Objevte nejlevnější lety

Thajsko Koh Samet

Ubytování Thajsko Koh Samet


Pokud hledáte turisticky oblíbené letovisko vThajsku, Koh Samet je vhodným cílem. Tento ostrov, který se nachází nedaleko Pattayi, patří mezi nejkrásnější pláže Tichomoří. To znamená, že ubytování na Koh Sametu vám zaručí krásnou dovolenou u moře, ale také možnost poznat místní kulturu.

Koh Samet je rájem na Zemi pro všechny, kdo milují krásné pláže, slunce a tropické prostředí. Na ostrově najdete mnoho ubytovacích možností, které jsou vhodné pro každého. Ubytování na Koh Sametu se liší od hotely, po kempování na plážích.

Pro ty, kteří hledají luxusní zážitek, jsou k dispozici seznamovací balíčky a turnaje v golfu zahrnuté v ceně. Mohou se těšit na plavecký bazén, soukromou pláž, wellness centrum a všechny možné luxusy, které by mohli chtít.

Pro ty, kteří hledají něco cenově dostupného, je na Koh Samet k dispozici mnoho levných ubytovacích možností, jako jsou hostely, apartmány a ubytování v bungalovech. Tato levná ubytování nabízejí pohodlné postele, koupelny a moderní vybavení. Mají většinou své vlastní restaurace a barové zázemí.

Bez ohledu na váš rozpočet, Koh Samet má pro každého turistu cenovou kategorie ubytování. Můžete si zvolit mezi kterýmkoli z nich, které nabízejí dokonalou dovolenou.

Samet je nekonečným zdrojem zábavy, a proto můžete očekávat, že ve většině ubytování na Koh Sametu bude k dispozici řada aktivit. Mezi populární aktivity patří potápění, vodní lyže, windsurfing a různé druhy plážových sportů.

Obecně se ubytování na Koh Sametu řadí mezi to nejlepší v Thajsku. Všichni turisté zde najdou to, co potřebují, a budou mít krásný zážitek. Koh Samet je perfektní dovolenou pro páry, rodiny, i pro jednotlivce, kteří se chtějí oddát zábavě a uvolnění. Proto se vydejte na Koh Samet a užijte si dokonalou dovolenou u moře.


Počasí Thajsko Koh Samet


Koh Samet je ostrov, který se nachází v Thajském zálivu, severovýchodně od Pattayi. Je oblíbenou turistickou destinací díky svým bílým písečným plážím a modrému moři. Pokud plánujete návštěvu Koh Sametu, měli byste vědět něco o tamním počasí.

Klima na Koh Sametu je tropické. To znamená, že teploty jsou celý rok velmi vysoké a vysoká vlhkost. Průměrná teplota na Koh Sametu se pohybuje mezi 28 a 34 stupni Celsia. Nejteplejším měsícem na Koh Sametu je duben, kdy se teploty často vyšplhají až na 40 stupňů a také vlhkost je značná.. V lednu, únoru a březnu je také velmi teplo, ale vlhkost je v tomto období nižší.

Deštivá sezóna na Koh Sametu trvá od června do října. V tuto dobu přicházejí silné monzunové deště, které mohou trvat po celý den a noci. V období deští může být i bouřlivé moře, což může omezit turistické aktivity. Nicméně, i během deštivé sezóny můžete na Koh Sametu najít slunečné a hezké dny. Ty jsou však ojedinělé a cestování je v této sezóně složitější, s rizikem záplav a dopravních neštěstí.

Nejlepší období pro návštěvu Koh Sametu jsou měsíce mezi listopadem a březnem. V tuto dobu jsou teploty příjemné a vlhkost je snesitelná. Během listopadu a prosince je možné zažít i časté příležitostné monzunové srážky, ale ty trvají jen několik hodin v noci a nemusí rušit plánované aktivity. To znamená, že můžete vychutnat nejlepší pláže a potápěčské lokality bez obav z těžkých dešťů a silných větrů.

