Objevte nejlevnější lety

Filipíny Malapascua Island

Ubytování Filipíny Malapascua Island


Pokud plánujete svou následující dovolenou a hledáte zcela jedinečné a exotické téma, potom není nic lepšího než Filipíny Malapascua Island. Malapascua Island se nachází ve Visayanmoři na Filipínách. Je známá pro svoje neobyčejné pláže, šnorchelování a potápění. Zde najdete mnoho možností ubytování spojených s potápěním, ale také nabízí jiné možnosti pro každého.

Nejznámější oblastí pro ubytování je Bounty Beach, která je obklopena korálovými útesy a naopak ve dne nabízí jasné modré vody, které k sobě přitahují turisty z celého světa. Najdete zde řadu hotelů a pensionů, ve kterých se ubytujete přímo na pláži. Pokud máte rádi klidná místa, potom byste měli zkontrolovat nejnovější trendy resorty na nedalekém čistém pláži Logon.

Malapascua Island nabízí také několik skvělých možností ubytování přímo v přírodě. Mnoho rodinných penzionů a ubytování najdete na opačné straně ostrova. Tento kousek ráje si můžete tedy pronajmout a prožít klid a relaxaci přímo u oceánu se svými vlastními plážemi.

Pro ty, kteří se chtějí věnovat potápění, nabízí Malapascua Island mnoho skvělých ubytování pro potápěče. Různé potápěčské centra nabízejí ubytování, kde můžete přímo z hotelu vstoupit pod hladinu a prozkoumat korálové útesy, potopit se v blízkosti vraků lodí a mnohem více. Vynikající ubytování najdete v bližším okolí také v oblasti Shark Point, kde najdete řadu resortů s možností pozorovat ampulexpy.

Malapascua Island nabízí také několik dalších atrakcí, které můžete navštívit a vychutnat si krásy Filipín. Tato oblast je plná fantastických restaurací, obchodů s potápěčským vybavením a míst, kde můžete zakoupit suvenýry. Dále se můžete vydat na výlet na nedaleké ostrovy, jako například Bantayan Island nebo Camotes Island, kde se můžete vypořádat s těžkými vlnami a relaxovat hned vedle vody.

V Malapascua Island najdete celou řadu možností ubytování pro každého, ať už hledáte klidné místo na odpočinek, romantické místo pro dovolenou s partnerem nebo místo plné možností pro potápěče. Navštivte Malapascua Island a prožijte nejlepší dovolenou vašeho života.


Nejčastější dotazy a odpovědi Filipíny Malapascua Island


1. Jak se dostat na Malapascua Island?

Nejlepší způsob, jak se dostat na Malapascua Island, je letadlem z Manily, Cebu City nebo v blízkosti letiště Mactan. Následně je nejlepší jet do přístavu Maya a pak trajektem na Malapascua.

2. Jaké jsou nejlepší aktivity na Malapascua Island?

Mezi nejlepší aktivity na Malapascua Island patří potápění, koupání a šnorchlování v útesech, návštěva pláží, pozorování rekreačního rybolovu, rybaření a procházky po ostrově.

3. Kde najít nejlepší ubytování na Malapascua Island?

Malapascua Island nabízí bohatou nabídku ubytování, včetně luxusních hotelů, nabídek pro bonusovou dovolenou, přátelských penzionů a příjemných chat. Většina ubytování se nachází v orkánském obvodu, blízko pláže a památkám.

4. Jaká je nejlepší doba k návštěvě Malapascua Island?

Nejlepším obdobím pro návštěvu Malapascua Island jsou obvykle období sucha od listopadu do května, i když cena bývá v této době drahčí. Od června do října je v Malapascua Island období dešťů, což může způsobit nápor.

5. Jak je to s jídlem na Malapascua Island?

Na Malapascua Island najdete mnoho restaurací, kde můžete ochutnat filipínské speciality i kuchyně z celého světa. Proč však neochutnat čerstvé ryby, šnorchlování a vaření na pláži s vaší rodinou a přáteli?

6. Kolik stojí letenka do Malapascua Island?

Letenka do Malapascua Island se může lišit podle sezóny a toho, odkud letíte. Z Manily do Cebu City je obecně cena mezi 50 a 100 USD. Letenka na Malapascua se nachází na vrcholu přibližně 30 USD na jednu cestu.

7. Co je třeba vědět před cestou na Malapascua Island?

Před cestou na Malapascua Island je třeba zajistit si vízum na Filipíny a vakcíny proti některým chorobám. Energie mohou být udělány na omezený čas. Během pobytu na ostrově je důležité dodržovat základní bezpečnostní opatření a užít si lokalitu.


Počasí Filipíny Malapascua Island


Malapascua Island je malý ostrov v severní části Filipín. Jeho krásné pláže, tyrkysové vody, úchvatné koralové útesy a pozoruhodné podmořské životy lákají turisty z celého světa.

Malapascua Island má tropické klima, s horkým a vlhkým počasím po většinu roku. Nejlepší období pro návštěvu ostrova je od listopadu do března, kdy teplota je mírnější a srážky jsou nižší. Teploty se pohybují kolem 30°C během dne a 24°C v noci.

V období monzunů, od června do září, může být počasí velmi nepředvídatelné. Malapascua Island může být zasažen silným větrem a deštěm, což může narušit turistické aktivity na ostrově. Proto je lepší se vyhnout návštěvě v tomto období.

