Objevte nejlevnější lety

Spojené arabské emiráty Dubai Fountain

Letenka Spojené arabské emiráty Dubai Fountain


Spojené arabské emiráty jsou země, která se v posledních letech velmi rychle rozvíjí a je stále větším turistickým lákadlem. Jedním z největších a nejznámějších měst v této oblasti je Dubaj, který si dokázal získat mnoho návštěvníků díky svému luxusu a exkluzivitě. Mezi největší atrakce Dubaje patří bezesporu tzv. Dubai Fountain.

Dubai Fountain je ohromující fontána, která se nachází na náměstí Burj Khalifa, v bezprostřední blízkosti mrakodrapu, který nese stejné jméno. Jedná se o největší hudební fontánu na světě a vystoupení na ní je zážitek naprosto nevšední.

Fontána je napojena na systém vodních trysek, které jsou tvořeny 6600 osvětlenými tryskami a pumpami, a tvoří tak ohromující vodopád, který se vylévá do jezera. Kromě toho je fontána ještě doplněna o efekty ohně, světelných projekcí a digitálních obrazů, které dohromady tvoří velmi vizuálně působivou show.

Cestovatelé z celého světa přijíždějí do Dubaje, aby si zhlédli tuto překrásnou technickou podívanou. Aby si mohli fontánu užít co nejvíce, doporučujeme navštívit ji ve večerních hodinách, kdy je doprovázena hudbou od světově proslulých hudebníků.

Pokud se chcete podívat na tuto fantastickou atrakci s vlastníma očima, tak vaší první zastávkou by mělo být hledání letenek do Spojených arabských emirátů. Díky moderním technologiím dnes existuje velké množství stránek, které vám mohou pomoci najít nejlevnější letenky na trhu, nebo vám poskytnout cenné informace o letišti a letovém plánu.

Pokud si chcete vychutnat luxus a krásu fontány, osobně doporučujeme investovat do letenky s vysokou kvalitou služeb. Díky tomu si budete moci užít luxusní cestu, zažít největší atrakce Dubaje a vypadat noblesně při fotografii s fontánou v pozadí.

Na závěr je důležité zmínit, že po návštěvě této ohromující atrakce určitě nebudete litovat a bude to jedno z nejkrásnějších míst, které jste kdy navštívili.


Ubytování Spojené arabské emiráty Dubai Fountain


Spojené arabské emiráty jsou země plná kontrastů. Na jedné straně tu najdete úžasné luxusní hotely a na druhé straně tu máte možnost co nejkrásněji strávit čas, aniž byste museli utrácet velké sumy peněz. Některé z nejlepších možností pro ubytování v Dubaji jsou v blízkosti kouzelné Dubai Fountain.

Dubajská fontána je nejdelší taneční fontánou na světě, kdy fontána dosahuje výšky až 275 metrů. Voda z fontány tvoří kouzelné obrazy a tance, které se mění podle hudby, která hraje. Fontána se nachází na kunsthalle Burj Khalifa Lake vedle Burj Khalifa, která je také nejvyšší budovou na světě.

Pokud chcete strávit pobyt v Dubaji tím nejlepším způsobem, můžete zřídit své ubytování přímo v blízkosti Dubai Fountain. Existuje mnoho luxusních hotelů, které nabízejí krásné výhledy na fontánu. Například, pokud si zarezervujete svůj pobyt v Armani Hotel Dubai, budete mít přímé výhledy na fontánu a navíc se vám bude blížit dalších mnoho atrakcí, jako je Dubai Mall nebo Burj Khalifa.

Další možností, která je také velmi oblíbená, je pobyt v The Palace Downtown hotelu, který se nachází přímo proti Burj Khalifa a Dubai Fountain. Tento hotel nabízí svým hostům luxusní pokoje s nádherným výhledem na fontánu a kromě toho tu najdete několik restaurací, bary a obchodů.

Některé hotely nabízejí také pokojovou službu s malou terasou, která vám umožní vychutnat si večeři nebo snídani, zatímco si můžete užívat krásný výhled na celou fontánu.

Pokud vám není tolik do luxusu, ale stále chcete ubytování v blízkosti Dubai Fountain, můžete se podívat na některé z přístupnějších možností. Jednou z nich je hotel Rove Downtown Dubai, který se nachází pouhých 10 minut chůze od fontány. Tento hotel nabízí funkční pokoje, které jsou ideální, pokud hledáte cenově dostupné ubytování, ale stále s výhledem na Dubai Fountain.

Dubajská fontána vám nabízí neopakovatelný zážitek, kdy po celou dobu pobytu máte možnost obdivovat nádhernou taneční show, kterou fontána každodenně ukazuje. Pokud chcete zažít ubytování přímo v epicentru této atrakce, zvažte možnosti výše uvedené luxusní nebo cenově dostupné hotely. Nechte se unést výhledy na tuto magickou fontánu a dodáte svému pobytu na arabské půdě tou správnou atmosféru.


Počasí Spojené arabské emiráty Dubai Fountain


Dubai je jedním z nejvíce fascinujících měst na světě, a to díky své moderní architektuře, vysoké úrovni životního standardu a samozřejmě také díky počasí, které je zde velmi příjemné. Jednou z nejoblíbenějších atrakcí v Dubaji je také Dubajská fontána, která je známá především svými velkolepými vodními show.

