Objevte nejlevnější lety

Spojené arabské emiráty Yas Island

Nejčastější dotazy a odpovědi Spojené arabské emiráty Yas Island


1. Jaký je nejlepší způsob, jak se dostat na Yas Island?

Nejlepší způsob, jak se dostat na Yas Island, je letecky přes letiště Abu Dhabi nebo Dubai a poté využít taxislužby a pronajatý automobil. Také je k dispozici MHD.

2. Jaké jsou nejlepší aktivity na Yas Island?

Na Yas Island najdete mnoho aktivit, jako například obchody, restaurace, pláže a vodní sporty. Vhodné pro rodiny jsou například Ferrari World, Warner Bros. World, Yas Waterworld, Yas Marina Circuit, Yas Beach a další.

3. Kde se nachází Yas Island?

Yas Island je ostrovový turistický resort, který se nachází přibližně 30 minut od letiště Abu Dhabi a přibližně 1 hodinu jízdy od letiště Dubai.

4. Jaké jsou nejlepší hotely na Yas Island?

Na Yas Island se nachází mnoho kvalitních hotelů a resortů. Patří mezi ně například Yas Viceroy Abu Dhabi, Yas Island Rotana, Park Inn by Radisson Abu Dhabi Yas Island a další.

5. Jaké jsou otevírací hodiny atrakcí na Yas Island?

Otevírací doba se může lišit v závislosti na konkrétní atrakci na Yas Island. Většina atrakcí je otevřených každý den od 10:00 do 20:00.

6. Je možné na Yas Island platit kartou?

Ano, většina míst na Yas Island přijímá platby kartou, včetně restaurací, hotelů a obchodů. Nicméně je stále doporučeno mít s sebou trochu hotovosti.

7. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Yas Island?

Nejlepší čas na návštěvu Yas Island je od října do dubna, kdy je teplota přijatelná a počasí příjemné. V létě může být velmi horko.

8. Kolik stojí vstupenka na atrakce na Yas Island?

Cena vstupenek se může lišit v závislosti na konkrétní atrakci na Yas Island. Většinou se pohybuje v rozmezí 150 až 300 AED.

9. Kde se dá na Yas Island najíst?

Na Yas Island najdete mnoho restaurací, které nabízejí různé druhy kuchyní a jídel. Patří mezi ně například Origins, Cipriani, Angar, Rozanah a další.

10. Je Yas Island bezpečné místo k návštěvě?

Ano, Yas Island je velmi bezpečná oblast a turisté se zde mohou cítit bezpečně. Nicméně, stejně jako v jakékoliv jiné oblasti, by měli být návštěvníci obezřetní a dbát o své vlastní bezpečnost.


Ubytování Spojené arabské emiráty Yas Island


Spojené arabské emiráty jsou jednou z nejbohatších zemí na světě a rok od roku se stávají stále populárnějším turistickým cílem. Pokud tedy hledáte místo, kde si užijete krásné pláže, vynikající gastronomii a zároveň hledáte něco adrenalinovějšího, měli byste odjet na Yas Island - neuvěřitelně zábavné místo, které je domovem celé řady aktivit.

Co se týče ubytování, Yas Island má pro turisty spoustu možností. Většina hotelů nabízí ubytování v luxusních pokojích a apartmánech, často s nádhernými výhledy na krajinnou krásu okolí. Mnoho hotelů přitom poskytuje různé zajímavé aktivity a atrakce, u kterých se můžete odreagovat a užít si dovolenou na plné pecky.

Jeden z nejslavnějších hotelů na Yas Island je bezpochyby Hotel Yas Viceroy Abu Dhabi. Tento luxusní hotel nabízí neuvěřitelnou kombinaci moderního designu a tradiční arabské kultury. Jeho prosklená fasáda s přístupem na okruh Formule 1 Abu Dhabi Yas Marina Circuit je také jedním z nejznámějších symbolů emirátů.

Další možností je Hotel Yas Island Rotana. Tento hotel je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i pro páry. Nabízí širokou škálu pokojů, které mají všechny vysoký standard, vynikající gastronomii a mnoho dalšího. Patří sem například wellness a fitness centra, kulečník, aquapark a mnoho dalších aktivit.