Návštěvníci, kteří si chtějí užít slunce, mohou provádět plážové aktivity, jako jsou potápění a šnorchlování. Ostrov je známý svými koralovými útesy a různými druhy ryb a mořských želv. Mnoho turistů přijíždí na Malapascua Island také pro pozorování žraloků, zejména pro štíhlého žraloka. Toto aktivita je přístupná po celý rok.

V případě špatného počasí a deště, turisté mohou navštívit kavárny a restaurace na ostrově s výhledem na oceán, kde si mohou vychutnat místní speciality a trávit čas se svými přáteli. Další možnosti zahrnují turistiku, návštěvu rybářských vesnic a vodopádů.

Celkově řečeno, Malapascua Island má krásné počasí, které umožňuje návštěvníkům užít si svého pobytu na ostrově. Nicméně, turisté by měli být opatrní v době monzunů a měli by se držet rad a pokynů místních obyvatel, aby se zabránilo jakémukoli nebezpečí.


Dovolená Filipíny Malapascua Island


Filipíny jsou země s mnoha krásami a Malapascua Island je jedním z nejkrásnějších míst, které se rozhodně vyplatí navštívit. Tento ostrov leží na severu země a proslavil se díky svému bílému písku, azurovému moři a neuvěřitelnému podmořskému životu.

Malapascua Island nabízí turistům velmi různorodou paletu aktivit. Milovníci vodních sportů zde mohou vyzkoušet potápění, šnorchlování, surfing a kitesurfing. Pokud si přejete strávit klidný den na pláži, můžete se vydat na procházku po bílém písku a obdivovat nekonečné množství kokosových palem. Turisté zde také najdou mnoho barů a restaurací, které nabízejí tradiční filipínskou kuchyni.

Pro milovníky podmořského života je Malapascua Island tím nejlepším. Nejznámějším místem pro potápění je k zátokám, kde se nacházejí jedny z nejkrásnějších korálových útesů na světě. Zahradu korálů můžeš vidět již při pár krocích do vody, a pokud máte štěstí, můžete spatřit úžasného obřího mantu, který se fotogenicky předvádí před vaší kamerou.

Dalšími aktivitami, které si můžete v Malapascua Island vyzkoušet, jsou průzkum ostrova na kole, koňský vůz a farmy krokodýlů. Při objevování ostrova můžete navštívit i některé z tradičních filipínských vesnic, kde se můžete seznámit s místními obyvateli a ochutnat jejich kulinářské lahůdky.

Návštěva Malapascua Island je nezapomenutelným zážitkem pro každého turistu. Ostrov nabízí nádherné prostředí, bohatý podmořský svět a atmosféru tradiční filipínské kultury. Protože se zde nachází mnoho ubytovacích možností pro každou turistickou kapsu, není důvod, proč by Malapascua Island neměl být na vašem seznamu must-see míst při návštěvě Filipín.


Letenka Filipíny Malapascua Island


Pokud hledáte dokonalý ostrůvek, který vás okouzlí svou krásou a nabídne mnoho aktivit, Malapascua Island na Filipínách je tím pravým místem pro vás.

Malapascua Island se nachází v severovýchodní části Cebu Islandu na Filipínách a je malým rájem pro milovníky plážového života, potápění a surfování. Tato malá a nádherná ostrovní destinace se stává stále více oblíbenou pro turisty a plážové nadšence z celého světa.

Pokud se snažíte najít letenky na Filipíny, Malapascua Island by měl být vaší prioritou. Z Cebu City je snadné dosáhnout Malapascua Island, protože není daleko a dostupná je přímá linka z letiště Mactan Cebu International Airport. Doba cesty trvá pouze dvě hodiny, což z Malapascua Island dělá ideální výlet na jeden den nebo sedm dní na dugém pobytu.

Malapascua Island je známý pro své skvělé potápěčské místa. Zde se nachází slavná lokalita Monad Shoal, kde můžete vidět malátnou rybu thresher shark. Pro milovníky plážového života je Bounty Beach nejpopulárnější pláž v Malapascua Islandu. Tato pláž nabízí ideální podmínky pro koupání, windsurfing a surfování.

Malapascua Island má také mnoho nabídek pro milovníky přírody a pro turisty, kteří chtějí poznávat místní kulturu. Můžete si pronajmout kajak a prozkoumat mělké vody okolo ostrova, nebo prozkoumat okolí místních vesnic. Na ostrově také najdete chrám San Pedro Calungsod, kde se konají mše a festivaly.

Pokud hledáte dokonalý ostrůvek pro svou dovolenou v přírodě, Malapascua Island by měl být na vašem seznamu. Malapascua Island nabízí vše, co si můžete přát jako turista - krásnou pláž, potápění, surfování a mnohem více. S různými možnostmi ubytování, jako jsou bungalovy, hotely, apartmány nebo ubytování na pláži, jsou náklady na váš pobyt velmi přístupné.

Nenechte si ujít tuto neuvěřitelnou ostrovní destinaci na Filipínách. Zajistěte si letenky na Filipíny hned dnes a zažijte krásu Malapascua Islandu a jeho kulturu jako místní obyvatelé!


Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 % spokojených zákazníků

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Prohledat letenky