Objevte nejlevnější lety

Namibie Naukluft Mountains

Ubytování Namibie Naukluft Mountains


Naukluft Mountains v Namibii – Kde se ubytovat

Naukluft Mountains jsou překrásné pohoří, které se nachází v jihozápadní části Namibské pouště. Toto pohoří nabízí návštěvníkům úžasné výhledy na okolní krajinu s neuvěřitelnou přírodou a zvířaty. Pokud se chystáte na dovolenou do Namibie a chtěli byste zažít tento kus přírody, tak vám nabízíme několik možností ubytování.

Namibiansky kemp Naukluft

Namibianský kemp Naukluft se nachází v pohoří Naukluft, a nabízí vám možnost relaxace uprostřed úžasné přírody. Kempování je nejlevnějším způsobem, jak se ubytovat na Namibské Vysočině a poznat krásy těchto míst. Kemp je však vybaven veškerými potřebami, což zahrnuje záchody, sprchy a kuchyňské zařízení. V areálu kempu je také malý obchod, kde si můžete nakoupit potřebné drobnosti.

Naukluft Mountain Lodge

Naukluft Mountain Lodge je luxusní ubytování, které se nachází v centru Naukluftu. Lodge nabízí pohodlné a útulné pokoje s vlastním sociálním zařízením, klimatizací a krásným výhledem na pohoří. V areálu lodži je také restaurace, kde si můžete vychutnat tradiční namibijská jídla a mnoho dalšího. Lodge nabízí také celou řadu zážitků v přírodě, jako jsou pěší túry, cyklistické výlety nebo zajímavá pozorování zvířat.

Sossusvlei Lodge

Sossusvlei Lodge je další luxusní ubytování, které se nachází přibližně hodinu jízdy od Naukluftu. Lodge nabízí útulně zařízené pokoje, venkovní bazén a krásné okolí pohoří Sossusvlei. V lodge jsou k dispozici různé aktivity, jako např. jízda na koni, pěší túry nebo lety horkovzdušným balónem.

Naukluft Plateau Campsite

Naukluft Plateau Campsite je další možnost kempování v pohoří Naukluft. Tento kemp nabízí návštěvníkům kempování uprostřed krásné přírody, ale také je vybaven záchody, sprchy a grilem. Kemp je však nejvhodnější pro ty, kteří hledají klid a romantickou atmosféru v přírodě.

Závěr

Pokud se chystáte na dovolenou do Namibie a chcete navštívit pohoří Naukluft, máte několik možností, jak se zde ubytovat. Nezáleží na tom, zda hledáte luxusní ubytování s restaurací a bazénem, nebo raději kempování uprostřed přírody. Namibie má tolik kouzel, že si každý najde svůj styl ubytování.


Počasí Namibie Naukluft Mountains


Namibie Naukluft Mountains jsou pohoří nacházející se v jižní části Namibské pouště v Namibii. Tento region nabízí svým návštěvníkům nejen úchvatné horizonty a impozantní skalní útvary, ale i neopakovatelný zážitek v podobě ostrého a extrémního počasí.

Namibie Naukluft Mountains jsou místem, kde se setkávají suchá a horká pouštní klimata se stínem chladného horského podnebí. V průměru zde spadne pouhých 50 mm srážek za rok, nicméně se mohou vyskytnout bouřkové deště (monzuny), které způsobují ničivé povodně. Namibie Naukluft Mountains jsou známy jako jedno z nejsušších míst na světě.

Hlavní charakteristikou počasí v tomto regionu jsou extrémní teploty. V letních měsících (prosinec až únor) se teploty pohybují kolem 40°C, zatímco v zimních měsících (červen až srpen) zde může být i pod nulou. V noci je teplota extrémně nízká, takže návštěvníci by měli být dobře vybaveni. Doporučuje se nošení teplejšího oblečení, i když jsou dny teplé.

Namibie Naukluft Mountains jsou místem velké kontrastů. Na severu pohoří se nacházejí úrodné pláně s řídce rozmístěnými Acáciemi, zatímco v jižní části se nacházejí horské kopce, které jsou tvořeny tvrdými horninami, a proto tamnější klima je chladnější a vlhčí.

Pro milovníky outdoorových aktivit jsou tady možnosti výletů pěšky, v motorových vozidlech či na koních. Turisté zde mohou navštívit mnoho malebných míst jako například nejvyšší vrchol pohoří Brandberg, kaňon Fish River Canyon, nebo slané pláně Sossusvlei.

Celkově lze říci, že počasí v Namibie Naukluft Mountains je mimořádně tvrdé a extremní. Návštěvníci by se měli připravit na extrémní teploty a náročné terény. Nicméně, všechny výzvy se vynahradí úžasné a neopakovatelné scenérií. Namibie Naukluft Mountains je skutečně nevšední a fascinující místo, kde se setkávají dvě naprosto odlišné klimatické zóny a je proto ideálním místem pro dobrodružné a odvážné duchy.


Dovolená Namibie Naukluft Mountains


Namibie je jedním z nejkrásnějších afrických států a je rájem pro milovníky přírody. Jedním z nejkrásnějších míst, které Namibie nabízí, jsou Naukluft Mountains. Tyto horstvo se nachází v jižní části Namibie a nabízí neuvěřitelné výhledy a úžasné přírodní scenérie.

Naukluft Mountains jsou součástí rozsáhlého přírodního parku Naukluft-Namib. Tento park je jednou z největších savan v Jižní Africe, a nabízí návštěvníkům nekonečné množství možností pro prozkoumání této krásné oblasti.