Dalším skvělým zážitkem je pro budoucí turisty návštěva místa a hotelu Yas Island Radisson Blu Hotel, Abu Dhabi Yas Island. Ten se nachází v centru areálu Yas Island a nabízí vynikající možnosti pro trávení času. V nabídce hotelu najdete například bazén, solární terasu, vířivku a saunu, ale také pláž, která je v docházkové vzdálenosti.

Na Yas Island se nachází také místo s názvem Abu Dhabi Yas Plaza, které je ideální pro turisty, kteří hledají více než jenom ubytování. Zde najdete řadu barů, restaurací, obchodů a dalších zábavních atrakcí. Rovněž se v blízkosti nachází akvapark a vzdálenost od nabídky atrakcí tak rozhodně nebude překážkou.

Celkově lze tedy říci, že Yas Island je jedním z nejzábavnějších a nejatraktivnějších míst v celých Spojených arabských emirátech, co se ubytování týče. Luxusní hotely, fantastické aktivity a bohatá nabídka zábavy - to vše vám Yas Island nabízí. Tento malebný ostrov tedy může být ideálním cílem vaší příští dovolené a místem, kde si opravdu užijete pohodovou dovolenou plnou neuvěřitelných zážitků.


Počasí Spojené arabské emiráty Yas Island


Yas Island je umělý ostrov ležící v Perském zálivu, který je součástí Spojených arabských emirátů. Tento ostrov je jedním z nejpopulárnějších turistických destinací v regionu, díky svému obrovskému zábavnímu parku, luxusním resortům a mnoha dalším atrakcím. Pokud se chystáte navštívit Yas Island, může být užitečné se seznámit se zdejším počasím.

Klima na Yas Islandu je velmi horké a suché. Průměrná teplota v létě dosahuje 35-40 stupňů Celsia a v zimě se pohybuje kolem 20 stupňů Celsia. Léto, které trvá od května do září, je nejtěžší se spoustou slunce, nepříjemně vysoké vlhkosti a také nejvyšší teplotu dne. Během tohoto období může být vhodné pobývat převážně v klimatizovaných prostorách a vyhnout se přímému slunci.

V zimě je počasí na Yas Islandu mírnější a mnohem příjemnější pro venkovní aktivity. Navíc zde bývá minimální pravděpodobnost deště, což znamená, že je ideální období pro procházky po pláži a využití venkovních aktivit.

I přestože jsou zdejší zimy velice mírné, jsou zde také období, kdy může být počasí dosti bouřlivé a vyskytovat se zde i písečné bouře. Tyto bouře mohou být nebezpečné a narušit vaše plány na venkovní aktivity.

Je tedy vhodné se podrobněji seznámit s předpovědí počasí před vaší návštěvou Yas Islandu a také se ujistit, že máte vhodné vybavení pro dané počasí.

Celkově lze říci, že počasí na Yas Islandu je většinou slunečné a horké. V létě je ideální zůstat v klimatizovaných prostorách a využívat venkovní aktivity v podvečer nebo v noci, kdy teplota klesá. V zimě je počasí příjemné a ideální pro venkovní aktivity. Avšak vzhledem k přítomnosti bouří a písečných bouří je nutné být vždy obezřetný a sledovat aktuální předpovědi počasí.


Dovolená Spojené arabské emiráty Yas Island


Spojené arabské emiráty jsou známé svými exkluzivními a luxusními dovolenkovými destinacemi, a Yas Island není výjimkou.

Yas Island je umístěn ve městě Abu Dhabi v Spojených arabských emirátech a je domovem mnoha aktivit a památek. Pro návštěvníky je k dispozici celá řada hotelů, kde si mohou užít luxusní ubytování a pohodlí. Některé z nich nabízejí i nejlepší výhled na slavné památky, jako je Ferrari World Abu Dhabi nebo Yas Marina Circuit.

