neuvěřitelnými výhledy. Navštivte národní park Timanfaya, kde se můžete projít mezi sopečnými kameny a ochutnat místní jídlo vařené v solární peci. Toto místo vám nabídne zážitek, který nikdy nezapomenete.

Celkově Španělské Kanárské ostrovy nepostrádají nádherné pláže, kulturu, historii a outdoorové aktivity, což je ideální místo pro dovolenou pro každého. Pokud se rozhodnete pro návštěvu této oblasti, nezapomeňte si zabalit letní oblečení, sluneční brýle a plavky. Těšíme se na vaší návštěvu!


Nejčastější dotazy a odpovědi Španělsko Canary Islands


1. Jaké jsou nejlepší pláže na Kanárských ostrovech?

Kanárské ostrovy mají mnoho krásných pláží, jako je například pláž Playa de las Teresitas na ostrově Tenerife, pláž Maspalomas na ostrově Gran Canaria a pláž Papagayo na ostrově Lanzarote.

2. Jaké jsou nejlepší aktivity na Kanárských ostrovech?

Kanárské ostrovy nabízejí mnoho aktivit, jako jsou surfování, potápění, turistika, cyklistika a návštěva přírodních parků.

3. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Kanárských ostrovů?

Nejlepší čas pro návštěvu Kanárských ostrovů je od října do května, kdy teplota je mírná a více příjemná pro turisty.

4. Může být Kanárské ostrovy drahé pro turisty?

Kanárské ostrovy mohou být drahé pro turisty, zejména v oblastech s vysokou turistickou sezónou. Nicméně existují i levné možnosti ubytování a stravování, pokud si turista vybírá pečlivě.

5. Jaké jsou nejoblíbenější ostrovy v Kanárských ostrovech?

Nejoblíbenější ostrovy v Kanárských ostrovech jsou Tenerife, Gran Canaria, Lanzarote a Fuerteventura. Každý ostrov má své vlastní atrakce a specifika.

6. Musím mluvit španělsky na Kanárských ostrovech?

Mluvení španělsky není nutné, ale může být užitečné, zejména pro jednání s místními obyvateli. Nicméně většina turistických oblastí má anglicky mluvící personál.

7. Je bezpečné cestovat na Kanárské ostrovy?

Kanárské ostrovy jsou relativně bezpečné pro turisty. Zdravotní služby jsou vysoké a místní zákony jsou podobné těm, které jsou v platnosti v Evropě. Turisté by měli být opatrní a dodržovat základní bezpečnostní opatření, jako je například uchování cenností v trezoru.

8. Je na Kanárských ostrovech dostatek dopravního spojení?

Ano, Kanárské ostrovy mají dobré dopravní spojení mezi ostrovy a v rámci ostrovů. Místní doprava zahrnuje taxi a autobusovou dopravu a vozidla k pronájmu jsou také k dispozici pro turisty.


Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 % spokojených zákazníků

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Prohledat letenky