Pokud hovoříme o počasí v Dubaji, je nutné zmínit, že se jedná o pouštní klima s vysokými teplotami během celého roku. Letní měsíce jsou obzvláště horké, s teplotami, které se mohou vyšplhat až k 50 stupňům Celsia. V tuto dobu se také vyskytuje velmi vysoká vlhkost, což může být pro návštěvníky velmi nepříjemné. Proto se doporučuje návštěvu Dubaje plánovat na podzim nebo na jaře, kdy jsou teploty o něco příjemnější.

Dubajská fontána je v provozu celý rok a v pořadí se jedná o největší fontánu na světě. Show se koná každý den a trvá asi tři minuty. V této době se fontána probouzí k životu s úchvatnou hudbou a tanečním vodním výkonem. Návštěvníci mohou vychutnat několik setrů vysokých stříkání vody, které tvoří neuvěřitelné obrazy.

Zimní měsíce jsou v Dubaji velmi příjemné a teploty jsou v průměru kolem 24 stupňů Celsia. Toto počasí je ideální pro turisty, kteří chtějí prozkoumat město a jeho pamětihodnosti. Dubajská fontána v zimních měsících stále pokračuje v předvádění svých úchvatných výkonů, takže návštěvníci se mohou těšit na nezapomenutelné zážitky.

Dubajská fontána je velmi populární turistickou atrakcí a během vysoké sezóny může být velmi rušné. Je proto vhodné si předem rezervovat vstupenky na show, aby se návštěvníci vyhnuli dlouhým řadám. Město Dubaj je také plné dalších fascinujících atrakcí, jako je věž Burdž Chalífa, nákupní centra a pláže.

Závěrem lze tedy říci, že počasí v Dubaji je velmi příjemné v zimních měsících, a když tam přijedete, nesmíte si nechat ujít Dubajskou fontánu. Je to vynikající místo, kde se můžete těšit na úchvatné vodní show, které dodávají městu tu správnou atmosféru zázraku a kouzla.


Nejčastější dotazy a odpovědi Spojené arabské emiráty Dubai Fountain


1) Jak často probíhají představení Dubajských fontán?

Představení Dubajských fontán se konají každý den odpoledne a večer, obvykle každých 30 minut a trvají 3-5 minut.

2) Je návštěva Dubajských fontán zdarma?

Ano, představení Dubajských fontán jsou zdarma.

3) Jak dlouho před začátkem představení bych si měl zajistit místo?

Je doporučeno přijít alespoň 15-20 minut před začátkem představení, abyste si zajistili dobré místo.

4) Kde se nachází Dubajské fontány?

Dubajské fontány se nachází v Burj Khalifa Lake v centru Dubaje.

5) Jaká je délka vodního tance?

Vodní tanec trvá obvykle 3-5 minut, v závislosti na písni, která je při něm používána.

6) Jaký je nejlepší čas návštěvy Dubajských fontán?

Nejlepší čas návštěvy Dubajských fontán je večer, protože jsou osvětleny a voda vypadá krásněji.

7) Může se představení Dubajských fontán zrušit v případě špatného počasí?

Ano, představení Dubajských fontán může být zrušeno v případě špatného počasí, zejména silného větru.

8) Je možné si rezervovat místo pro představení Dubajských fontán?

Ano, je možné si rezervovat místo pro představení Dubajských fontán v některých restauracích a kavárnách s výhledem na jezero.

9) Jak daleko jsou Dubajské fontány od letiště?

Dubajské fontány jsou přibližně 15 minut autem od letiště v Dubaji.

10) Jaké jsou nejlepší místa pro sledování Dubajských fontán?

Nejlepší místa pro sledování Dubajských fontán jsou promenáda u jezera, nábřeží nebo některé restaurace a kavárny s výhledem na jezero.


Dovolená Spojené arabské emiráty Dubai Fountain


Dubai Fountain je jedním z nejpopulárnějších turistických cílů ve Spojených arabských emirátech. Je jedním z největších a nejvíce oslnivých fontán na světě, kterou byste měli zahrnout do svého seznamu věcí, které byste chtěli vidět během své dovolené v Dubaji. Tato ohromující umělecká instalace se nachází uprostřed jezera Burj Khalifa Lake, které je součástí rozsáhlého areálu Downtown Dubai.

Dubai Fountain poskytuje skvělou nocni zábavu, když začne hrát hudba a fontána začne stříkat vodu do výšky přes 150 metrů nad zemí. Tato ohromující atrakce je synchronizována s hudbou a osvětlením, což z ní dělá skvělé místo pro zdokonalení fotografických dovedností.

Fontána byla otevřena v roce 2009 a za tu dobu se stala jedním z nejvíce navštěvovaných turistických centrá Dubaje. Je otevřena dokonce i ve velmi pozdních hodinách, což z ní dělá jednu z nejoblíbenějších destinací pro večerní zábavu. Na obou stranách jezera je mnoho kaváren a restaurací s výhledem na fontánu, takže si můžete vychutnat nezapomenutelnou atmosféru z každého úhlu.

Pokud si přejete zažít něco opravdu unikátního a nevšedního na své dovolené, je Dubai Fountain pro vás tou správnou volbou. Když uvidíte, jak tato ohromující fontána umělecky spolupracuje s hudbou, nebudete moci odtrhnout oči. Tato jedinečná umělecká instalace je důkazem toho, že Dubaj je jedním z nejvíce inovativních, vizionářských a moderních měst na světě. Nechte se unést a užijte si krásu Dubajské fontány!


Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 % spokojených zákazníků

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Prohledat letenky