Pro fanoušky motoristického sportu je Yas Island ideální destinací. Yas Marina Circuit je domovem Velké ceny Abu Dhabi Formule 1 a nabízí návštěvníkům nezapomenutelný zážitek. Toto okruží také nabízí zážitek výuku jízdy ve formuli 1.

Jednou z nejpopulárnějších atrakcí Yas Island je Ferrari World Abu Dhabi - park zábavy a muzeum, které umožňuje návštěvníkům prozkoumat historii Ferrari, nahlédnout do výzkumu a vývoje a dokonce si vyzkoušet jízdu v nejrychlejším roller coasteru na světě.

Pro ty, kteří s sebou mají rodinu, Yas Island nabízí obrovské množství aktivit pro děti i dospělé. Vodní park Yas Waterworld Abu Dhabi nabízí nejlepší světelnou a projekční show ve vodním parku, stejně jako pět různých drah, kde si mohou návštěvníci užívat rychlou jízdu ve vodě.

Pokud máte pocit, že potřebujete odpočinout, navštivte Yas Beach, která nabízí klidné a pohodové prostředí, kde se můžete vykoupat a odpočinout si na slunci.

Celkově lze tedy říci, že Yas Island je ideální destinací pro všechny, kdo hledají luxus a adrenalinové zážitky. Stačí se jen začít balit a připravit se na fantastickou dovolenou, která vám poskytne nezapomenutelné zážitky a zážitky na celý život.


Letenka Spojené arabské emiráty Yas Island


Letenka do Spojených arabských emirátů není jen běžnou vstupenkou na obyčejnou dovolenou, ale zážitkem plným exotiky, kultury a překvapení. Cestující mohou vybírat z mnoha různých destinací, ale jednou z nejzajímavějších a nejoblíbenějších je Yas Island.

Yas Island se nachází v hlavním městě Abu Dhabi, pouhých 30 minut od mezinárodního letiště. Je to jedno z nejmodernějších a nejluxusnějších letovisek na světě a nabízí návštěvníkům neuvěřitelné zážitky.

Jedním z největších lákadel na Yas Island je Ferrari World Abu Dhabi. Toto tematické park bylo navrženo tak, aby diváky přeneslo do světa rychlosti a adrenalinu. Park je domovem nejrychlejší horské dráhy na světě, Formula Rossa, která dosahuje rychlosti 240 km/h. Kromě toho si návštěvníci mohou užít adrenalinové zážitky, jako jsou různé horské dráhy, vodní atrakce a simulátory závodů.

Dalším velkým lákadlem je Yas Waterworld. Tento park vodních atrakcí nabízí návštěvníkům více než 40 různých zážitků vody, včetně jedinečných tobogánů a divokých řek. Pro ty, kteří chtějí zůstat na suchu, je tu Warner Bros. World Abu Dhabi, což je další velký tematický park, který se zaměřuje na klasické postavy ze světa filmu, jako je Batman, Superman nebo Wonder Woman.

Yas Island také nabízí několik možností ubytování, jako jsou luxusní hotely s výhledem na záliv a oceán, butikové hotely a apartmány. Mnoho z těchto hotelů nabízí i vlastní pláže, bazény a restaurace.

Za zmínku stojí také Yas Marina Circuit, kde se konají některé z nejvýznamnějších automobilových závodů na světě, včetně Grand Prix Abu Dhabi Formule 1. Návštěvníci mohou navštívit i exkluzivní VIP zóny a koupit si prohlídku okruhu.

Pokud toužíte po něčem klidnějším, Yas Island nabízí několik přírodních a kulturních památek. Mezi ně patří Louvre Abu Dhabi, kde můžete objevovat světové umění a kulturu, nebo Yas Beach, kde si můžete užít klidného odpočinku a relaxovat na jedné z nejkrásnějších pláží na Zemi.

Výlet na Yas Island je tedy skvělou volbou pro ty, kteří hledají zážitky a dobrodružství na nejvyšší úrovni. Letenka do Spojených arabských emirátů je skvělou investicí do vaší zábavy a pamětihodností, které si budete pamatovat celý život.


Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 % spokojených zákazníků

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Prohledat letenky