Zkrátka, Koh Samet si můžete vychutnat celý rok, ale nejlepší dobu pro návštěvu tvoří měsíce od listopadu do března. Pokud plánujete návštěvu během dešťové sezony, berte s sebou vhodné oblečení a připravte se na to, že turistické aktivity mohou být omezeny. Nicméně i v tomto období můžete najít spoustu zajímavých míst na ostrově, ve kterých se můžete zdržet a užívat si krásnou thajskou atmosféru.


Dovolená Thajsko Koh Samet


Thajsko je jedním z nejpopulárnějších turistických cílů v Asii a nejsou to jenom památky a krásné pláže, které sem přivádějí stále více a více turistů, ale i skvělé možnosti pro cestování a dovolenou. Jedním z nejoblíbenějších míst pro dovolenou je Koh Samet, ostrov ležící na východním pobřeží Thajska.

Koh Samet je relativně malý ostrov, dokonce i malými thajskými standardy, s délkou přibližně 13 kilometrů. I tak se ale Koh Samet stal velmi oblíbeným cílem pro cestovatele, kteří si zde užívají spoustu slunce, krásné pláže a překvapující zábavu. Ostrov sám o sobě leží asi 170 kilometrů od Bangkoku a během krátkých 3 hodin můžete být na pláži.

První věc, kterou určitě oceníte na Koh Samet, jsou jeho nádherné pláže. Na východní straně ostrova jsou pláže úzké a kamínkovité, ale na západní straně najdete krásné písečné pláže se stromy a křovinami, které nabízejí vynikající ochranu před sluncem. Nejznámější pláže jsou Hat Sai Kaew, Ao Prao a Ao Vongduern.

Ostrov Koh Samet je také místem spousty různých aktivit a zábavy. Pokud hledáte něco trochu relaxačnějšího, budete mít spoustu možností pro odpočinek na pláži, šnorchlování, nebo jízdu na koloběžce. Pokud váš vkus vyžaduje více adrenalinu, vyzkoušejte si windsurfing, nebo kajak. Můžete si také půjčit skútr a prozkoumat ostrov.

Kromě toho, Koh Samet je také místem pro skvělé jídlo a nákupy. Na pláži najdete spoustu restaurací a stánků s různými druhy jídla a nápojů. Můžete si nadívat na tradiční thajská jídla, nebo vyzkoušet něco nového. Pokud jste unaveni od pláže, můžete navštívit malé trhy na ostrově, kde najdete spoustu suvenýrů a místních produktů.

Mnoho turistů se snaží v Koh Sametu najít klid a ticho. Pokud vás zajímá něco takového, určitě nenavštivujte Koh Samet během hlavní sezóny, tj. od prosince do února. Během této doby může být toto místo doslova přecpané turisty a může se stát, že se nedostanete na pláž ani na krok. Pokud máte na dovolenou Koh Sametu nižší rozpočet, běžte navštívit ostrov mimo hlavní sezónu, ale stále v květnu až listopadu.

V každém případě, Koh Samet je jedním z nejlepších míst pro dovolenou v Thajsku. Na plážích s bílým pískem a turkyskou vodou si můžete užít neuvěřitelnou zábavu, když navštívíte místa, o kterých jste snili už celé roky. Přidejte se k ostatním turistům, kteří se rozhodli pro Koh Samet a užijte si letní dovolenou na plný plyn.


Nejčastější dotazy a odpovědi Thajsko Koh Samet


Q: Jak se dostanu na Koh Samet?
A: Nejjednodušší způsob, jak se dostat na Koh Samet, je lodí z přístavu v Ban Phe, nacházejícího se na pevninské části Thajska. Lodě jezdí nonstop po celý den, jízda trvá přibližně 30-45 minut.

Q: Jaké jsou nejlepší pláže na Koh Samet?
A: Koh Samet nabízí mnoho krásných pláží jako např. Hat Sai Kaew (Diamond Beach), Ao Wong Duen (Sai Keaw Beach), Ao Phai (Phai Bay) a Ao Nuan, záleží pouze na vašem osobním vkusu a preferencích.