Park Naukluft-Namib nabízí návštěvníkům nejrůznější aktivitami, včetně pěší turistiky, horských túr, cyklistiky a provozováním extrémních sportů, jako je rafting a ziplining. Naukluft Mountains jsou ideálním místem pro turistiku, ať už jste zkušenými turisty, nebo jen začínáte objevovat krásy přírody.

Pro návštěvníky, kteří se rozhodnou pro túru v Naukluft Mountains, je nutné připravit se na náročnější podmínky. Vrcholky hor jsou vysoké přes 1900 metrů a turistické stezky jsou často strmé a kamenité. Nicméně, snaha a zručnost během cesty se určitě vyplatí, protože z vrcholků hor je nádherný výhled na krásy Namibie.

V oblasti Naukluft Mountains najdete také množství divoké zvěře. Zde můžete potkat zebery, žirafy, slony, lví stáda a mnoho dalších zvířat.

Pokud hledáte pro dovolenou v Namibii něco nezapomenutelného a chcete se ponořit do krás přírody, Naukluft Mountains jsou ideálním místem pro vás. Tento horský hřeben nabízí neuvěřitelné výhledy na krajinu a návštěvníci mohou zažít mnoho dobrodružství při průzkumu této krásné oblasti Namibie.


Letenka Namibie Naukluft Mountains


Pokud hledáte zážitek plný nádherné přírody a nevšedních zážitků v přírodě, zvažte letenku do Namibie, konkrétně do Naukluft Mountains. Tato hornatá oblast se nachází v jihozápadním Namibii a nabízí návštěvníkům neskutečně malebnou krajinu s mnoha úžasnými zážitky.

Přírodní rezervace Naukluft Mountains se rozkládá na ploše více než 50 000 hektarů a je domovem mnoha druhů rostlin a zvířat, včetně vzácných druhů, jako jsou např. leopardi a divocí psi. Oblast se vyznačuje také četnými kaňony, vodopády a obrovskými písečnými dunami, takže je to ideální místo pro milovníky outdoorových aktivit.

Naukluft Mountains jsou oblíbenou destinací pro pěší turisty, kteří si chtějí prohlédnout místní kaňony, skalní útvary a vodopády. Klíčovou atrakcí je kaňon Sesriem, který je nejhlubší kaňon v celé Africe. Je také domovem nejznámějších dunových polí Namibie, které se řadí mezi nejvyšší písečné duny na světě.

Místní doporučují navštívit také kaňon Sossusvlei, kde najdete obrovské písečné duny, které vytvářejí nádherné obrazy na obloze. Tento kaňon se nachází v centrální části Namibské pouště a nabízí jedinečnou příležitost pro fotografy, kteří chtějí zachytit krásu tohoto místa.

Pro návštěvníky, kteří hledají trochu adrenalinu, nabízí Naukluft Mountains mnoho dalších aktivit, jako je např. řízení aut a písečné boarding. Turisté si také mohou užít ostrůvky s vegetací, které se nacházejí v údolích a kaňonech, kde jsou rozptýleny mnohé druhy rostlin a živočichů.

Pokud chcete navštívit méně obydlenou oblast, můžete se vydat do oblasti Naukluft, která nabízí nádherné scenérie a působí dojmem odlehlé krajiny. Zde se můžete potkat s mnoha zvířaty, jako jsou např. antilopy, šakali a hyeny.

Cesta do Naukluft Mountains může být trochu náročná, protože se nachází poměrně daleko od hlavních měst Namibie, ale to je zároveň částí jeho kouzla. Cesta do této oblasti vám přinese nádherné výhledy na pouštní krajiny a neuvěřitelné scenérie.

Letenky do Namibie jsou snadno dostupné, a to jak z Evropy, tak z jiných částí světa. Při plánování své cesty do Naukluft Mountains si nezapomeňte s sebou vzít dostatek vody a sluneční ochranu, protože se nacházíte v oblasti, která je známá svými vysokými teplotami.

Výlet do Naukluft Mountains je nezapomenutelný a nabídne vám mnoho příležitostí k prozkoumání nádherné přírody a nevšedních aktivit. Pokud tedy plánujete svoji další dovolenou, nezapomeňte si tohle místo na seznam zajímavostí v Namibii přidat.


Nejčastější dotazy a odpovědi Namibie Naukluft Mountains


1. Jaká je nejlepší doba na návštěvu Namibie Naukluft Mountains?
Odpověď: Nejlepší doba na návštěvu Namibie Naukluft Mountains je od května do září, kdy jsou teploty příjemné a deště nepravděpodobné.

2. Jaký je nejvyšší vrchol v Namibie Naukluft Mountains?
Odpověď: Nejvyšší vrchol v Namibie Naukluft Mountains je Brandberg, vysoký 2 573 metrů nad mořem.

3. Jaké jsou nejlepší turistické trasy v Namibie Naukluft Mountains?
Odpověď: Některé z nejlepších turistických tras v Namibie Naukluft Mountains jsou Olive Trail, Waterkloof Trail, Naukluft Trail a Marble Camp Trail.

4. Existují v Namibie Naukluft Mountains divočáci?
Odpověď: Ano, v Namibie Naukluft Mountains se často vyskytují divocí prasata.

5. Je nutné mít v Namibie Naukluft Mountains průvodce?
Odpověď: Průvodce není nutný, ale může být užitečný při cestování v této oblasti, zejména v neznámých částech. Je také možné najmout místního průvodce.


Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 % spokojených zákazníků

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Prohledat letenky