Q: Jaká je cena ubytování na Koh Samet?
A: Ubytování na Koh Samet se liší podle toho, jak luxusní je hotel nebo resort. Ceny se pohybují od 500 THB (cca 330 Kč) za noc v jednodušších guest housech až po tisíce THB za noc v luxusních resortech.

Q: Jaké aktivity mohu na Koh Samet podniknout?
A: Na Koh Samet se můžete kromě odpočinku na pláži také koupat, potápět se, surfovat, paddleovat, prozkoumávat chráněnou přírodu a mnoho dalšího.

Q: Jaké jsou doporučené restaurace na Koh Samet?
A: Mezi nejlepší restaurace na Koh Samet patří např. David's Kitchen, Monsoon, Sideways Cottage Cafe a známý bar "Reggae Bar". V oblasti se nachází mnoho dalších restaurací a stánků s thajským jídlem.

Q: Jaká je nejlepší doba pro návštěvu Koh Samet?
A: Nejlepší doba pro návštěvu Koh Samet je v období od listopadu do března, když jsou košele mírné a slunečné. V období od července do září je na Koh Samet sezóna dešťů, takže se turistům často nedoporučuje cestovat v této době.

Q: Potřebuji na Koh Samet výměnu měny?
A: Koh Samet je turistická destinace, takže většina obchodů, restaurací a hotelů přijímá platby v mnoha měnách. Nicméně, výměna měny na přístavišti v Ban Phe nebo v bankomatech umístěných na Koh Samet je možná.

Q: Jsou na Koh Samet dostupné vodní sporty?
A: Ano, na Koh Samet jsou k dispozici různé vodní sporty, jako je potápění, surfování, paddle boardování, jetování nebo plachtění.

Q: Potřebuji na Koh Samet očkování?
A: Pro návštěvu Thajska není vyžadováno žádné povinné očkování, avšak je doporučeno očkování proti hepatitidě A a B a chrípce.

Q: Je na Koh Samet internetové připojení?
A: Ano, na Koh Samet není problém s internetovým připojením, většina hotelů a restaurací nabízí wifi zdarma nebo za poplatek. Všude také najdete internetové kavárny s rychlým připojením.


Letenka Thajsko Koh Samet


Koh Samet je jedním z nejkrásnějších ostrovů v Thajsku. Leží pouhých 200 km od Bangkoku a je snadno dostupný. Pokud se chystáte na dovolenou do Thajska, návštěva Koh Sametu by rozhodně měla být součástí vašeho plánu. Ideální způsob, jak se na ostrov dostat, je letenka.

Letenky na Koh Samet jsou k dispozici z mnoha míst v Thajsku. Pokud cestujete do Bangkoku, můžete si zakoupit letenku přímo na Koh Samet nebo si můžete zajistit přepravu na ostrov z Bangkoku automobilovým nebo lodním dopravním prostředkem.

Ceny letenek na Koh Samet se liší podle toho, z jakého města v Thajsku odletíte. Většinou se pohybují v rozmezí od 1 000 do 5 000 THB (cca 600 – 3 000 Kč), případně můžete využít nabídky low-cost společností, kde můžete mít letenky o něco levnější.

Letenky na Koh Samet můžete zakoupit online, nebo si je můžete rezervovat u vaší cestovní agentury. Pokud se rozhodnete si je objednat přes internet, je důležité si důkladně přečíst smluvní podmínky, abyste se vyvarovali případných komplikací.

Na Koh Sametu najdete mnoho atrakcí a krásných pláží. Kromě slunění a koupání můžete vyzkoušet potápění, šnorchlování, plachtění na vodních lyžích či jetové lodi. V noci na vás čekají skvělé bary a restaurace, kde si můžete vychutnat místní speciality.

Pokud se chystáte na dovolenou do Thajska, nezapomeňte zahrnout Koh Samet do svého itineráře. Letenky na Koh Samet jsou snadno dostupné a ostrov je skutečně krásným místem pro odpočinek a relaxaci.


Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 % spokojených zákazníků

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Prohledat letenky